Tipy na fotodárky pro dokonalé Vánoce
Cca 3 minuty čtení, k přečtení v sekci Tipy na dárky

Tipy na fotodárky pro dokonalé Vánoce

Těžko uvěřit, že Vánoce už jsou opět za dveřmi. Dětem září oči nedočkavostí, ve vzduchu je cítit zvláštní magická atmosféra a s tím přišel čas začít přemýšlet o vánočních dárcích. To, co potěší nejvíce, jsou vždy osobní dárky, do kterých vložíte nejen peníze, ale hlavně svůj drahocenný čas. Připravili jsme pro vás několik tipů na dárky, u kterých můžete využít své nejpovedenější fotografie.

Retro smaltovaný hrnek

V momentě, kdy si někdo rozbalí smaltovaný fotohrnek, můžete vsadit boty na to, že se celá místnost začne o dárek zajímat. Už jen sám jeho tvar inspiruje osobitým vzhledem. Čistá bílá barva na pozadí dá navíc vyniknout vaší fotografii, ačkoliv nemusíte zůstat pouze u ní. Přidávat můžete i nejrůznější jiná pozadí, texty nebo kliparty, které ještě více posílí nadšení obdarovaného i přihlížejících. Smaltovaný hrnek je jako dárek vhodný snad úplně pro každého, nejvíce ho však ocení outdooroví nadšenci nebo rodiče malých dětí, kterým neustále něco padá na zem. Však to všichni známe.

Prostírání s vlastními fotografiemi

Už máte až po krk ponožek nebo dárkových poukazů a hledáte něco, co nepatří mezi ty “nudné” dárky, které dává každý? Pak zkuste pro své blízké navrhnout originální prostírání. Vzhledem k vysoké kvalitě lze prostírání snadno prát. Díky tomu se může obdarovaný stále těšit z nepřehlédnutelné dekorace po dlouhou dobu.

Chumlavý polštářek s fotografií

Hledáte osobní a zároveň mazlivý dárek? S naším chumlavým polštářkem nemůžete udělat chybu. A vybírat můžete hned z několika rozměrů. Pokud vám navíc nebude dost dobrý čtvercový polštářek, můžete také sáhnout po variantě ve tvaru srdce. Měkký polštářek s vašimi fotografiemi pak bude absolutním hitem vaší pohovky nebo postele.

Praktický úložný box

Pokud jste ještě nevybrali žádný z našich nápadů, co takhle zvolit praktickou úložnou krabičku? Plechová dóza stříbrné barvy je ideální pro uložení sladkostí, sušenek nebo různých drobností. Tatínci a dědové (kteří jako vždy chtějí své obvyklé “nic”) je pak mohou využít na uložení šroubků či hřebíčků ve své dílně. Posloužit jako dárek může už jen krabička sama o sobě. Vložte do ní spoustu dobrot, které budou spolu s krabičkou představovat úžasný dárek.

Fotokniha

Je ještě něco lepšího než čas strávený s vašimi blízkými? To těžko. Bohužel nemůžeme být stále spolu nepřetržitě. Je proto důležité připravit vašim blízkým fotoknihu, aby ji mohli kdykoliv otevřít a být s vámi alespoň na papíře. V neposlední řadě je fotokniha evergreenem, kterým budou všichni rádi listovat i po letech a který se nikdy neokouká.

Mezi našimi tipy na fotodárek si vybere každý. Začněte proto včas a navrhněte svůj individuální a neotřelý dárek s některou ze svých povedených fotografií.

Sdílet příspěvek
Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

  • O super akcích a slevách
  • O nových produktech
  • O zajímavých novinkách
  • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.