Vánoce

Nejhezčí vzpomínky k Vánocům

Není nic hezčího, než trávit Vánoce, období klidu a rozjímání, ve společnosti milovaných osob a udělat jim radost osobními fotodárky. Ke klasice patří a obdarované svým osobním charakterem zaručeně potěší fotokniha s fotografiemi společně strávených chvil, fotokalendář s milými vzpomínkami pro každý měsíc speciálně vybranými nebo blahopřání, které může posloužit jako individuální dárková poukázka. Ale i produkty, jejichž vytvoření není nijak obtížné a stačí na ně jedna hezká fotografie, např. puzzle, fotoplátno nebo hrnečky. Rovněž dárkové poukázky jsou oblíbenými vánočními dárky, které potěší.

Nástěnný fotokalendář A3 na šířku

Nástěnný fotokalendář

A3 na šířku

492,00 Kč

Nástěnný kalendář má za úkol každý měsíc po celý rok připomínat krásné momenty. Překvapte svoji drahou polovičku a věnujte jí k Vánocům osobně vytvořený fotokalendář, ve kterém najde ty nejhezčí, společně prožité okamžiky uplynulého roku.

Blahopřání 20 x 9,5 cm

Blahopřání

20 x 9,5 cm

59,00 Kč

Překvapte svou rodinu a své přátele zcela osobním vánočním blahopřáním. Všechny čtyři strany můžete připravit naprosto individuálně či za použití předpřipravených vánočních předloh.

Blahopřání 13 x 13 cm

Blahopřání

13 x 13 cm

54,00 Kč

Blahopřání vám poskytuje na všech svých čtyřech stranách dostatek prostoru pro kreativní umístění vlastních fotografií, vánočních textů, klipartů i osobního vánočního přání.

Fotopřání 17,8 x 8,9 cm

Fotopřání

17,8 x 8,9 cm

17,90 Kč

Se spoustou předpřipravených vánočních předloh vykouzlíte raz dva milé osobní vánoční fotopřání, jímž uděláte radost každému. Jen se toho nebát.

deLUXE Nástěnný fotokalendář A4 na výšku

deLUXE Nástěnný fotokalendář

A4 na výšku

492,00 Kč

DeLUXE Nástěnný fotokalendář, který vytvoříte s láskou a důvtipem za pomoci nejlepších snímků svého miláčka, získá u obdarovaných jistě čestné místo.

Fotokniha pevná, cca A4 na výšku

Fotokniha pevná, cca A4 na výšku

od 512,00 Kč

Ve velké fotoknize s pevnými deskami máte dostatek místa pro kreativní zachycení všech svých zážitků. Fotoknihy patří k nejosobnějším dárkům, jaké si jen dovedete představit. O Vánocích jsou tím správným dárkem, nadšení a dojetí obdarované osoby vyčtete z její tváře i beze slov.

Sněhová koule

Sněhová koule

299,00 Kč

Sněhová koule s fotografií je starou známou a oblíbenou záležitostí. Nejen u sběratelů. Díky vlastní fotografii se určitě stane nezaměnitelným kouskem.

Fotoplátno 50 x 70 cm

Fotoplátno

50 x 70 cm

1 599,00 Kč

Nejkrásnější okamžiky ve velkém stylu. S fotografií na malířském plátně se budou vaše vzpomínky mimořádně dobře vyjímat. Třeba v obývacím pokoji nad sedací soupravou.

Kryt na iPhone X

Kryt na iPhone X

649,00 Kč

Chcete mít své milé vždy na blízku a nosit je všude s sebou? V takovém případě není nic vhodnějšího než osobně vytvořený kryt na mobil.

Motto-Fototasse

Tematický hrneček panorama

399,00 Kč

Káva, čaj nebo jakýkoliv jiný nápoj, z hrnečku s vlastní fotografií chutná stejně nejlíp. A co takhle hrneček s panoramatickou fotografií a tematickým barevným potiskem uvnitř?

Fotopuzzle 1000 dílků

Fotopuzzle

1000 dílků

999,00 Kč

Nezapomenutelné okamžiky přenesené na fotopuzzle zprostředkují příjemně strávený čas při jeho sestavování a následném zhlédnutí hotového díla.

Polštářek 40 x 40 cm (celopotisk)

Polštářek

40 x 40 cm prémium

799,00 Kč

Osobně vytvořený polštářek s tou nejmilejší fotografií garantuje obdarovanému nejen sladké sny, ale i krásné vzpomínky na společné zážitky.

Retro foto prémium

Retro foto prémium

od 59,90 Kč

Fotografie v retro stylu jsou milými dárky. Malá pozornost, jako např. koláž na nástěnce nebo na lednici, zaujme a je hezkou podívanou.

Fotopuzzle 70 dílků

Fotopuzzle

70 dílků

349,00 Kč

Puzzle ve formátu A4 se 70 dílky lze použít jako poukázku. Individuálně vytvořená skládačka se o Vánocích postará o prodloužení fáze těšení a poté o příjemný moment překvapení.

Dárkové poukázky

Dárkové poukázky

v pdf ihned k vytištění

Sdílet příspěvek
Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

  • O super akcích a slevách
  • O nových produktech
  • O zajímavých novinkách
  • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.