Aktuální nabídka od HappyFoto

Objednejte a ušetřete!

Fotokniha pevná, cca A4 na výšku

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Nejoblíbenější fotokniha v profesionální knižní vazbě na kvalitním papíru (bez lakování) s lesklými fóliovanými deskami za jedinečné ceny: 24 až 52 stran za 299 Kč, 54 až 100 stran za 499 Kč. Akce platí jen přes internet do 18. srpna 2020 (včetně).

deLUXE Fotokniha pevná, cca A4 na výšku

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Nejluxusnější fotokniha v ***** kvalitě, vyvolaná fotochemickou cestou na značkový fotopapír za jedinečné ceny: 26 až 42 stran za 499 Kč, 44 až 82 stran za 999 Kč, 84 až 120 stran za 1499 Kč. Akce platí jen přes internet do 18. srpna 2020 (včetně).

Prémiové foto 10 x (cca) 15 cm

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Nejoblíbenější prémiové fotografie pohlednicového formátu 10 x (cca) 15 cm vyvolané na lesklý značkový fotopapír Fuji Crystal Archive Supreme se slevou 50 % jen za 1,99 Kč a to již od 1 ks. Akce platí jen přes internet do 18. srpna 2020 (včetně).

Foto na plátno 30 x 40 cm

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Mějte tu nejkrásnější vzpomínku na dovolenou stále na očích. Objednejte fotoplátno jemné struktury vypnuté na dřevěném rámu v rozměru 30 x 40 cm se slevou 50 % jen za 349 Kč. Akce platí jen přes internet do 18. srpna 2020 (včetně).

Důležité info k nabídkám od HappyFoto

Akční ceny platí výhradně po dobu akce a při splnění všech podmínek ke každé jednotlivé akci zvlášť vyhlášených. Abychom zabránili nejasnostem během cenových akcí, upozorňujeme na to, že akce vyhlášené firmou HappyFoto platí pro zakázky, které budou firmě HappyFoto v době trvání akce a platnosti mimořádných cen odeslány. Internetová objednávka je odeslána okamžikem, kdy ji zákazník tlačítkem „Objednat“ odešle ze svého nákupního košíku. Své objednávky zasílejte včas, abyste se ke konci cenových akcí vyhnuli případným výpadkům internetu, které nemůžeme ovlivnit. Děkujeme za pochopení!

Dárkové poukázky

Dárkové poukázky od HappyFoto jsou ideálním dárkem. Obzvlášť v případě, kdy chybí nápad. Hodí se pro každou příležitost. I jen tak pro radost. Obdarovaní jistě ocení, že si mohou vybrat fotoprodukt, jaký sami chtějí. Nákup poukázky je osvobozen od jakýchkoliv poplatků. Hradí se jen její nominální hodnota. Po objednání a zaplacení zašleme poukázku ve formátu pdf do e-mailu. Můžete si ji ihned vytisknout a darovat. Od skvělého dárku vás dělí jen pár kroků:

  • Vyberte požadovanou hodnotu poukázky
  • Zvolte vzhled poukázky dle příležitosti, ke které ji chcete darovat
  • Opatřete ji osobním vzkazem či věnováním

Objevit svět dárkových poukázek