Vazby fotoknih od HappyFoto

Fotokniha s profesionální vazbou se nikdy nerozpadne

Druhy vazeb u fotoknih

Pro jakou vazbu fotoknihy se rozhodnete závisí v první řadě na na tom, za jakým účelem a pro koho budete fotoknihu připravovat. Samozřejmě i na vašich preferencích. Jestliže chcete, aby vaše fotokniha obsahovala hodně fotografií a textů, budete k tomu pravděpodobně potřebovat větší množství stran. V takovém případě hovoří vše pro lepenou vazbu. Jestliže se však chcete zaměřit na vynikající brilanci, ostrost detailů a fotografie, které můžete roztáhnout přes celé dvojstrany, je pro vás optimální volbou plochá lepená vazba. Pokud má být vaše fotokniha praktická, přenosná a lehká, doporučujeme vazbu drátkovou.

Souhrnný přehled výhod

Lepená vazba

U lepené vazby nejdříve slepíme vnitřní strany fotoknihy do tzv. knižního bloku. Poté se tento blok vlepí do hřbetu fotoknihy, čímž vznikne klasická fotokniha jako z knihkupectví.

Lepenou vazba nabízíme jak pro fotoknihy pevné, tak i pro fotoknihy měkké.

Naši zákazníci volí tento druh vazby nejčastěji, protože je vhodný pro oboustranný digitální tisk a kromě toho pro velké množství stran. V HappyFoto nabízíme až 300 stránkové fotoknihy.

Fotoknihy pevné & měkké

Plochá lepená vazba

U ploché lepené vazby (tzv. layflat) vyvoláme jednotlivé strany fotoknihy na značkový fotopapír. Poté je slepíme zadními stranami k sobě. To se projeví nejen ve formě pevných stran fotoknihy, ale hlavně v tom, že u tohoto druhu vazby neexistuje žádný rušivý přehyb u hřbetu knihy. Po otevření jsou stránky fotoknihy absolutně ploché.

Plochá lepená vazba je k dispozici u deLUXE Fotoknih pevných & měkkých.

Tato vazba se s oblibou používá u fotoknih určených k výjimečným příležitostem. Je vhodná zejména k zachycení nevšedních událostí, které si chcete uchovat ve vysoké kvalitě.

deLUXE Fotoknihy pevné & měkké

Drátková vazba

U tohoto druhu vazby sešijeme dvojstrany uprostřed fotosešitu drátkem. Fotosešit vypadá jako časopis. Výhodou je, že díky tomu neexistuje ani u drátkové vazby téměř žádný přehyb uprostřed fotoknihy.

Drátkovou vazbu nabízíme výhradně pro fotosešity.

Fotosešity jsou velmi praktické, protože jsou lehké a snadno přenosné. Vysoce kvalitní digitální tisk zajišťuje, že vaše fotografie budou i ve fotosešitu vypadat skvěle.

Fotosešity

Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

  • O super akcích a slevách
  • O nových produktech
  • O zajímavých novinkách
  • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.