Partnerství & Láska

Love is in the air - to nejlepší pro velké city

Pro mnoho lidí není jednoduché ukázat city nebo vyjádřit svou lásku. Díky osobně vytvořeným fotoproduktům je to ale lehký úkol a váš milovaný či vaše milovaná bude radostí a překvapením bez sebe. Darujte k výročí například poukázku v podobě blahopřání, stolní kalendář s nejkrásnějšími okamžiky vašeho společného roku nebo pexeso s fotkami nejkrásnějších zážitků vašeho vztahu. Tím napíšete nejen novou kapitolu historie své lásky, ale také projevíte své city.

Blahopřání

20 x 9,5 cm

29,00 Kč

Blahopřání se nejlépe hodí pro vytvoření poukázky. Ať už na romantickou večeři nebo společnou dovolenou. Vaší kreativitě se nekladou žádné hranice.

Polštářek ve tvaru srdce

279,00 Kč

Díváte se rádi společně na filmy? Darujte polštář v podobě srdce s fotografií a vaše filmové večery budou ještě příjemnější.

Kryt na iPhone X

699,00 Kč
559,00 Kč

Člověk se nedívá na nic tak často jako na svůj chytrý telefon. Darujte svému milovanému osobní kryt na mobil a on na vás bude myslet ještě častěji.

Pexeso

36 párů

479,00 Kč

Zachyťte historii své lásky v podobě pexesa s fotkami. Při společných hrách si pak vzpomínky na krásné chvíle opět oživíte.

Stolní fotokalendář

312,00 Kč

Připomeňte si každý měsíc jiný krásný okamžik společného života. Stolní kalendář vám to zcela jednoduše umožní.

Přívěsek ve tvaru srdce

239,00 Kč

Malý dárek od srdce, to je náš přívěsek na klíče v podobě srdce. S vaší fotografií se stane nedílnou součástí vašich milovaných obdarovaných.