🎄 Vánoční GARANCE: Dokončete své objednávky do čtvrtka 14. prosince 2023 - 23:59 hod. Více ZDE🎄

Fotografie za akrylátovým sklem

 • Vznešený fotoobraz s 3D efektem
 • Exkluzivní vzhled a odolný materiál
 • Velký výběr nejrůznějších velikostí
1. Produkt
2. Typ

Hloubka okamžiku za akrylátovým sklem

Zvláštní atmosféru dokáže vykouzlit foto za akrylátovým sklem. Nejcharakterističtější vlastností akrylátového skla (známého i jako plexisklo) je jeho čirost, průhlednost a bezbarvost. U tohoto fotoobrazu jako jediného natiskneme vaši fotografii zespoda, za sklo. Tím získá foto za 0,3 cm silným sklem ten svůj charakteristický působivý dojem hloubky, jakýsi 3D efekt. Zároveň je optimálně ochráněno před vnějšími vlivy. Dílo dokonáte, když opustíte tradici jednodílných obrazů a vyzkoušíte něco nového. Obrazy vícedílné, kdy fotoobraz tvoří 2 - 4 díly (dle vašeho výběru), nabízejí velkou škálu dekorativních a designových možností.

Informace o produktu

 • Čirý a průhledný materiál s 3D efektem
 • Akrylátové sklo o tloušťce 0,3 cm | vhodné do interiéru i exteriéru
 • Přímý tisk (matné) zespoda, za sklo
Výroba velkoformátových fotoobrazů
Výroba velkoformátových fotoobrazů

Nechte se na pár minut vtáhnout do říše výroby velkoformátových fotoobrazů. Takto se rodí moderní fotoobrazy z Vašich fotek.

Vícedílné fotoobrazy
Vícedílné fotoobrazy

Nabízíme moderní materiály plátno, hliník, pěnovou desku a akrylát. Na vícedílný fotoobraz lze vložit jeden i více obrázků. Při vložení více obrázků tvoříte vlastní koláž. Fotoobraz tvoří 2-4 díly.

Foto za akrylátovým sklem
Foto za akrylátovým sklem

Překvapte své blízké originálním obrazem z vlastní fotografie. Kvalitní zpracování, ostré barvy, výborná cena. Fotoobraz od HappyFoto dárek pro každého!

Úchyty
Úchyty

Spolehlivé závěsné systémy, které jsou vhodné pro interiéry a nejsou zepředu vidět. Plastové nebo kovové, vybíráme je podle použitého materiálu a jeho váhy.

Materiál u fotek za akrylátovým sklem

Deska s prostorovým efektem, která bude vašemu fotoobrazu slušet

Akrylátové sklo

Pro vaši nejhezčí fotografii použijeme vysoce kvalitní akrylátové sklo s působivým dojmem hloubky. Deska z plexiskla, jak lze zjednodušeně nazývat akrylátové sklo, je tvarově stálá a má dlouhou životnost. Všechny její hrany po vyřezání vyhladíme. Vy obdržíte fotoobraz bez stop po výřezu, který zaboduje svou brilancí, rafinovaným odrazem světla a prostorovým efektem.

Výhody

 • Akrylátové sklo o tloušťce 0,3 cm | vhodné do interiéru i exteriéru
 • Tvarově stálé, maximálně odolné s brilantním prostorovým efektem

Možnosti provedení vašich fotek za akrylátovým sklem

Podívejte se, co všechno se dá s akrylátovým sklem podniknout

Jednodílné fotoobrazy

Foto za akrylátovým sklem je impozantní stylový obraz, který bezpečně upoutá vaši pozornost všude, kde ho zahlédnete. A budete ho chtít také. S brilantními barvami a ostrostí do nejmenšího detailu. O jedinečném prostorovém efektu budete nadšeně mluvit, dokud si fotoobraz za akrylátovým sklem nepořídíte také. Poté už si ho budete jenom užívat.

Výhody

 • Nabízíme mnoho atraktivních rozměrů, všechny v orientaci na výšku i na šířku
 • Přímým tiskem potiskneme zadní stranu akrylátového skla

Vícedílné fotoobrazy

Akrylátové sklo je skvělý nosný materiál pro působivé fotoobrazy. Ve vícedílném provedení můžete vytvořit dokonalá umělecká díla. Změřte, kolik svému netradičnímu aranžmá dopřejete místa. Podle toho budete určitě vybírat i počet dílů. Vícedílnost slibuje netradiční nahlédnutí do vašich šťastných prožitků na x způsobů.

Výhody

 • Vícedílný fotoobraz může tvořit mohou tvořit 2, 3 nebo 4 díly
 • Doporučujeme montážní vzdálenost (rozestup mezi jednotlivými díly obrazu) alespoň 3 cm

Technologie tisku u fotek za akrylátovým sklem

Nejlepší technologie, která bude vašemu akrylátovému sklu slušet

Přímý tisk

Foto z akrylátovým sklem je jak lze již z názvu správně vytušit jedinou fotografií, kterou netiskneme na desku zepředu, ale zezadu přímo na zadní stranu akrylátového skla. Aby byl váš motiv krásně kontrastní, opatříme ho zezadu navíc ještě bílou neprůhlednou fólií. Tento moderní způsob tisku ohromí nejen amatéry, ale i zkušené fotografy.

Výhody

 • Vysoce kvalitní přímý tisk realizujeme na zadní stranu akrylátového skla
 • Vyzdvihujeme nevídaný prostorový efekt a působivý dojem hloubky

Spolehlivé závěsné systémy, které jsou vhodné pro interiéry a nejsou zepředu vidět

Plastové nebo kovové, vybíráme je podle použitého materiálu a jeho váhy

Svůj obývací pokoj zkrášlíte vlastním fotoobrazem jen v tom případě, kdy jej bezpečně zavěsíte. Nabízíme vám spolehlivé závěsné systémy, které jsou vhodné pro interiéry a nejsou zepředu vidět. Nemusíte si lámat hlavu nad tím, který systém vybrat a zda budete mít dostatečný počet kusů. Ideální řešení vymyslíme my a nabídneme vám ho v nákupním košíku. Musíme zohlednit vybraný materiál, počet dílů a jejich rozměr. Na vás je pouze rozhodnutí, zda si objednáte fotoobraz včetně závěsného systému či nikoliv.

Disponibilní montážní materiál

 • Kovové šroubovací úchyty:
  Mají z jedné strany samolepící vrstvu pro nalepení na obraz a z druhé kovový výlisek pro zavěšení na zeď. Součástí dodávky jsou hmoždinky, šrouby a plastové podložky do zdi. Návod k montáži je vždy přiložen. Tento stabilní závěsný systém Vám nabídneme u větších a těžších fotoobrazů.
   
 • Plastové nalepovací úchyty:
  Mají z jedné strany samolepící vrstvu pro nalepení na obraz a z druhé kovové očko pro zavěšení na zeď. Do zdi stačí malý hřebíček, který není součástí dodávky. Tento typ úchytů Vám nabídneme u menších a lehčích fotoobrazů.
   
Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

 • O super akcích a slevách
 • O nových produktech
 • O zajímavých novinkách
 • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.