Aktuální nabídka od HappyFoto

Objednejte a ušetřete!

Fotokniha pevná, cca A4 na výšku

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Zákazníky nejoblíbenější fotokniha a náš bestseller se slevou 50 %. Fotokniha s počtem stran 24 až 240 v profesionální knižní vazbě s lesklými foliovanými deskami za cenu již od 349 Kč. Akce platí jen přes internet do 29. ledna 2020 (včetně).

Fotokalendáře

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Fotokalendář dělá radost 7 dní v týdnu, 366 dní v roce. Nikdy se neomrzí a neokouká. Pořiďte si fotokalendář v povánočním výprodeji se slevou 50 % již od 126 Kč. Akce platí jen přes internet do 29. ledna 2020 (včetně).

Prémiové foto 10 x (cca) 15 cm

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Nejoblíbenější prémiové foto 10 x (cca) 15 cm vyvolané na lesklý značkový fotopapír Fuji Crystal Archive Supreme se slevou 50 % jen za 1,99 Kč již od 1 ks. Akce platí jen přes internet do 29. ledna 2020 (včetně).

deLUXE Fotokniha pevná, cca 30 x 30 cm

Objednat
Do konce akce zbývá
0 dny(ů), 0 hodin(y), 0 minut(y)

Vysoká, široká a deLUXUsní fotokniha s absolutně plochou vazbou, vhodná k umístění záběrů i přes hřbet fotoknihy se slevou 50 % za cenu již od 649 Kč. Propadněte kouzlu luxusu. Akce platí jen přes internet do 29. ledna 2020 (včetně).

Důležité info k nabídkám od HappyFoto

Akční ceny platí výhradně po dobu akce a při splnění všech podmínek ke každé jednotlivé akci zvlášť vyhlášených. Abychom zabránili nejasnostem během cenových akcí, upozorňujeme na to, že akce vyhlášené firmou HappyFoto platí pro zakázky, které budou firmě HappyFoto v době trvání akce a platnosti mimořádných cen odeslány. Internetová objednávka je odeslána okamžikem, kdy ji zákazník tlačítkem „Objednat“ odešle ze svého nákupního košíku. Své objednávky zasílejte včas, abyste se ke konci cenových akcí vyhnuli případným výpadkům internetu, které nemůžeme ovlivnit. Děkujeme za pochopení!

Dárkové poukázky

Dárkové poukázky od HappyFoto jsou ideálním dárkem. Obzvlášť v případě, kdy chybí nápad. Hodí se pro každou příležitost. I jen tak pro radost. Obdarovaní jistě ocení, že si mohou vybrat fotoprodukt, jaký sami chtějí. Nákup poukázky je osvobozen od jakýchkoliv poplatků. Hradí se jen její nominální hodnota. Po objednání a zaplacení zašleme poukázku ve formátu pdf do e-mailu. Můžete si ji ihned vytisknout a darovat. Od skvělého dárku vás dělí jen pár kroků:

  • Vyberte požadovanou hodnotu poukázky
  • Zvolte vzhled poukázky dle příležitosti, ke které ji chcete darovat
  • Opatřete ji osobním vzkazem či věnováním

Objevit svět dárkových poukázek