Fotodárky plné dobrých nápadů

  • Stálost barev na různých materiálech
  • Kreativní nápady na dárky pro každou příležitost
  • Neotřelý způsob zaujmout
1. Kategorie
2. Produkt

Praktické přívěsky na klíče či podložka pod myš s fotkou, fotorámeček a mnohem více

Hodí se komukoliv, kdykoliv a kamkoliv. Originální dárky z fotek mile překvapí, udělají radost a hodí se pro každou příležitost. Dobrých nápadů plných emocí není nikdy dost. Co takhle box na svačinu místo podpisu s fotkou pro svého školáka? Hodiny s fotkou nebo dřevěný podnos na jídlo s vlastním motivem pro maminku? Tatínkové jistě ocení originální pivní tácky s fotkou. Babičky nepohrdnou fotorámečkem ani vlastní etiketou na láhev či zavařovačku. Dědečkům se bude hodit fotkou označený přívěsek na klíče (kdyby náhodou). Naberte inspiraci a určitě budete s výsledkem spokojeni. Na většinu praktických fotodárků stačí jedna fotografie. Zda použijete právě jednu nebo více fotek je jen na vás. Na míru radosti a originality to nemá vliv. Praktické dárky z fotek se vyznačují výbornou barevností, odolností barev a nejlepšími materiály. Radost pohledět!

Informace o produktu

  • Hodí se na doma i na cesty
  • Dlouhá životnost i při častém používání
  • Na většinu praktických fotodárků stačí jedna fotografie
Dlaždice
Dlaždice

Vyzdobte svůj domov originální dlaždicí s vlastní fotografií. Připomene Vám milované osoby nebo krásné chvíle. Originál je jen jeden!

Prkénko na krájení
Prkénko na krájení

Rozšiřte svou domácnost o praktické skleněné prkénko na krájení od HappyFoto. Potěší každého kuchaře. Kdo nezkusí, neuvěří!

Box na svačinu
Box na svačinu

Pořiďte svým dětem originální krabičku na svačinu. Box na svačinu od HappyFoto s vlastním motivem už neztratí. Nevěříte? Přesvědčte se sami!

Korkový podtácek
Korkový podtácek

Osobně vytvořený podtácek s vlastním potiskem zaujme na každém stole. Na první pohled je patrné, že toto je originál.

Přívěsek na klíče
Přívěsek na klíče

Noste své blízké pořád při sobě! Oblíbená fotka v přívěsku na klíče je praktickým doplňkem i originálním dárkem. Přesvědčte se sami!

Podnos
Podnos

Doplňte svou kuchyň o praktické potřeby s originálním motivem.

Fotorámeček
Fotorámeček

Připomeňte si mimořádné chvíle. Fotorámeček od HappyFoto k zavěšení i postavení udělá každému radost oblíbenou fotkou. Dárek za skvělé ceny jedině od nás!

Nástěnné hodiny
Nástěnné hodiny

Honí Vás čas? Hodiny od HappyFoto nejsou za trest! Vlastní motiv Vám zlepší den a hodiny pro Vás přestanou být strašákem. Objednávejte ještě dnes!

Podložka pod myš
Podložka pod myš

Překvapte počítačové mágy praktickým dárkem! Podložka pod myš s vlastní fotografií potěší každého. Zachyťte jedinečné chvíle s HappyFoto!

Kasička
Kasička

Šetřete na společné zážitky. Kasička od HappyFoto je tou správnou motivací. Vlastní obrázek Vám se šetřením pomůže. Kdo šetří, má za tři! Už objednáváte?

Pivní tácek
Pivní tácek

Překvapte štamgasty ve své hospodě nebo hosty na své párty! Originální tácky s vlastní fotkou budou hitem každé oslavy. Objednávejte snadno a rychle online!

Až obdržíte hotový magický hrneček, možná se budete divit, proč je černý a není na něm nic vidět. Magický hrneček je zvláštní svým „magickým efektem“. Motiv je vidět jen po nalití horké tekutiny. Nalijte do hrnečku kávu nebo čaj a těšte se ze své oblíbené fotografie.

U pivního tácku lze upravit pouze jedna strana. Můžete vložit jednu či více fotografií a to včetně textů.

 

 

Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

  • O super akcích a slevách
  • O nových produktech
  • O zajímavých novinkách
  • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.