Fotografie na malířském plátně

 • Opravdové umělecké dílo
 • Kvalitní tisk na netradiční materiál
 • Rozmanitost formátů i počtu dílů
1. Produkt
2. Typ

Krásné a stylové fotoplátno

Představte si pravé malířské plátno, hezky jemně strukturované. Pak si představte 2 cm široký rám z masivního dřeva. A ještě si vzpomeňte na tu svou krásnou fotografii z dovolené, na tu vtipnou momentku svých ratolestí nebo na ten západ slunce, co se vám tak hezky povedl vyfotit. A teď všechno spojte dohromady a co se stane? Máte své vlastní fotoplátno. Svůj obraz s kouzlem, které se těžko popisuje. To musíte vidět. Doporučujeme vám nejprve si vybrat fotografii a až podle ní pak konkrétní plátno. Na výběr máte plátna jednodílná, kdy fotoobraz tvoří právě 1 díl, a vícedílná, kdy fotoobraz tvoří 2 - 5 dílů (dle vašeho výběru). V každé kategorii je pak velká spousta formátů na výšku, na šířku, dokonce i čtvercové. Dovolíme si tvrdit, že umíme v tomto směru uspokojit každé vaše přání. Myslete na to, že z potištěného plátna se na každé straně ohnou cca 2 cm kolem dřevěného rámu dozadu a vzadu připevní svorkou. Okrajové části záběru nejsou tudíž z předního pohledu viditelné. Přejeme krásný umělecký zážitek!

Informace o produktu

 • Tisk na malířské plátno jemné struktury
 • 2 cm široký rám z masivního dřeva s certifikací FSC
 • Vhodné k zavěšení na zeď bez dalších rámečků
Výroba velkoformátových fotoobrazů
Výroba velkoformátových fotoobrazů

Nechte se na pár minut vtáhnout do říše výroby velkoformátových fotoobrazů. Takto se rodí moderní fotoobrazy z Vašich fotek.

Vícedílné fotoobrazy
Vícedílné fotoobrazy

Nabízíme moderní materiály plátno, hliník, pěnovou desku a akrylát. Na vícedílný fotoobraz lze vložit jeden i více obrázků. Při vložení více obrázků tvoříte vlastní koláž. Fotoobraz tvoří 2-5 dílů.

Fotoplátno
Fotoplátno

Přeneste jedinečné okamžiky svého života na obraz. Vlastní fotografie na plátně od HappyFoto je zárukou kvality. Přesvědčte se sami!

Materiál u fotopláten

Skutečné malířské plátno, které bude vašemu fotoobrazu slušet

Malířské plátno

Naše fotoplátna jsou skutečná malířská plátna jemné struktury. Když k nim přidáme vysoce kvalitní rámy z masivního dřeva, obdržíte jednu z nejkrásnějších kombinací pro zachycení vašich prožitků. Foto na plátně, které boří mýty, vypínáme na dřevěný rám tak, že kolem něj na každé straně ohneme cca 2 cm plátna dozadu a vzadu připevníme svorkou. Okrajové části záběru nejsou tudíž z předního pohledu viditelné.

Výhody

 • Skutečné malířské plátno jemné struktury
 • Široký rám s klíny z masivního dřeva s tloušťkou 2 cm

Možnosti provedení vašich fotopláten

Podívejte se, co všechno se dá s plátnem podniknout

Jednodílné fotoobrazy

Fotoplátno je impozantní fotoobraz, který zachytí vaše vzpomínky fascinujícím způsobem. Díky široké nabídce se naše fotoobrazy optimálně přizpůsobí vašim prostorům. A pokud jste zastánci rčení "v jednoduchosti je krása", pak jste u jednodílných fotoobrazů u správné volby.

Výhody

 • Nabízíme mnoho atraktivních rozměrů, všechny v orientaci na výšku i na šířku
 • Přímým tiskem potiskneme malířské plátno a ohneme kolem dřevěného rámu dozadu

Vícedílné fotoobrazy

Na fotoplátno lze skvěle zachytit oblíbený motiv ve více dílech. Na pokračování. Z možností prostoru a místa, které máte k dispozici, vyplývají četné varianty rozměrů a dílů. Vícedílnost slibuje zajímavé nahlédnutí do vašich životů. Okrajové částí potištěných pláten každého dílu musíme zahnout kolem rámu dozadu. Počítejte s tím, že tyto části zepředu neuvidíte. Výsledný fotoobraz, složený z požadovaného počtu menších obrazů, Vás nadchne.

Výhody

 • Vícedílný fotoobraz může tvořit 2, 3, 4 nebo 5 dílů
 • Doporučujeme montážní vzdálenost (odstup mezi jednotlivými díly obrazu) alespoň 5 cm

Technologie tisku u fotopláten

Nejlepší technologie, která bude vašemu fotoplátnu slušet

Přímý tisk

Nejlepší technologie velkoformátového tisku na nejrůznější materiály je chloubou fotolaboratoře, maximální pečlivost je věnována každému pracovnímu kroku, tisku obzvlášť. Tisk na plátno provádíme ve vysokém rozlišení, aby barvy hezky vynikly.

Výhody

 • Vysoce kvalitní přímý tisk realizujeme přímo na malířské plátno
 • Vyzdvihujeme jemnou strukturu plátna a oslnivé barvy