Aktuální nabídka od HappyFoto

Objednejte a ušetřete!

Fotokniha pevná, cca A4 na výšku

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Zákazníky nejoblíbenější fotokniha a náš bestseller se slevou 40 %. Fotokniha s počtem stran 100 až 240 v profesionální vazbě na kvalitním papíru (bez lakování) s foliovanými deskami za cenu již od 989 Kč. Akce platí jen přes internet do 21. dubna 2020 (včetně).

deLUXE Fotokniha pevná, cca 30 x 30 cm

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Vysoká, široká a deLUXUsní fotokniha s absolutně plochou vazbou, vhodná k umístění záběrů i přes hřbet fotoknihy se slevou 40 % za cenu již od 779 Kč. Propadněte kouzlu luxusu. Akce platí jen přes internet do 21. dubna 2020 (včetně).

Fotopuzzle 70 až 1000 dílků

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Puzzlíky se 70, 192, 500 či 1000 dílky s vlastní fotkou se slevou 40 % již od 119 Kč. Vypadají jako ty z obchodu, ale díky použití vlastního obrázku je v obchodě nekoupíte. Akce platí jen přes internet do 21. dubna 2020 (včetně).

Fotokniha drátková, cca A4 na výšku

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Jednoduchá, rychlá, nenáročná a levná. To je fotokniha drátková cca A4 na výšku. Fotokniha, která připomíná vlastnoručně vyrobený časopis se slevou 30 % již od 209 Kč. Akce platí jen přes internet do 21. dubna 2020 (včetně).

Fotoobrazy 30 x 40 cm

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Mějte ty nejkrásnější vzpomínky stále na očích. Vyzkoušejte, který z 3 prvotřídních materiálů vám bude nejvíce vyhovovat. Jednodílné fotoobrazy 30 x 40 cm objednáte se slevou 30 % již od 454 Kč. Akce platí jen přes internet do 21. dubna 2020 (včetně).

Pexeso 6 a 36 párů

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Dárek šitý na míru pro malé i velké, to je pexeso z vlastních fotografií. Už víte, komu se budou protáčet mozkové závity? Objednejte 6 či 36 párů kartiček se slevou 30 % již od 55 Kč. Akce platí jen přes internet do 21. dubna 2020 (včetně).

Důležité info k nabídkám od HappyFoto

Akční ceny platí výhradně po dobu akce a při splnění všech podmínek ke každé jednotlivé akci zvlášť vyhlášených. Abychom zabránili nejasnostem během cenových akcí, upozorňujeme na to, že akce vyhlášené firmou HappyFoto platí pro zakázky, které budou firmě HappyFoto v době trvání akce a platnosti mimořádných cen odeslány. Internetová objednávka je odeslána okamžikem, kdy ji zákazník tlačítkem „Objednat“ odešle ze svého nákupního košíku. Své objednávky zasílejte včas, abyste se ke konci cenových akcí vyhnuli případným výpadkům internetu, které nemůžeme ovlivnit. Děkujeme za pochopení!

Dárkové poukázky

Dárkové poukázky od HappyFoto jsou ideálním dárkem. Obzvlášť v případě, kdy chybí nápad. Hodí se pro každou příležitost. I jen tak pro radost. Obdarovaní jistě ocení, že si mohou vybrat fotoprodukt, jaký sami chtějí. Nákup poukázky je osvobozen od jakýchkoliv poplatků. Hradí se jen její nominální hodnota. Po objednání a zaplacení zašleme poukázku ve formátu pdf do e-mailu. Můžete si ji ihned vytisknout a darovat. Od skvělého dárku vás dělí jen pár kroků:

  • Vyberte požadovanou hodnotu poukázky
  • Zvolte vzhled poukázky dle příležitosti, ke které ji chcete darovat
  • Opatřete ji osobním vzkazem či věnováním

Objevit svět dárkových poukázek