Aktuální nabídka od HappyFoto

Objednejte a ušetřete!

Fotokniha pevná, cca A4 na výšku

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Zákazníky nejoblíbenější fotokniha a náš bestseller se slevou 50 %. Za cenu již od 349 Kč pořídíte fotoknihu s počtem stran 24 až 240 v profesionální knižní vazbě s lesklými foliovanými deskami. Akce platí jen přes internet do 29. července 2019 (včetně).

deLUXE Fotokniha pevná, cca 30 x 30 cm

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Vysoká, široká a deLUXUsní fotokniha s absolutně plochou vazbou, vhodná k umístění záběrů i přes hřbet fotoknihy se slevou 40 % za cenu již od 779 Kč. Propadněte kouzlu luxusu. Akce platí jen přes internet do 29. července 2019 (včetně).

deLUXE Fotokniha pevná, cca 20 x 20 cm

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Jak dlouhá, tak široká. To je deLUXUsní fotokniha s absolutně plochou vazbou, vhodná k umístění záběrů i přes hřbet fotoknihy se slevou 30 % za cenu již od 629 Kč. Propadněte kouzlu luxusu. Akce platí jen přes internet do 29. července 2019 (včetně).

Fleecová deka

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Deka s potiskem z vašich vlastních fotografií potěší a dojme. Je to skvělý dárek k narození miminka, ke svatbě, k narozeninám i výročí. Střední i velkou fotodeku pořídíte nyní se slevou 20 % za cenu již od 1199 Kč. Akce platí jen přes internet do 29. července 2019 (včetně).

Foto za akrylátovým sklem

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Co může být krásnějšího, než mít tu nejhezčí vzpomínku stále na očích? Vyberte jednu povedenou fotografii a objednejte jednodílné foto za akrylátovým sklem se slevou 10 % za cenu již od 449 Kč. Akce platí jen přes internet do 29. července 2019 (včetně).

Důležité info k nabídkám od HappyFoto

Akční ceny platí výhradně po dobu akce a při splnění všech podmínek ke každé jednotlivé akci zvlášť vyhlášených. Abychom zabránili nejasnostem během cenových akcí, upozorňujeme na to, že akce vyhlášené firmou HappyFoto platí pro zakázky, které budou firmě HappyFoto v době trvání akce a platnosti mimořádných cen odeslány. Internetová objednávka je odeslána okamžikem, kdy ji zákazník tlačítkem „Objednat“ odešle ze svého nákupního košíku. Své objednávky zasílejte včas, abyste se ke konci cenových akcí vyhnuli případným výpadkům internetu, které nemůžeme ovlivnit. Děkujeme za pochopení!