Dodací podmínky

Přehled základních poplatků & Výpočet doby zpracování

Dopravce

V současné době doručujeme 100 % zásilek prostřednictvím České pošty, službou Balík Do ruky. Balík by měl být na vámi udanou dodací adresu doručen následující pracovní den po dni podání. Pokud chcete být o příchodu balíku informováni, vyplňte v objednávce číslo na mobilní telefon. Na mobilní telefon vám přijde i kód pro vyzvednutí, pokud vás doručovatel nezastihne a balík uloží na poště. Myslete na to, že zásilka bude uložena pouze 7 dnů. Věděli jste, že se v případě, kdy vás doručovatel nezastihne, můžete s poštou dohodnout na opětovném doručení zásilky v jiném termínu, který vám bude lépe vyhovovat?

Poplatky

         Ceny

Balné vč. poštovného               

         129,00 Kč

Doba zpracování

 • U všech produktů je doba zpracování uvedená v ceníku.
 • V případě zaslání objednávky na CD/DVD (i na jakémkoliv jiném nosiči) se doba zpracování uvedená v ceníku prodlužuje o 2 pracovní dny.
 • Dobu zpracování objednávek dvou a více různých produktů (např. fotokniha a hrneček, kalendář a fotoplátno, prémiové foto formátu 9 x (cca) 13 cm a prémiové foto formátu 10 x (cca) 15 cm ...) spočítáte tak, že vyberete produkt s nejdelší dobou zpracování a k té připočtete 3 pracovní dny.

Upozorňujeme na to, že doba zpracování se počítá od následujícího pracovního dne po dni přijetí objednávky.

 

Dodací lhůta

 • K vypočítané době zpracování připočtěte dny na doručení poštou.
  1 den na doručení objednávek zaslaných online přes internet (1 den na cestu k vám)
  2 dny na doručení zakázek zaslaných poštou (1 den na cestu k nám + 1 den na cestu k vám)
 • Veškeré zakázky jsou odesílány službou Balík Do ruky s garantovaným dodáním následující pracovní den.

Důležité upozornění

 • Ve výjimečných případech (např. revize, údržba či oprava výrobních strojů ve fotolaboratoři, prostoje způsobené čekáním na náhradní díly, nadměrný nepředpokládaný objem zakázek v rámci nejrůznějších akcí) může dojít k prodloužení uvedené orientační doby na zpracování. Výkony České pošty, s.p. (doručení balíčku) nejsme schopni ovlivnit. Opožděné dodání zásilky neopravňuje zákazníka k odmítnutí jejího převzetí ani k požadování náhrady či slevy.

Poplatky a zvláštní pokyny pro objednávky zaslané poštou

 • Ke každé objednávce je paušálně účtováno balné vč. poštovného 129,00 Kč.
 • Ke každé objednávce zaslané na jakémkoliv nosiči digitálních dat je paušálně účtován jednorázový manipulační poplatek 99,90 Kč.
 • V případě společného objednání fotografií a ostatních fotoproduktů poštou na nosiči digitálních dat vypalte každou objednávku na samostatný (čistý, nepoužitý, prázdný) nosič.