Cca 4 minuty čtení, k přečtení v sekci DIY & Inspirace

Fantastické svatební dekorace

Blíží se váš velký den? Datum svatby máte stanovený a začínáte dávat dohromady vše, co je třeba zařídit. Dost možná se ve vás mísí směs nejrůznějších pocitů. Na jednu stranu se těšíte a na druhou máte obavy, jak to všechno zvládnete a zda budou všichni hosté spokojeni. Abychom vám s přípravami pomohli, připravili jsme tipy na fantastické svatební dekorace. Veškerá naše fotografická výzdoba zaujme každého svatebčana na první pohled. Naše produkty budou jedním ze střípků v mozaice zvané “dokonalá svatba”.

Ohromte příchozí už u vchodu

Hala, či jiné prostory u vstupu, jsou tím prvním, co vaši hosté uvidí. Nebylo by skvělé je přivítat velkou fotografií na plátně nebo jinou výraznou fotografií?

Fotoplátno krásně vynikne na dřevěném podkladu. Oba přírodní materiály (plátno a dřevo) se k sobě dokonale hodí, stejně jako zamilovaný pár na ústředním motivu. K dokonalosti dotáhnete tuto dekoraci květinovým aranžmá, které sladíte s celkovou výzdobou svatby. A po svatbě se takový obraz bude výborně vyjímat u vstupu do vašeho prvního společného bydlení.

Báječně budou vypadat také jednotlivé fotografie, které pomocí kolíčků umístíte na natažené provázky. Jako motiv pro fotografie můžete zvolit buď fotografie ze života novomanželů nebo vytvořit stručný rodokmen s fotografiemi nejbližších příbuzných. Nemusí to být ale nutně jen fotografie svatebčanů a rodiny. Vždyť ze společných akcí s kamarády a přáteli máte určitě také zásobu perliček, nad kterými se rádi společně zasmějete. Je to tak?

 

A chcete-li si užít pořádnou legraci, nechte si vyhotovit retro foto ve stylu polaroid z co nejstarších a nejvtipnějších fotografií. Do bílého rámečku vám hosté mohou připisovat komentáře, přání a vzkazy. Po letech budete rádi pomocí takto spontánně vytvořených koláží na svůj velký den rádi vzpomínat.

Zasedací pořádek

Představte si ten okamžik po obřadu, kdy se všichni nahrnou ke svatební tabuli. Předejděte chaosu, kdy hosté budou zoufale obcházet stůl a hledat své místo. Každé místo opatřete obrázkem hosta, který zasadíte např. do korkové zátky. Použít můžete klasické fotografie, minifoto nebo třeba i pexeso, kdy druhou z kartiček využijete při losování tanečních párů. Co vás napadne.

Volit přitom nemusíte pouze normální portrétové fotky, můžete si také dát tu práci a od každého hosta vyhledat jeho fotografii z dětství. Kreativitě se meze zkrátka nekladou.

Kreativní nápady na stůl

Poté, co si hosté najdou pomocí fotografií své místo u stolu, nastupují další tvůrčí nápady. Svatební stůl můžete totiž ozdobit svým osobitým způsobem. Jedním z tipů jsou fotografie vložené do lahví, ve kterých budou drobné světelné řetězy (na baterie). Neméně efektivní bude, pokud do sklenic vložíte květiny.

Černobílé fotografie mají zvlástní umělecký nádech. Doporučujeme ale držet se barevně jak u fotografií, květin, světelných řetězů i použitých lahví celkového aranžmá svatby, aby vše krásně ladilo.

Výslužka

Stále vám chybí nápad na dárek pro svatebčany? Naším tipem jsou domácí marmelády, med nebo jiné dobroty z domácí dílny. Etiketami s vlastním motivem (přestože jsou primárně určeny na lahve) můžete polepit také krabičky na výslužku, do kterých vložíte své vynikající zákusky a cukroví.

Jak sami vidíte, fotografie jsou skvělé. Svatbu pozvednou na zcela jinou úroveň. Dodají jí kouzlo a osobní nádech. Nejlepší na tom je, že fotografie ze svatebních dekorací po svatbě nevyhodíte, ale použijete i poté. Budeme rádi, pokud vás naše nápady inspirují a použijete některé k výzdobě své svatby. O výsledek se pak s námi podělte na Facebooku nebo Instagramu.

Teprve s přípravami začínáte? Ještě nemáte vyřešené ani svatební oznámení a pozvánky? Nebo chcete poděkovat za svatební dary? Pak začněte výběrem z našich blahopřání a fotopřání. Tady celá ta cesta začíná ❤.instagram happyfoto

 

Sdílet příspěvek
Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

  • O super akcích a slevách
  • O nových produktech
  • O zajímavých novinkách
  • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.