Novinky

Výběr nejzajímavějších novinek ze života v HappyFoto

07 / 2024 - Fotosoutěž: „Úsměv HappyFoto 2024“

Protože smích léčí, prodlužuje život a s úsměvem jde všechno líp, rozhodli jsme se, že jich chceme vidět co nejvíc. Po třech letech jsme se vrátili k oblíbenému tématu a spustili fotosoutěž Úsměv HappyFoto 2024. Zalovte ve svých archivech a pochlubte se svým úsměvem. Můžete zvítězit a vyhrát některou z krásných cen v celkové hodnotě 55 000 Kč.

Soutěžit můžete do 15. října 2024. Jak a kde? Vyberte své nejpovedenější fotografie (max. 10) a kliknutím na tlačítko "Soutěžit" je přihlaste do fotosoutěže. Pozor na autorská práva. Abyste si mohli prohlédnout soutěžní fotografie a udělit jim hlasy, klikněte na tlačítko "Hlasovat". Hlas můžete dát každé fotografii. Dokonce i těm svým, ale vždy jen jednou a hlasování nelze později měnit. Celá pravidla fotosoutěže najdete ve spodní části stránky Fotosoutěž.

06 / 2024 - HappyFoto smart news: spousta nových skvělých vychytávek v ručních úpravách

Vaše dokola se opakující přání nám rezonovala v uších. Řítila se na nás ze všech stran jako lavina. Kreativci, inovátoři, designéři, grafici… Radujte se, máme splněno! Smart moments je zase o krok dál:

 • Kromě JPG obrázků už umí naložit i s PNG soubory (vč. těch s transparentním pozadím).
 • Vlastní fotku můžete použít jako pozadí a nastavit jí požadovanou průhlednost.
 • V základní výbavě je přes 40 nových dekorativních fontů.
 • Na velkých obrazovkách najdete velký kontrolní náhled u všech produktů.
 • A spousta dalšího...

Be smart & happy ⇒ používejte chytrou aplikaci HappyFoto smart moments.

05 / 2024 - Vyladěné designové předlohy vašich fotoknih

13 je šťastné číslo. Proto jsme připravili 13 nových vyladěných designových předloh vašich fotoknih. Každá stránka je mistrovským dílem, které promění vaše zážitky v umělecké poklady. Nechte se unést kouzlem barev a detailů, které oživí každý váš snímek. S našimi předlohami získáte nejen knihu plnou vzpomínek, ale i designový kousek, který dokonale zachytí vaše příběhy. Od rodinných dovolených přes významné životní události až po kuchařku či ročenku. Už žádné nudné album, vaše příběhy si zaslouží exkluzivní design.

Be smart & happy ⇒ používejte chytrou aplikaci HappyFoto smart moments.

04 / 2024 - HappyFoto smart news: 1stránkové layouty fotoknih & další kliparty, pozadí a orámování ke stažení v mobilu

Splnění dalšího přání na vylepšení HappyFoto smart moments je tu. Dozvěděli jsme se, že postrádáte "svoje" kliparty, pozadí a orámování v mobilní verzi a layouty pro jednotlivé strany fotoknih. Layouty pro dvojstrany jsou sice fajn, vy byste ale rádi na každou stranu jiný. Pochopili jsme a ...

📲 Od této chvíle si můžete kompletní sadu rámečků, obrázkových pozadí a klipartů stáhnout jedním kliknutím do svého mobilu a používat je ve všech svých projektech. Možnost stáhnout vše najdete vždy na konci dané kategorie. Symbolizuje ho bílé plus v modrém kolečku.

🖥️ Pro fotoknihy jsme nabídku layoutů rozšířili i o varianty, které lze použít nejen pro dvojstranu, ale i pro jednotlivé strany.

Be smart & happy ⇒ používejte chytrou aplikaci HappyFoto smart moments.

03 / 2024 - Stovky nových klipartů, pozadí a orámování

Plníme vaše absolutně největší přání, které se k nám díky zpětné vazbě k aplikaci HappyFoto smart moments dostalo. Už podruhé v tomto roce jsme rozšířili sadu rámečků, obrázkových pozadí a klipartů. Vybírat můžete z:

 • 2094 nejrůznějších klipartů. Sada se rozrostla o 480 nových kousků. Sezónních, obrázkových, výstředních..., ale i těch, které si můžete sami libovolně přebarvit.
 • 452 kouzelných pozadí. Sadu jsme rozšířili o 210 nových exemplářů. Převážně těch, které jste nám poslali a hodně jste si přáli. Jednobarevná pozadí do výčtu nepočítáme, neboť nových barev si můžete přes HEX kód přidat neomezeně.
 • 670 možností orámování fotek, z čehož je 145 nových. Přibyla boho orámování, rámečky se zvířátky, orámování v podobě poštovních známek nebo polaroidových fotek. Jednobarevná opět nepočítáme, neboť stejně jako u pozadí si nových barev rámečků můžete přes HEX kód přidat neomezeně.

Všechny nové kliparty, pozadí a orámování si stáhnete přes odkaz "Stáhnout další", který najdete v HappyFoto smart moments vždy v dané kategorii v levém menu dole na obrazovce. Vyzkoušejte a nebudete litovat 🙂.

02 / 2024 - HappyFoto smart news: spousta skvělých vychytávek v ručních úpravách

Představujeme další naše vítězství. Únorová aktualizace je snůškou splněných přání. Tentokrát jsme se zaměřili na velké obrazovky a režim ručních úprav. Na situace, kdy chcete tvořit po svém. Přesto rychle, snadno a chytře.

Co je tím zázrakem, bez kterého jste nechtěli být? Přidávání fotek přes průzkumníka/finder a volba počtu stran u fotoknih jedním kliknutím. Je to tady! Kromě toho ale spousta dalších vychytávek. Fotografie v projektu můžete řadit i filtrovat. Funkce „Smart layout“ vám pro 3 a více fotek ukáže všechny možnosti jejich ideálního rozmístění na stránce. Třešinkou na dortu je možnost používat písma, která máte uložena ve svém počítači. Líbí?

Be smart & happy ⇒ používejte chytrou aplikaci HappyFoto smart moments.

01 / 2024 - Nové kliparty, pozadí a designové předlohy fotoknih od influencerů

Vyladěné 🖌️ Designové předlohy pro velké obrazovky, díky kterým je sestavení neobyčejné fotoknihy hračka, znáte už z loňska. V minulých dnech se nám podařilo sadu předloh rozšířit o nové, které vznikly ve spolupráci se zahraničními influencerkami. Koukněte, zda vás některá z předloh nezaujme.

Mimo to se značně rozrostla nabídka klipartů, pozadí a orámování. Všeho toho, čím si můžete své (nejen) fotoknihy náležitě vyšperkovat. Aktuálně ve smart moments najdete:

 • 1614 nejrůznějších klipartů, přičemž velkou část z nich si můžete sami libovolně přebarvit.
 • 242 obrázkových pozadí. Jednobarevná nepočítáme, neboť nových barev si můžete přes HEX kód přidat neomezeně.
 • 525 možností netradičního orámování fotek, od klasických rámečků, přes masky až po nálepky. Jednobarevná opět nepočítáme, neboť stejně jako u pozadí si nových barev rámečků můžete přes HEX kód přidat neomezeně.

Jak sami vidíte, smart moments nabízí tisíce možností, jak být originální. A každým dnem přibývají další.

12 / 2023 - Vyladěné designové předlohy vašich fotokalendářů

Po designových předlohách na fotoknihy, které si během krátké doby získaly značnou oblibu, se nám podařilo připravit desítky do posledního detailu propracovaných designových předloh nástěnných fotokalendářů. Díky nim je sestavení každého fotokalendáře hračka. Vyberete si předpřipravený design, který je vytvořen pomocí nejrozmanitějších elementů jako jsou texty, pozadí, orámování a kliparty. Samozřejmě jsou připravena i pole pro vložení fotografií, která jsou prázdná a čekají na vaše snímky. Předlohy jsou plně editovatelné. Změnit, přidat, odmazat… můžete úplně všechno. Tím je garantována jejich plná flexibilita a vy si svůj fotokalendář doladíte do posledního detailu. Pokud budete chtít. Výhodou předloh ale je, že nemusíte dělat vůbec nic. Naplnit je fotografiemi, zkontrolovat a objednat.

Be smart & happy ⇒ používejte chytrou aplikaci HappyFoto smart moments.

11 / 2023 - GLS Parcel Shop

Snažili jsme se, abyste mohli tuto novinku využít ještě před Vánoci při objednávání dárků z fotek. A povedlo se! Máme radost za sebe i za vás. Své zásilky můžeme nově nechat doručit do GLS Parcel Shopů. Jde o síť čítající 1400 výdejních míst, 100 boxů GLS a 1200 balíkomatů firmy Alza (údaj z listopadu 2023). Síť se neustále rozrůstá a během prosince by mělo přibýt dalších 400 výdejních míst a 150 boxů. Úplně největším překvapením je ale cena této služby. Nevěříte? Pak se podívejte na podrobné informace včetně cen na stránce Dodací podmínky.

11 / 2023 - Fotosoutěž „Letem světem“ zná své vítěze

Do fotosoutěže „Letem světem“ probíhající od 20. července 2023 do 31. října 2023 jste přihlásili 1913 úžasných fotografií. Každá fotografie vypráví svůj vlastní jedinečný příběh, každá zachycuje kousek kouzla z různých končin světa. Nemůžeme než konstatovat, že je to nádhera! Jste zvědaví, jak dopadla vaše fotografie a jak vypadá TOP 6? Výsledky najdete zde 👉

11 / 2023 - Kryty na iPhone 14 a Samsung Galaxy S23 a S22 jsou tu

Kvalitní mobil si zaslouží tu nejlepší ochranu. Nabídku krytů na mobil jsme rozšířili o 3 nové modely:

Extra pevný kryt má speciální vložku proti nárazu. Povrch je lesklý a potisk má i ze stran. Mobil se do něj krásně vpasuje. Objednejte si originální kryt se svou oblíbenou fotografií a udělejte ze svého mobilu nezaměnitelný módní doplněk. Nebo? Blíží se Vánoce. Udělejte originálním krytem radost někomu, na kom vám záleží. Nezničitelný kryt na mobil s vlastní fotkou, textem nebo klipartem je sázkou na jistotu a nikdy se neokouká.

10 / 2023 - Voňavé relaxační polštářky

Nabídku klasických polštářků jsme rozšířili o nové voňavé mazlíky. Polštářky, kterým nemůžete odolat.

Polštářky jsou ručně šité, oboustranně potištěné a jejich výplň pochází z ekologického zemědělství. Jsou skvělým spojením vašich fotografií a přírody, ideálním voňavým a pohledným dárkem pro přátele a rodinu.

10 / 2023 - HappyFoto smart news: ruční úpravy fotoknih a fotokalendářů v mobilu

Mílovými kroky se mobilní appka přiblížila aplikaci pro velké obrazovky. Říjnová aktualizace byla zaměřena na mobil. Na fotoknihy a fotokalendáře, nejoblíbenější vánoční dárky.

Své chytře sestavené projekty můžete stejně jako na velkých obrazovkách doupravit ručně, příp. začít s úplně prázdnou fotoknihou či fotokalendářem. Vkládat texty, hrát si s kliparty, upravovat fotky, pozadí i orámování. Prostě se vydovádět.

Be smart & happy ⇒ používejte chytrou aplikaci HappyFoto smart moments.

10 / 2023 - 3D EFEKT → lakovaný text na pohlednicích a blahopřáních

Speciálním reliéfním lakováním zvýrazníme text na vašich pohlednicích a blahopřáních. Na všechna textová pole, u kterých 3D povrchovou úpravu objednáte, naneseme speciální lak, který vytvoří efekt vystouplého písma. Tyto texty získají elegantní 3D EFEKT, který jim dodá unikátní haptiku, kterou budete cítit pod prsty. Atraktivní a luxusní. Novinku nabízíme exkluzivně v HappyFoto smart moments u následujících přáníček:

10 / 2023 - Adventní fotokalendáře jsou zpět

Zkraťte svým blízkým čekání na Vánoce originálním způsobem. Připravte jim adventní fotokalendář plný překvapení. Napínavé na něm je, že překvapení nevyprchá během chvilky, ale trvá 24 dnů a servírujete ho pěkně den po dni až do Vánoc. Z čeho můžete vybírat?

Objednejte adventní fotokalendář co nejdříve, protože radost nepočká a jejich množství je omezené.

08 / 2023 - HappyFoto smart news: vyladěné designové předlohy

Srpnová aktualizace se nesla v duchu kreativity, nápaditosti a hravosti. K dokonale vyladěné a atraktivní fotoknize se nyní dostanete úplně jednoduše.

Pro velké obrazovky jsme pro vás u vybraných fotoknih připravili vyladěné designové předlohy. Díky nim je sestavení neobyčejné fotoknihy hračka. Vyberete si předpřipravený design, který je vytvořen pomocí nejrozmanitějších elementů jako jsou texty, pozadí, orámování a kliparty. Samozřejmě jsou připravena i pole pro vložení fotografií, která jsou prázdná a čekají na vaše snímky. Předlohy jsou editovatelné. Tím je garantována jejich plná flexibilita. Můžete změnit a upravit úplně všechno. Výhodou předloh ale je, že nemusíte dělat vůbec nic navíc. Stačí je naplnit fotografiemi, zkontrolovat a objednat.

Be smart & happy ⇒ používejte chytrou aplikaci HappyFoto smart moments.

08 / 2023 - Ozdobná dřevěná lišta k vašemu fotokalendáři

Hezký designový doplněk. Jaký? Nová ozdobná dřevěná lišta, která schová spirálu s okem pro zavěšení. Všechny nástěnné fotokalendáře (kromě formátu A5), digitálně tištěné i vyvolané na fotopapíru, můžete nyní takto vyšperkovat. Lišta je vyrobena z kvalitního bukového dřeva. Nabízíme je 3 velikostech - malou, střední a velkou. Nad tím, jakou velikost budete potřebovat, ale přemýšlet nemusíte. Podle šířky fotokalendáře vybereme správnou velikost za vás a tu vám v nákupním košíku nabídneme. Easy 🙂. Na vás zbývá jen rozhodnutí, zda si dokonalý ozdobný doplněk svého kalendáře pořídíte. Jednou provždy.

07 / 2023 - Fotosoutěž: "Letem světem"

Cestujete, řádíte, radujete se? To je báječné. Užívejte! A chcete navíc vyhrát 10 000 Kč? Pak se zapojte do naší fotosoutěže na téma "Letem světem" a pochlubte se svými zážitky na fotografiích. Téma široké, vše je dovoleno. Neváhejte a zapojte se. Třeba právě vy budete šťastným vítězem a hlavní výhra 10 000 Kč se vám bude hodit na vaše další dobrodružství.

Soutěžit a hlasovat můžete do 31. října 2023. Jak a kde? Vyberte své nejpovedenější fotografie (max. 10) a kliknutím na tlačítko "Soutěžit" je přihlaste do fotosoutěže. Pozor na autorská práva. Abyste si mohli prohlédnout soutěžní fotografie a udělit jim hlasy, klikněte na tlačítko "Hlasovat". Hlas můžete dát každé fotografii. Dokonce i těm svým, ale vždy jen jednou a hlasování nelze později měnit. Celá pravidla fotosoutěže najdete ve spodní části stránky Fotosoutěž.

06 / 2023 - HappyFoto smart news: kliparty a obrázková pozadí & chytré rozmístění fotek

Červnová aktualizace je další splněnou výzvou. Vyslyšeli jsme vaše četná přání a do naší chytré aplikace doplnili, po čem jste nejvíce toužili.

Naplno si můžete začít užívat nových neokoukaných klipartů a obrázkových pozadí. U většiny produktů na velkých obrazovkách (ve webovém prohlížeči nebo na počítači), u fotoobrazů a fotodárků na mobilu (pro fotoknihy a fotokalendáře doplníme do konce prázdnin).

Pro velké obrazovky jsme do ručních úprav fotoknih a fotokalendářů přidali novou chytrou funkci „Smart layout“. K čemu je? Automaticky a s citem navrhne ideální rozmístění fotek na stránce. Pro případ, že vám dojde inspirace nebo chuť.

Be smart & happy ⇒ používejte chytrou aplikaci HappyFoto smart moments.

05 / 2023 - Stolní kalendář do stojánku → nově i bez stojánku

Stolní kalendář v dřevěném stojánku je váš oblíbenec? Kvalitní bukový stojánek vám zůstal z loňska a stačilo by vám vyměnit pouze listy fotokalendáře? Žádný problém! Nově si můžete objednat pouze nové listy na výměnu. Vybírat můžete mezi čtvercovým a podlouhlým formátem. Stojánek perfektně pasuje na oba.

Elegantní stolní kalendáře se stojánkem i bez něj najdete exkluzivně v naší chytré aplikaci HappyFoto smart moments.

04 / 2023 - Nejoblíbenější prémiové textilní fotodárky jsou zpět

Přinášíme dobré zprávy. Velmi rychle se nám podařilo sehnat nového dodavatele prémiových textilních fotodárků. Nejžádanější kousky jsou zpět v nabídce. Prémiové jsou proto, že potisk je po celé ploše. Po stranách nevznikají žádné bílé okraje. Který je váš nejoblíbenější?

Pokud vás hned napadá, pro koho by se takový hezký dárek hodil, najděte pěknou fotografii a objednejte.

02 / 2023 - Limitovaná nabídka

Náš dodavatel prémiových textilních fotodárků ke konci března 2023 ukončí svou činnost a zatím se nám za něj nepodařilo najít adekvátní náhradu. Níže uvedené fotodárky můžete tudíž objednat už jen do 30. března 2023 nebo do vyprodání zásob.

Dokončete své objednávky na tyto textilní fotodárky co nejdříve, neboť neumíme v tuto chvíli říct, kdy je opět budeme mít v nabídce.

02 / 2023 - HappyFoto smart news: oblíbené filtry & rychlé objednání fotoobrazů a fotodárků z mobilu

I když si aplikace HappyFoto smart moments vede extrémně dobře a sbíráme jedno kladné hodnocení za druhým, neusínáme na vavřínech a makáme.

Díky nové verzi HappyFoto smart moments můžete objednat desítky dalších fotodárků. Už nejen fotopuzzle a nádoby na pití. Teď už skoro všechny.

Do úprav fotek jsme přidali oblíbené filtry (černobílý, sépie...) a možnost ruční korekce fotek (kontrast, jas...). Super je, že všechno najdete už i v mobilu. Vždyť kde máte fotky a kde z nich co nejrychleji objednáte hezký dárek? V mobilu 🙂.

Be smart & happy ⇒ používejte chytrou aplikaci HappyFoto smart moments. Ve svém chytrém telefonu, na počítači nebo ve webovém prohlížeči.

01 / 2023 - "Střípky roku 2022" během pár vteřin v krásné fotoknize

Zaarchivovat bezpečně své fotografie a udělat kroniku loňského roku 2022 z těch nejpovedenějších zvládnete vcukuletu. Stačí se nechat vést naší chytrou aplikací HappyFoto smart moments. Výběr nejlepších fotografií už jsme vám v appce připravili. Stačí ji ve svém chytrém telefonu otevřít a mezi připravenými výběry největších zážitků zvolit složku „Střípky roku 2022“. Pak už to nechte na nás a uvidíte, jak krásnou fotoknihu vám během pár vteřin naservírujeme. Samozřejmě můžete udělat i vlastní výběr fotografií, to je na vás. Jedno je jisté! Rychlejší a snazší cesta ke kronice roku 2022 neexistuje.

Díky smart moments budete mít svou fotoknihu hotovou během chviličky. Ve svém chytrém telefonu, na počítači nebo ve webovém prohlížeči. Na pár kliknutí, s radostí a bez práce.

12 / 2022 - Všechny 3 iPhony mají své majitelky

K příležitosti oslav 25. narozenin HappyFoto jsme k říjnovým objednávkám fotoknih přidávali dárkové stírací losy. Každý druhý los byl výherní, pod stíracími políčky se skrývaly ceny v hodnotě 1 000 000 Kč. Hlavními výhrami byly 3 zbrusu nové iPhony. Štěstí měly dámy. Všechny 3 dárkové stírací losy, kde se pod stíracím políčkem ukrývala hlavní výhra, objevily ve svých balíčcích ženy.

V čas adventní nastala ta pravá příležitost výhry předat. Výherkyně jsme 2. prosince pozvali do Českých Budějovicích, kde jsme pro ně uspořádali malé posezení s občerstvením. Setkaly se zde s naší paní jednatelkou, která jim hodnotné výhry předala. Výherkyním ještě jednou gratulujeme a přejeme, ať jim nový telefon dělá radost.

11 / 2022 - Fotosoutěž „happy moments“ zná své vítěze

Do fotosoutěže "happy moments" probíhající od 19. září 2022 do 23. listopadu 2022 jste přihlásili 702 fotografií a rekordních 5155 vašich hlasů rozhodovalo o pořadí. Hlasování ve fotosoutěži uspořádané na oslavu 25 let HappyFoto bylo velmi napínavé. Kdo výsledky sledoval, jistě mu neuniklo, že se pořadí na předních místech měnilo do posledního okamžiku. Pouhých 9 hlasů rozhodlo o vítězce. Jste zvědaví, jak dopadla vaše fotografie a které se umístily v TOP 10? Výsledky najdete zde 👉

11 / 2022 - Adventní fotokalendáře

Vánoce se blíží a co by to bylo za předvánoční čas bez každodenního radování se, že jsme Štědrému dni blíž a blíž. Vykouzlete úsměv na tvářích svých nejbližších a zpestřete jim nekonečné čekání. Darujte jim něco velmi osobního a neobyčejného. Objednejte pro ně náš adventní fotokalendář.

Darujte vzpomínky a prožijte tak společně předvánoční čas plný kouzel.

10 / 2022 - HappyFoto smart news: Vánoční dárky 🎄 nově v naší chytré appce

Dalšími fotoprodukty, které můžete snadno a extrémně rychle objednat díky nové verzi HappyFoto smart moments jsou:

Dostupné online na webu & offline z Windows a macOS. Vánoce se blíží a to se hodí, je to tak?
Be smart & happy ⇒ používejte HappyFoto smart moments.

10 / 2022 - HappyFoto → Radost v každé fotce. Už 25 let!

Od jarních měsíců jsme přemýšleli o tom, jak vám za krásných 25 let, kdy denodenně přenášíme vaše emoce do fotoknih, na fotografie a spoustu dalších fotoproduktů, poděkovat. Volba speciální narozeninové ceny vaší nejoblíbenější velké fotoknihy byla jasná. Stejně tak i doprovodné slevy na další TOP produkty z nabídky. Čím ale tento přeci jen výjimečný rok a výjimečné výročí okořenit? Protože Češi jsou hravý národ, rozhodli jsme se oslavu okořenit hrou o 3 nové iPhony. Na koho se usměje štěstí?

Více si o narozeninové nabídce "Kupte fotoknihu a vyhrajte iPhone" přečtěte zde 👉

09 / 2022 - Nové fotopuzzle pro menší děti s velkými dílky

Děti milují skládání puzzlíků. Abyste jim mohli dopřát puzzle z vlastní fotografie, rozšířili jsme nabídku fotopuzzle o dvě nové atraktivní velikosti vhodné pro menší děti.

Vyzkoušejte nové puzzle a překvapte své ratolesti k narozeninám nebo k Vánocům.

09 / 2022 - Fotosoutěž: "happy moments"

HappyFoto je tady pro vás už 25 let. Jaké šťastné chvilky jste za tu dobu zažili vy? Jakou radost se vám podařilo zachytit objektivem fotoaparátu? Téma fotosoutěže k 25letému výročí HappyFoto je široké. Chceme v této nelehké době na chvíli zapomenout na drahotu a rozplývat se nad hezkými a šťastnými obrázky. Při troše štěstí můžete zvítězit a vyhrát některou z krásných cen v celkové hodnotě 25 000 Kč.

Soutěžit a hlasovat můžete do 23. listopadu 2022. Jak a kde? Vyberte svou nejlepší fotografii a kliknutím na tlačítko "Soutěžit" ji přihlaste do fotosoutěže. Pozor na autorská práva. Abyste si mohli prohlédnout soutěžní fotografie a udělit jim hlasy, klikněte na tlačítko "Hlasovat". Hlas můžete dát jakékoliv fotografii. Dokonce i té své, ale vždy jen jednou a hlasování nelze později měnit. Celá pravidla fotosoutěže najdete ve spodní části stránky Fotosoutěž.

09 / 2022 - HappyFoto smart moments news: ruční úpravy fotokalendářů

Po velkém úspěchu červencové novinky v podobě ručních úprav fotoknih přicházíme od sezóny 2022 s ručními úpravami fotokalendářů. Po chytrém sestavení kalendáře máte možnost přejít k ručním úpravám, kde můžete:

 • Vkládat nové texty.
 • Měnit fonty a barvu písma.
 • Fotky zvětšovat a zmenšovat, ořezávat a otáčet.
 • Nastavit libovolný počáteční měsíc a rok svého fotokalendáře.

Toto rozšíření najdete v offline a online verzi naší chytré aplikace. Be smart & happy ⇒ používejte HappyFoto smart moments.

 

07 / 2022 - HappyFoto smart moments news: ruční úpravy fotoknih

Přestože appka sklízí od svého zrodu výborná hodnocení, komentáře typu „chybí možnost přidat popis fotek“, „nejdou přidat komentáře“ nás hnaly dál. What's New? Co se nám podařilo prolomit? Po chytrém vytvoření fotoknihy máte od teď možnost přejít k ručním úpravám, kde můžete:

 • Vkládat texty libovolného množství na libovolná místa.
 • Vybírat nové fonty, přičemž jsme přidali jen takové, které lze ozvláštnit 3D EFEKTEM. Měnit barvu a písmo klidně po jednom písmenku.
 • Měnit libovolně pozadí.
 • Posouvat fotky na vysněné pozice, zvětšovat je, zmenšovat, ořezávat a otáčet.
 • Přidávat a ubírat stránky fotoknihy, měnit jejich pořadí.

Za nás ideální a doporučený postup při sestavování fotoknih pomocí chytré appky HappyFoto smart moments: Nechte na mobilu fotoknihu chytře sestavit. Využijte všech výhod umělé inteligence. Uložte ji do cloudu. Otevřete ji z cloudu na velkém počítači a dotáhněte k dokonalosti. To je nápad, co?

06 / 2022 - Foto na doklady

Kvůli vysoké poptávce jsme se rozhodli přidat do nabídky fotografie na doklady. Na jednom archu papíru obdržíte 9 ks průkazových fotografií o rozměru 3,5 x 4,5 cm. Sami se přitom můžete rozhodnout, zda si necháte udělat 9 shodných fotografií, každou jinou, nebo třeba 3 fotografie po 3. Formát je typizovaný, hodí se tedy na průkazky všeho druhu (od kolejenek, přes průkazky na autobusu až po služební či profesní průkazy), ale třeba i do peněženky nebo na životopis. A kdo by nepotřeboval foto na doklady, může si udělat koláž mini fotografií do rámečku.

05 / 2022 - Fotosoutěž "Rok 2021 objektivem fotoaparátu" zná své vítěze

Do fotosoutěže "Rok 2021 objektivem fotoaparátu" probíhající od 1. února 2022 do 20. dubna 2022 jste přihlásili 495 nádherných fotografií. Vítězný snímek si výhru stoprocentně zasloužil. Byl do soutěže přihlášen hned její druhý den a neohroženě setrval na vedoucí pozici po celou dobu. Souboj o 2. až 5. místo byl už o něco napínavější. Vedl se do úplného závěru a ještě den před skončením soutěže nebylo jasné, jak to všechno dopadne. Jste zvědaví, které fotografie se umístily v TOP 5? Výsledky najdete zde 👉

04 / 2022 - Zásilkovna domů

Rádi jsme o krok napřed. Rádi zkoušíme nové věci. Tentokrát nás oslovili partneři ze Zásilkovny, abychom vyzkoušeli jejich novou službu Zásilkovna domů. Doručení balíčku na adresu spustili ve vlastní režii 1. července 2021. A o devět měsíců později už ji můžete využít i vy při objednávání svých oblíbených dárků z fotek. Baví nás být inovativní. A nebojte, není to apríl! Kompletní informace ke všem aktuálně již 8 různým způsobům doručování najdete na stránce Dodací podmínky.

02 / 2022 - Fotosoutěž: "Rok 2021 objektivem fotoaparátu"

Rok 2021 se významně zapsal do mysli každého z nás. A nejen do mysli. Nejkrásnější a nejhlubší zážitky i do našich telefonů a na karty fotoaparátů. Ukažte nám, co vás nadchlo. Tématem první letošní fotosoutěže je "Rok 2021 objektivem fotoaparátu". Zabojujte a zabodujte se svými nejzajímavějšími momenty. Téma široké, které má vyzdvihnout z loňského roku to nejhezčí. Zalovte ve svých archivech a pochlubte se. Při troše štěstí můžete vyhrát některou z krásných cen v celkové hodnotě 18 000 Kč.

Soutěžit a hlasovat můžete do 20.dubna 2022. Jak a kde? Vyberte svou nejlepší fotografii a kliknutím na tlačítko "Soutěžit" ji přihlaste do fotosoutěže. Pozor na autorská práva. Abyste si mohli prohlédnout soutěžní fotografie a udělit jim hlasy, klikněte na tlačítko "Hlasovat". Hlas můžete dát jakékoliv fotografii. Dokonce i té své, ale vždy jen jednou a hlasování nelze později měnit. Celá pravidla fotosoutěže najdete ve spodní části stránky Fotosoutěž.

01 / 2022 - Nový rok přináší nové kryty

Hledáte kryt pro svůj nový iPhone nebo Samsung? Miliony krytů na mobil můžete koupit v obchodech i na internetu, ale žádný se vám nelíbí? Navrhněte si svůj vlastní. Nabídku jsme rozšířili o čtyři nové modely. Udělejte radost sobě a chraňte svého chytrého mazlíka, nebo originálním krytem udělejte radost někomu, na kom vám záleží. Extra pevný kryt na mobil s vlastní fotkou, textem nebo klipartem je "in". Originální, praktický a odolný.

11 / 2021 - Stolní fotokalendář s dřevěným stojánkem

Vánoce se blíží a co by to bylo za Vánoce bez kalendáře z vlastních fotek. Kromě novinek, které jsme zveřejnili v předchozích měsících (níže), přicházíme nyní s jednou, kterou najdete exkluzivně v naší chytré aplikaci HappyFoto smart moments. Potěšte své blízké fotokalendářem v dřevěném stojánku. Vybírat můžete mezi stolním kalendářem čtvercovým a stolním kalendářem podlouhlým. Oba obdržíte vč. stojánku z kvalitního bukového dřeva. Moderní kalendář se hodí do každého interiéru, ozdobí stejně dobře pracovní stůl jako komodu nebo noční stolek. Dřevěný stojánek navíc využijete i v dalších letech.

11 / 2021 - 3D EFEKT → lakovaný text na deskách fotoknih

Objevte kouzlo prostorového textu. Speciálním reliéfním lakováním upravíme text na předních deskách vaší fotoknihy. Dosáhneme tak unikátního kontrastu mezi matnou plochou desek a lesklým vystouplým nadpisem. Elegantní záležitost pro fajnšmekry. V naší chytré aplikaci HappyFoto smart moments při výběru své oblíbené fotoknihy nastavte "S 3D povrchovou úpravou" a zbytek nechte na nás. Novinku poznáte na první pohled i dotek. Nabízíme ji exkluzivně v HappyFoto smart moment u následujících HappyFotoknih:

09 / 2021 - HappyFoto smart moments news: úžasný fotokalendář během pár vteřin

Modul na fotokalendáře, který se do HappyFoto smart moments dostal se zářijovou aktualizací je naší velkou chloubou. Na co se můžete těšit?

 • Fotografie největších zážitků jsou automaticky rozpoznány a seskupeny.
 • Čas ušetříte díky vyřazení podobných a nekvalitních fotek.
 • Vybrat si můžete kalendária v moderních designech.
 • Nabízíme navíc i možnost doplnění vlastních událostí, které vám v kalendáři vytiskneme.
 • Barvy a barevné kombinace si určíte podle svých priorit.
 • A nakonec je zpět volba počátečního měsíce a roku fotokalendáře.

Objednání kalendáře z fotek je díky smart moments potěšením. Rychlé a bez práce.

09 / 2021 - HappyFoto smart moments news: smart moments už i na webu, v PC i v mobilu

HappyFoto smart moments už není jen mobilní appkou. Hezké fotoknihy, krásné fotky a úžasné fotokalendáře vcukuletu připravíte i na webu i v PC. Neztrácejte čas a nechte sestavení svých nejkomplexnějších produktů na naší chytré technologii. Své produkty můžete ukládat v HappyFoto cloudu. Jsou tak dostupné kdykoliv, kdekoliv a odkudkoliv. Více se dozvíte zde 👉

09 / 2021 - Fotosoutěž "Úsměv HappyFoto 2021" zná své vítěze

Do fotosoutěže "Úsměv HappyFoto 2021" probíhající od 30. června 2021 do 24. srpna 2021 jste přihlásili 503 vysmátých fotografií a 4396 vašich hlasů rozhodovalo o pořadí. Při vyhlašování fotosoutěže nás ani nenapadlo, že se v ní setkáme s vysmátými koníky, pejsky, dokonce i slůnětem.

08 / 2021 - deLUXE HappyKalendáře s ochranným listem vč. okénka pro věnování

Všechny deLUXE Fotokalendáře obdržíte od sezóny 2021 vylepšené. Kalendář bude zepředu chránit ochranný list v modré barvě. Modrý ochranný list nejenže chrání váš fotokalendář, ale je opatřen prostorem pro napsání věnování. Na tento ochranný list jsme přesunuli logo a čárový kód, takže už nebudou rušit titulní stranu vašeho fotokalendáře. V aplikaci pro objednání tento list neuvidíte, automaticky ho k vašemu deLUXE Fotokalendáři přidáme až při výrobě.

07 / 2021 - HappyFoto smart moments: nejrychlejší cesta k fotkám už také online

Aby pro vás bylo objednání fotografií co nejrychlejší, doporučujeme použít naši chytrou appku HappyFoto smart moments. Na chytrém telefonu vám fotky seskupí podle událostí. Z těch pak vybere ty nejlepší. Vyřadí nekvalitní záběry a duplicitní fotografie. Online na webu nelze tuto funkcionalitu bohužel využít. To ale nevadí, protože i tak je pomocí HappyFoto smart moments objednání nejpohodlnější. Můžete to vyzkoušet ve svém webovém prohlížeči.

Čeká vás nový moderní design, rychlé vkládání fotek nebo celých složek (pomocí Drag & Drop) a snadné objednání. Vyzkoušet můžete u prémiových foto a zvětšenin i eco foto.

06 / 2021 - Fotosoutěž: "Úsměv HappyFoto 2021"

Smích prodlužuje život, úsměv vyhrává. Protože s úsměvem jde všechno líp, oprášili jsme oblíbené téma a spustili prázdninovou fotosoutěž Úsměv HappyFoto 2021. Zalovte ve svých archivech a pochlubte se svým úsměvem. Můžete zvítězit a vyhrát některou z krásných cen v celkové hodnotě 52 500 Kč.

Soutěžit a hlasovat můžete do 24. srpna 2021. Jak a kde? Vyberte svou nejlepší fotografii a kliknutím na tlačítko "Soutěžit" ji přihlaste do fotosoutěže. Pozor na autorská práva. Abyste si mohli prohlédnout soutěžní fotografie a udělit jim hlasy, klikněte na tlačítko "Hlasovat". Hlas můžete dát jakékoliv fotografii. Dokonce i té své, ale vždy jen jednou a hlasování nelze později měnit. Celá pravidla fotosoutěže najdete ve spodní části stránky Fotosoutěž.

06 / 2021 - GLS

V prvních letních dnech jsme se pěkně zapotili. A to nejen díky sluníčku a tropickým teplotám. Chystali jsme pro vás žhavou novinku a chtěli jsme vám ji představit ještě v červnu. Stihli jsme to. Nabídku způsobů doručení jsme rozšířili o společnost GLS. Podrobné informace včetně cen k jednotlivým způsobům doručování najdete na stránce Dodací podmínky.

05 / 2021 - HappyFoto smart news: objednání fotek přímo z mobilu

Díky aktualizaci HappyFoto smart moments v posledním květnovém týdnu 2021 objednáte prémiové foto, prémiové zvětšeniny i eco foto rychlostí blesku rovnou z mobilu.

Neztrácejte čas tříděním fotek. Smart moments roztřídí vaše fotky a seskupí je do největších zážitků. Smart moments je chytrá. Vyřadí podobné a nekvalitní záběry. Připraví pro vás výběr jen těch nejlepších. Objednat fotky nebylo nikdy rychlejší!

05 / 2021 - Nové textilní a praktické fotodárky

Víme, co je trendy ⇒ co frčí ⇒ co se nosí. Přicházíme se sedmi novými produkty. Dejme společně stop igelitkám, jednorázovým sáčkům a plastovým prostíráním. S našimi novinkami to půjde hravě. Drobnosti schováte do plechové dózy nebo do penálu, vše pak společně do vaku nebo do tašky. Stolu dodáte kouzlo novým, pratelným prostíráním s vlastním potiskem. Který z nových produktů vám učaruje nejvíc?

04 / 2021 - Fotosoutěž "Rok 2020 objektivem fotoaparátu" zná své vítěze

Do fotosoutěže "Rok 2020 objektivem fotoaparátu" probíhající od 23. února 2021 do 31. března 2021 jste přihlásili 852 nádherných fotografií a 3893 vašich hlasů rozhodovalo o pořadí. Za všechny soutěžní fotografie moc děkujeme. K vidění bylo opravdu všechno. Novorozená miminka, příroda, dětičky, zvířátka, dovolené, kytičky, hory, doly, zbývá snad už jen černý les 🙂.

03 / 2021 - Apple Pay

Mobilní platby se těší čím dál větší oblibě. Je to fenomén. Mobilní technologie zažívají boom, kterému nešlo jen přihlížet. V loňském roce jsme vám nabídli chytrou mobilní appku HappyFoto smart moments, ze které objednáte během pár vteřin. V letošním roce přidáváme expresní platbu Apple Pay, kterou zcela jistě všichni „jablíčkáři“ vítají. Potvrzení platby pomocí otisku prstu nebo rozpoznání obličeje je sen. Žádné zadávání údajů o kartě, žádné zdlouhavé vyplňování formuláře. Jste „jablíčkář“? Plaťte jedním dotykem!

02 / 2021 - Fotosoutěž: "Rok 2020 objektivem fotoaparátu"

"Rok 2020 objektivem fotoaparátu" ⇒ je téma historicky první velké fotosoutěže. Ukažte nám, že loňský rok nebyl jen rokem zákazů a hlídacích psů. Že jste prožili i hezké chvíle. Spoustu hezkých chvil. S rodinou, v přírodě, se svými mazlíčky, na dovolené nebo při sportu. Téma široké, které má vyzdvihnout z loňského roku to nejhezčí. Zalovte ve svých archivech a pochlubte se. Při troše štěstí můžete i zvítězit a vyhrát některou z krásných cen v celkové hodnotě 18 000 Kč.

Soutěžit a hlasovat můžete do 31. března 2021. Jak a kde? Vyberte svou nejlepší fotografii a kliknutím na tlačítko "Soutěžit" ji přihlaste do fotosoutěže. Pozor na autorská práva. Abyste si mohli prohlédnout soutěžní fotografie a udělit jim hlasy, klikněte na tlačítko "Hlasovat". Hlas můžete dát jakékoliv fotografii. Dokonce i té své, ale vždy jen jednou a hlasování nelze později měnit. Celá pravidla fotosoutěže najdete ve spodní části stránky Fotosoutěž.

02 / 2021 - HappyFoto smart news: kompletní nabídka fotoknih & konvertování fotoknih

S aktualizací Happy Foto smart moments ve druhém únorovém týdnu 2021 se do appky dostalo celé portfolio HAPPY FOTOKNIH. Naše kompletní nabídka → 25 různých formátů a provedení.

A to není vše. Appka má od této chvíle super funkci → konvertování fotoknih. Appka dokáže jako mávnutím kouzelného proutku fotoknihy konvertovat do jiných variant. Nabízí nespočet možných kombinací.

01 / 2021 - Kronika roku 2020 až o 300 stranách vcukuletu hotová

Ano, jde to. Pomocí naší » nové » rychlé » mobilní » extrémně inteligentní » překvapivě snadné » abnormálně výkonné ► chytré aplikaci HappyFoto smart moments. Výběr fotek z loňského roku už jsme vám v appce připravili. Stačí ji ve svém chytrém telefonu otevřít a mezi připravenými výběry největších zážitků zvolit složku „Střípky roku 2020“. Pak už to nechte na nás a uvidíte, jak krásnou velkou fotoknihu vám během pár vteřin naservírujeme. Samozřejmě můžete udělat i vlastní výběr fotografií, to je na vás. Jedno je jisté! Rychlejší a snazší cesta ke kronice roku 2020 neexistuje. Kdo chce ušetřit čas, používá smart moments.

11 / 2020 - Už nejen Česká pošta, ale i Balíkovna a Zásilkovna mohou doručit vaši zásilku

Abychom všem ulehčili doručování zásilek, ztížené v tomto roce hlavně koronavirovou pandemií, nelenili jsme a splnili další vaše přání. Rozšířili jsme nabídku způsobů doručení a vy si můžete vybírat mezi doručením na adresu (Českou poštou - Balík Do ruky) a doručením na výdejní místo (Českou poštou – Balík Na poštu nebo do Balíkovny a Zásilkovnou). Elektronické dárkové poukázky posíláme v PDF i nadále e-mailem. Podrobné informace včetně cen k jednotlivým způsobům doručování najdete na stránce Dodací podmínky. Věříme, že tato novinka vám přišla vhod a máte z ní stejně jako my radost.

11 / 2020 - App, App - hurááá! 📱 HappyFoto smart moments

Aplikace smart moments je přírůstek do rodiny HappyFoto aplikací. Ideální pro ty, kteří nemají čas a vytvoření fotoknihy musí lítat. Co je na ní tak výjimečného? Hezkou fotoknihu vám appka naservíruje vcukuletu, bez práce a chytře. Použije fotky rovnou z mobilu. Seskupí fotky s největšími zážitky. Vyřadí podobné a nekvalitní fotky. Postará se o hezký vzhled fotoknihy, aniž by ořezala jednu jedinou fotku. Je ideální na cesty. Ať už ve vlaku, ve frontě nebo doma na gauči - s appkou smart moments se můžete bavit všude. Vy dělejte fotky, na nás nechte všechno ostatní.

09 / 2020 - Sametově matné deLUXE Fotoknihy pevné

Doslechli jsme se, že byste rádi matné fotoknihy. Jsou tady! U deLUXE Fotoknih s pevnými deskami (A4 na výšku i na šířku, 20 x 20, 30 x 30 cm a A3 na výšku i na šířku) máte nově možnost výběru mezi fotopapírem prémium lesk (Fuji Crystal Archive HD Album) a fotopapírem prémium mat (Fuji Crystal Archive LUSTRE). Sametově matný značkový fotopapír dodá vnitřním stránkách fotoknihy profi vzhled, působí antireflexně (tlumí odraz světla) a chrání je před nechtěnými otisky prstů. Matné fotoknihy jsou Pařížankami mezi fotoknihami, vznešené a úžasně elegantní. Seznamte se:

09 / 2020 - Všech 12 měsíců na 1 listu fotokalendáře

Máme pro vás bonus bez příplatku, který si s okamžitou platností můžete užít u všech nástěnných fotokalendářů digitálně tištěných (ne deLUXE na fotopapíru). Od září 2020 je zadní strana posledního listu s vyobrazením všech 12 měsíců. Obdarovaný tak na první pohled vidí, jak je jeho fotokalendář krásný, aniž by v něm musel hned začít listovat.

09 / 2020 - Fotoknihy pevné, cca A4 nově až do 300 stran

Přicházíme s obří novinkou ve světě fotoknih. Ve Fotoknihách pevných, cca A4 na výšku i na šířku můžete uchovat ještě více svých vzpomínek. Naplnit můžete nově až 300 stran. Získáte tak fotoknihu o síle 2,5 cm, kam se v pohodě vejde i několik tisíc fotografií.

08 / 2020 - Brilantní lesk pro vaše fotokalendáře

Nástěnné fotokalendáře A4 na výšku i na šířku a A3 na výšku i na šířku vám můžeme opatřit UV lakem. Jednotlivé potištěné listy nalakujeme, čímž docílíme jejich vysokého lesku. A nejen toho. Papír se lakováním stává velmi pevným a odolným, jen tak něco ho nepoškrábe nebo neodře. Tuto super novinku v nadcházející kalendářové sezoně jistě oceníte. Lakovaný fotokalendář je ideální adept na dárek pro celou rodinu.

06 / 2020 - Žhavé letní produkty nově v nabídce

Na žhavou letní sezónu se vybavte originálně. Na řadu přišly ručníky & osušky s vlastním potiskem. Nabízíme je ve třech velikostech s potiskem z jedné strany. Z prožité dovolené pak vytvořte originální pozdrav. Pohlednice s vlastní fotografií dodáváme v sadě po 4 ks, přičemž každá pohlednice může mít jiný vzhled. Jsou originální, jsou nezaměnitelné. Jsou in :).

05 / 2020 - Kryty na iPhone 11 a Samsung Galaxy S10 jsou tu

Originální ochranný kryt na mobil si od května 2020 mohou pořídit i majitelé chytrých telefonů iPhone 11 a Samsung Galaxy S10. Objednejte si kryt se svou oblíbenou fotografií a udělejte ze svého mobilu nezaměnitelný módní doplněk. Neschovávejte pořízené fotografie jen uvnitř telefonu, nechte je vyniknout i na povrchu. Krytem s vlastní fotkou si telefon nejen dokonale vyzdobíte, ale i ochráníte.

04 / 2020 - Rodinka fotoknih "do kapsy" se rozrostla

O 3 nové formáty se rozrostla nabídka deLUXE Fotoknih měkkých. "Do kapsy" můžete od této chvíle vzít kromě formátu 10 x 15 cm i fotoknihy o velikosti cca 10 x 10 cm, 13 x 13 cm a 13 x 19 cm. Malé, milé, extra levné a vyvolané na značkovém fotopapíru prémium mat. To jsou jarní přírůstky do naší už tak velmi rozsáhlé nabídky fotoknih.

02 / 2020 - Brilantní lesk pro vaše fotoknihy

Fotoknihy pevné cca A4 na výšku i na šířku vám můžeme opatřit UV lakem. Jedná se o první naši novinku roku 2020. Oboustranně potištěné vnitřní stránky fotoknihy celoplošně nalakujeme, čímž docílíme jejich zářivého lesku. Stránky budou díky oboustranné vrstvě UV laku nejen zářit, budou i lépe chráněny před vnějšími vlivy (otisky prstů, nečistotou, vlhkostí). Jsou tedy vhodné i pro rodiny s malými dětmi nebo rodinné sešlosti, kdy fotokniha jde z ruky do ruky. Vyzkoušejte tento mimořádně povedený kousek a dejte svým vzpomínkám něco navíc!

12 / 2019 - Nejmodernější linka na výrobu fotoknih v Evropě

Po téměř deseti letech provozu byla v naší fotolaboratoři kompletně vyměněna linka na výrobu fotoknih. V současné době běží všechny nové stroje od společností Müller-Martini, Kolbus a Hörauf v plně automatizovaném provozu. Díky nové, moderní a plně automatické lince dodáváme fotoknihy bezkonkurenční kvality a můžeme plnit i ta nejnáročnější přání našich zákazníků.

11 / 2019 - Jsme finalisté soutěže IT produkt roku 2019

Naše (s)nová HappyFoto aplikace pro objednávání fotoproduktů, kterou jsme v květnu 2019 uvedli do provozu, postoupila do finále soutěže IT produkt roku. Tuto soutěž vyhlašuje redakce časopisu Computerworld s cílem vyzdvihnout inovativní výrobky, které se významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie a nabízejí svým uživatelům zajímavou funkcionalitu. A to bezesporu naše aplikace splňuje. Jsme na ni náležitě hrdí. Je výjimečná, je skvělá. Získala prestižní ocenění IT produkt Home za rok 2019.

11 / 2019 - Originální vánoční přání díky novým vánočním předlohám

Nevíte, co napsat? Nelamte si hlavu. Vymysleli jsme to za vás. Stačí pár povedených fotografií a vybrat si u svého fotopřání nebo blahopřání některou z desítek nových vánočních předloh. Od 20. listopadu 2019 jsou v HappyFoto aplikaci dostupné, na rozdíl od konkurence jsou zdarma. Vánoční předlohy jsou milé, srdečné, veselé a objednání originálního vánočního přání se díky nim stalo hračkou.

10 / 2019 - Vybrané deLUXE Fotoknihy až o 20 stran tlustší

DeLUXE Fotoknihy s pevnými deskami cca A4 (na výšku i na šířku) a čtvercové (cca 20 x 20 cm i cca 30 x 30 cm) můžete nově objednávat až do počtu stran 120. Čím tlustší fotokniha, tím více pojme vašich nezapomenutelných zážitků.

10 / 2019 - Doobjednejte své produkty za tu nejvýhodnější cenu

To, že můžete fotoprodukty od HappyFoto objednat 25 dnů od odeslání původní objednávky znova (=doobjednat), to už je známo dávno. Přicházíme ale s převratnou novinkou. Od teď můžete produkty z původní objednávky získat za tu vůbec nejvýhodnější cenu. Pokud jste své produkty objednali v akci, dodržíme jejich akční cenu. Pokud jste je v akci nepořídili, ale nyní v akci jsou, dáme vám na ně akční cenu právě teď platnou. Co vy na to?

09 / 2019 - Dárkové poukázky

Lámete si hlavu nad dárkem pro své blízké, přátele a známé? Nevíte, co vybrat, čím překvapit? Nechte výběr na obdarovaném a věnujte mu dárkovou poukázku. Dárková poukázka je univerzální a vděčný dárek pro každého. Stačí jen vybrat hodnotu poukázky, její vzhled a doplnit ji milým textem. Vyberte si v našem světě dárkových poukázek »

09 / 2019 - Nové předlohy a barvy kalendárií

V pravý čas jsme naši HappyFoto aplikaci obohatili o nové předlohy a barvy kalendárií. Vybírat můžete z černé, modré, červené, zelené a žluté barvy. Stačí aplikaci spustit a pustit se do přípravy fotokalendáře na rok 2020.

09 / 2019 - Nechte se inspirovat

Dobrý nápad přijde vždycky vhod. Pokud hledáte inspiraci, který z fotoproduktů zvolit jako dárek k narozeninám, pro svou lásku či potěšení pro rodiče čerstvě narozeného děťátka, přinášíme pár tipů. Stejně dobře zde můžete najít produkty vhodné ku příležitosti svatby či zachování vzpomínek na letní prožitky či školní léta. Koukněte na stránku Inspirace & Předlohy, některý z našich tipů se může hodit.

08 / 2019 - Další nové krásné produkty

Neleníme a po měsíci rozšiřujeme naši nabídku o dalších 20 nových fotodárků. Všechny lze objednat z nové HappyFoto aplikace. Stačí ji spustit a můžete se začít kochat, vybírat si a objednávat. Do nádob na pití přibyly hrneček panorama, tematické hrnečky, pivní maxikorbel, smaltované hrnečky a termohrnky. Mezi textilie jsme nově zařadili povlečení na polštář a ohřívací láhev. V praktických fotodárcích najdete nově akrylátové fotorámečky, koženkové přívěsky na klíče a hliníkový přívěsek. Který z nových produktů vám učaruje jako první?

07 / 2019 - Nové produkty

S novými webovými stránkami a novou HappyFoto aplikací jsme rozšířili i naši nabídku o atraktivní nové produkty. Vaše vlastní fotografie vás mohou těšit na povlečení, polštářkách potištěných z obou stran, fleecových dekách, krytech na mobil, prémiových zvětšeninách a fotokolážích, které mají matný povrch se strukturou plátna atd. Stačí jen stáhnout novou HappyFoto aplikaci, vybrat si a začít tvořit.

06 / 2019 - Nové kliparty, pozadí, rámečky a počty stránek

V nové HappyFoto aplikaci je nejen velká spousta nových klipartů, pozadí a rámečků, ale u všech fotoknih s pevnými deskami můžete volit nebo přidávat počet stran v krocích po dvou. HappyFoto je zatím jediné, kdo něco takového nabízí a umí.

04 / 2019 - Nová HappyFoto aplikace - jeden program na vše

Zrodila se hvězda. Nová aplikace HappyFoto, která by neměla na žádném vašem zařízení chybět. Objednávat oblíbené produkty lze z jednoho programu, který můžete mít na svém počítači Windows nebo Mac, v chytrém telefonu Android i iOS nebo online přímo ve webovém prohlížeči. A všude vypadá a ovládá se úplně stejně. Samozřejmostí je, že v novém programu najdete celou naši nabídku. A úplně nejvíc je, že své produkty, které v nové aplikaci připravíte, můžete mezi jednotlivými zařízeními sdílet. Fotoknihu můžete začít tvořit ve vlaku na mobilu, pokračovat doma na počítači a objednat z webu, až projde finální kontrolou hlavy rodiny.

10 / 2018 - Nové tematické předlohy u fotokalendářů

Program HappyFoto DESIGNER pro Windows jsme rozšířili o nové rozmanité předlohy. K dispozici jsou vám v tuto chvíli kromě tradičních (děti, dovolená, láska...) tematické předlohy nové (luxus, minimalismus, vzpomínky, citáty...). Jsou moderní, jsou krásné, jsou in. Je skutečně z čeho vybírat.

02 / 2018 - Nové digitální tiskárny

Fotolaboratoř HappyFoto klade vždy nejvyšší nároky na kvalitu svých produktů a služeb. Našim zákazníkům nabízíme jen to nejlepší. Klademe velký důraz na prvotřídní vybavení se špičkovou technologií. Proto jsme na počátku roku prošli velkou inovací a veškeré dosud používané digitální tiskárny jsme nahradili novými stroji od společnosti Ricoh.

02 / 2018 - Z počítače s operačním systémem Windows XP a Windows Vista již nelze objednat

Ochrana dat je velmi důležité téma a HappyFoto klade na ochranu dat svých zákazníků maximální pozornost. Nepřipustíme, aby se Vaše fotografie, osobní údaje nebo platební údaje dostaly do cizích rukou. Jelikož operační systémy Windows XP a Windows Vista vykazují tak velké bezpečnostní riziko, že sám Microsoft jejich podporu v minulých letech již ukončil (pro XP v roce 2014, pro Vistu v roce 2017), nemůže ani HappyFoto za těchto okolností během procesu objednávání ručit za bezpečnost Vašich dat. Z tohoto důvodu naši partneři, kteří pro nás programy vyvíjí, k 31. lednu 2018 definitivně ukončili podporu všech programů pro objednání (DESIGNER pro Windows, online DESIGNER, online FOTO i FOTO pro Windows) pro operační systém Windows XP a Windows Vista. Od 1. února 2018 není tudíž možné z počítače s operačním systémem Windows XP a Windows Vista u HappyFoto objednat. Více info na:

09 / 2017 - Úsměv HappyFoto 2017 má své vítězky

Jubilejní 5. ročník oblíbené fotosoutěže zná své vítězky. Konkurence byla veliká, zcela zaslouženě vyhrály ty nejusměvavější dívky.

Cenu sympatie a fotoobraz v hodnotě 100 € získala Zuzana Petrová. Do vítězné trojice nej úsměvů se probojovaly Michaela Dlesková, Lujza Straková a Kristína Víglaská. Konečné umístění dívek bylo vyhlášeno při finálovém dni. Vítězkou s výhrou 1000 € se stala Miss Slovensko 2015 Lujza Straková, stříbrnou příčku a výhru 600 € vybojovala studentka psychologie Kristína Víglaská a bronzovou medaily s výhrou 400 € si odvezla česká naděje fitness soutěží Michaela Dlesková.

12 / 2016 - Tematické předlohy u fotokalendářů

Od 30. listopadu 2016 je k dispozici nová verze programu HappyFoto-DESIGNER pro Windows, kterou jsme obohatili o nové tematické předlohy u fotokalendářů.

10 / 2016 - Prestižní ocenění Český Goodwill 2016 je naše!

Český Goodwill je ocenění pro podnikatele a společnosti, kterých si lidé váží pro jejich odpovědný přístup k podnikání, férové jednání se zaměstnanci, zákazníky a dodavateli. Ve čtvrtek 20. října 2016 proběhlo v Praze velké finále 4. ročníku. Na ocenění Český Goodwill 2016 bylo celkem přijato 111 platných nominací. Do finále postoupilo 74 firem, z nichž veřejnost volila Osobnost ČG 2016. Vítězkou s nejvyšším počtem hlasů se stala naše paní jednatelka Michaela Bílá Čížková. Máme z toho velikou radost. Děkujeme za vaše hlasy, moc si jich vážíme.

08 / 2016 - Úsměv HappyFoto 2016 zná své vítězky

Smích prodlužuje život, úsměv vyhrává. 4. ročník soutěže Úsměv HappyFoto má své vítězky. Cenu sympatie a fotoobraz v hodnotě 100 EUR získala Bianka Csicsaiová. Do vítězné trojice nej úsměvů se probojovaly Veronika Klapsiová, Aneta Mitušinová a Adriana Vystrčilová. Konečné umístění dívek bylo vyhlášeno při finálovém dni. Vítězkou s výhrou 1000 € se stala Aneta Mitušinová, stříbrnou příčku a výhru 600 € vybojovala Adriana Vystrčilová a bronzovou medaily s výhrou 400 € si odvezla Veronika Klapsiová.

04 / 2015 - Stali jsme se certifikovaným obchodem APEK

Certifikace “APEK Certifikovaný obchod” zaručuje zákazníkům internetového obchodu to, že certifikovaný obchodník splňuje pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu.

Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

 • O super akcích a slevách
 • O nových produktech
 • O zajímavých novinkách
 • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.