Aktuální nabídka od HappyFoto

Objednejte a ušetřete!

Fotokniha pevná, cca A4 na šířku

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Zákazníky nejoblíbenější fotokniha ve formátu na šířku se slevou 40 %. Fotokniha s počtem stran 24 až 240 v profesionální vazbě na kvalitním papíru (bez lakování) s foliovanými deskami za cenu již od 449 Kč. Akce platí jen přes internet do 3. března 2020 (včetně).

deLUXE Fotokniha pevná, cca A4 na šířku

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Nejluxusnější fotokniha po otevření absolutně plochá, v prvotřídní ***** kvalitě, vyvolaná fotochemickou cestou na značkový fotopapír se slevou 40 % již od 539 Kč. Akce platí jen přes internet do 3. března 2020 (včetně).

Fotokniha drátková, cca A4 na výšku

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Jednoduchá, rychlá, nenáročná a levná. To je fotokniha drátková cca A4 na výšku. Fotokniha, která připomíná vlastnoručně vyrobený časopis se slevou 30 % již od 209 Kč. Akce platí jen přes internet do 3. března 2020 (včetně).

Foto na pěnové desce

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Co může být krásnějšího, než mít tu nejhezčí vzpomínku stále na očích? Vyberte jednu povedenou fotografii a objednejte jednodílné foto na pěnové desce se slevou 30 % za cenu již od 349 Kč. Akce platí jen přes internet do 3. března 2020 (včetně).

Podložka pod myš

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Kvalitní podložka pod myš z mechové pryže s textilním povrchem a fotografií dle vlastního výběru se slevou 20 % jen za 135 Kč. V práci i doma potěší a bude vždy milou vzpomínkou. Akce platí jen přes internet do 3. března 2020 (včetně).

Tématický hrneček

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Nápaditý hrneček s citáty na téma narozeniny, láska a Vánoce na oušku i uvnitř hrnečku se slevou 20 % jen za 319 Kč. Celou vnější stranu od ouška k oušku máte na umístění vlastní fotografie i textu. Akce platí jen přes internet do 3. března 2020 (včetně).

Důležité info k nabídkám od HappyFoto

Akční ceny platí výhradně po dobu akce a při splnění všech podmínek ke každé jednotlivé akci zvlášť vyhlášených. Abychom zabránili nejasnostem během cenových akcí, upozorňujeme na to, že akce vyhlášené firmou HappyFoto platí pro zakázky, které budou firmě HappyFoto v době trvání akce a platnosti mimořádných cen odeslány. Internetová objednávka je odeslána okamžikem, kdy ji zákazník tlačítkem „Objednat“ odešle ze svého nákupního košíku. Své objednávky zasílejte včas, abyste se ke konci cenových akcí vyhnuli případným výpadkům internetu, které nemůžeme ovlivnit. Děkujeme za pochopení!

Dárkové poukázky

Dárkové poukázky od HappyFoto jsou ideálním dárkem. Obzvlášť v případě, kdy chybí nápad. Hodí se pro každou příležitost. I jen tak pro radost. Obdarovaní jistě ocení, že si mohou vybrat fotoprodukt, jaký sami chtějí. Nákup poukázky je osvobozen od jakýchkoliv poplatků. Hradí se jen její nominální hodnota. Po objednání a zaplacení zašleme poukázku ve formátu pdf do e-mailu. Můžete si ji ihned vytisknout a darovat. Od skvělého dárku vás dělí jen pár kroků:

  • Vyberte požadovanou hodnotu poukázky
  • Zvolte vzhled poukázky dle příležitosti, ke které ji chcete darovat
  • Opatřete ji osobním vzkazem či věnováním

Objevit svět dárkových poukázek