Aktuální nabídka od HappyFoto

Objednejte a ušetřete!

Fotokoláže prémium lesk

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Neobyčejné a super kreativní, to jsou koláže z vašich fotografií 30 x 30 cm, 30 x 40 cm, 30 x 45 cm vyvolané na lesklém značkovém fotopapíru se slevou 50 % již od 49,90 Kč. Akce platí jen přes internet do 20. května 2019 (včetně).

Fotokniha velká, cca A4 na šířku

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Fotokniha v profesionální knižní vazbě s lesklými fóliovanými deskami z pevného kartonu do 100 stran se slevou 40 % již od 449 Kč. Objednejte z PC nebo z MOBILU. Akce platí jen přes internet do 20. května 2019 (včetně).

Polštářky s fotkou

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Mazlivý polštářek pro sladké sny. Polštářek čtvercový i ve tvaru srdce se slevou 30 % jen za 195 Kč. Polštářkem s vlastní fotkou potěší nejen vás, ale i dětičky, dědečky a babičky. Akce platí jen přes internet do 20. května 2019 (včetně).

Praktická zástěra

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Bílou zástěru s vlastním obrázkem objednejte se slevou 20 % jen za 199 Kč. Nebojte se být originální i v kuchyni. Vyberte jednu fotku a objednejte zástěru od HappyFoto. Akce platí jen přes internet do 20. května 2019 (včetně).

Důležité info k nabídkám od HappyFoto

Akční ceny platí výhradně po dobu akce a při splnění všech podmínek ke každé jednotlivé akci zvlášť vyhlášených. Abychom zabránili nejasnostem během cenových akcí, upozorňujeme na to, že akce vyhlášené firmou HappyFoto platí pro zakázky, které budou firmě HappyFoto v době trvání akce a platnosti mimořádných cen odeslány. Internetová objednávka je odeslána okamžikem, kdy ji zákazník tlačítkem „Objednat“ odešle ze svého nákupního košíku. Své objednávky zasílejte včas, abyste se ke konci cenových akcí vyhnuli případným výpadkům internetu, které nemůžeme ovlivnit. Děkujeme za pochopení!