Novinky

Výběr nejzajímavějších novinek ze života v HappyFoto

02 / 2020 – Brilantní lesk pro vaše fotoknihy

Fotoknihy pevné cca A4 na výšku i na šířku vám můžeme opatřit UV lakem. Jedná se o první naši novinku roku 2020. Oboustranně potištěné vnitřní stránky fotoknihy celoplošně nalakujeme, čímž docílíme jejich zářivého lesku. Stránky budou díky oboustranné vrstvě UV laku nejen zářit, budou i lépe chráněny před vnějšími vlivy (otisky prstů, nečistotou, vlhkostí). Jsou tedy vhodné i pro rodiny s malými dětmi nebo rodinné sešlosti, kdy fotokniha jde z ruky do ruky. Vyzkoušejte tento mimořádně povedený kousek a dejte svým vzpomínkám něco navíc!

12 / 2019 - Nejmodernější linka na výrobu fotoknih v Evropě

Po téměř deseti letech provozu byla v naší fotolaboratoři kompletně vyměněna linka na výrobu fotoknih. V současné době běží všechny nové stroje od společností Müller-Martini, Kolbus a Hörauf v plně automatizovaném provozu. Díky nové, moderní a plně automatické lince dodáváme fotoknihy bezkonkurenční kvality a můžeme plnit i ta nejnáročnější přání našich zákazníků.

11 / 2019 – Jsme finalisté soutěže IT produkt roku 2019

Naše (s)nová HappyFoto aplikace pro objednávání fotoproduktů, kterou jsme v květnu 2019 uvedli do provozu, postoupila do finále soutěže IT produkt roku. Tuto soutěž vyhlašuje redakce časopisu Computerworld s cílem vyzdvihnout inovativní výrobky, které se významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie a nabízejí svým uživatelům zajímavou funkcionalitu. A to bezesporu naše aplikace splňuje. Jsme na ni náležitě hrdí. Je výjimečná, je skvělá. Získala prestižní ocenění IT produkt Home za rok 2019.

11 / 2019 - Originální vánoční přání díky novým vánočním předlohám

Nevíte, co napsat? Nelamte si hlavu. Vymysleli jsme to za vás. Stačí pár povedených fotografií a vybrat si u svého fotopřání nebo blahopřání některou z desítek nových vánočních předloh. Od 20. listopadu 2019 jsou v HappyFoto aplikaci dostupné, na rozdíl od konkurence jsou zdarma. Vánoční předlohy jsou milé, srdečné, veselé a objednání originálního vánočního přání se díky nim stalo hračkou.

10 / 2019 - Vybrané deLUXE Fotoknihy až o 20 stran tlustší

DeLUXE Fotoknihy s pevnými deskami cca A4 (na výšku i na šířku) a čtvercové (cca 20 x 20 cm i cca 30 x 30 cm) můžete nově objednávat až do počtu stran 120. Čím tlustší fotokniha, tím více pojme vašich nezapomenutelných zážitků.

10 / 2019 - Doobjednejte své produkty za tu nejvýhodnější cenu

To, že můžete fotoprodukty od HappyFoto objednat 25 dnů od odeslání původní objednávky znova (=doobjednat), to už je známo dávno. Přicházíme ale s převratnou novinkou. Od teď můžete produkty z původní objednávky získat za tu vůbec nejvýhodnější cenu. Pokud jste své produkty objednali v akci, dodržíme jejich akční cenu. Pokud jste je v akci nepořídili, ale nyní v akci jsou, dáme vám na ně akční cenu právě teď platnou. Co vy na to?

09 / 2019 – Dárkové poukázky

Lámete si hlavu nad dárkem pro své blízké, přátele a známé? Nevíte, co vybrat, čím překvapit? Nechte výběr na obdarovaném a věnujte mu dárkovou poukázku. Dárková poukázka je univerzální a vděčný dárek pro každého. Stačí jen vybrat hodnotu poukázky, její vzhled a doplnit ji milým textem. Vyberte si v našem světě dárkových poukázek »

09 / 2019 - Nové předlohy a barvy kalendárií

V pravý čas jsme naši HappyFoto aplikaci obohatili o nové předlohy a barvy kalendárií. Vybírat můžete z černé, modré, červené, zelené a žluté barvy. Stačí aplikaci spustit a pustit se do přípravy fotokalendáře na rok 2020.

09 / 2019 - Nechte se inspirovat

Dobrý nápad přijde vždycky vhod. Pokud hledáte inspiraci, který z fotoproduktů zvolit jako dárek k narozeninám, pro svou lásku či potěšení pro rodiče čerstvě narozeného děťátka, přinášíme pár tipů. Stejně dobře zde můžete najít produkty vhodné ku příležitosti svatby či zachování vzpomínek na letní prožitky či školní léta. Koukněte na stránku Inspirace & Předlohy, některý z našich tipů se může hodit.

08 / 2019 - Další nové krásné produkty

Neleníme a po měsíci rozšiřujeme naši nabídku o dalších 25 nových fotodárků. Všechny lze objednat z nové HappyFoto aplikace. Stačí ji spustit a můžete se začít kochat, vybírat si a objednávat. Do nádob na pití přibyly hrneček panorama, tématické hrnečky, pivní maxikorbel, smaltované hrnečky a termohrnky. Mezi textilie jsme nově zařadili povlečení na polštář, černou zástěru, bryndáky a ohřívací láhev. V praktických fotodárcích najdete nově akrylátové fotorámečky, misku, koženkové přívěsky na klíče, hliníkové přívěsky a zámky lásky. Který z nových produktů vám učaruje jako první?

07 / 2019 - Nové produkty

S novými webovými stránkami a novou HappyFoto aplikací jsme rozšířili i naši nabídku o atraktivní nové produkty. Vaše vlastní fotografie vás mohou těšit na povlečení, polštářkách potištěných z obou stran, fleecových dekách, krytech na mobil, prémiových zvětšeninách a fotokolážích, které mají matný povrch se strukturou plátna atd. Stačí jen stáhnout novou HappyFoto aplikaci, vybrat si a začít tvořit.

06 / 2019 - Nové kliparty, pozadí, rámečky a počty stránek

V nové HappyFoto aplikaci je nejen velká spousta nových klipartů, pozadí a rámečků, ale u všech fotoknih s pevnými deskami můžete volit nebo přidávat počet stran v krocích po dvou. HappyFoto je zatím jediné, kdo něco takového nabízí a umí.

04 / 2019 - Nová HappyFoto aplikace - jeden program na vše

Zrodila se hvězda. Nová aplikace HappyFoto, která by neměla na žádném vašem zařízení chybět. Objednávat oblíbené produkty lze z jednoho programu, který můžete mít na svém počítači Windows nebo Mac, v chytrém telefonu Android i iOS nebo online přímo ve webovém prohlížeči. A všude vypadá a ovládá se úplně stejně. Samozřejmostí je, že v novém programu najdete celou naši nabídku. A úplně nejvíc je, že své produkty, které v nové aplikaci připravíte, můžete mezi jednotlivými zařízeními sdílet. Fotoknihu můžete začít tvořit ve vlaku na mobilu, pokračovat doma na počítači a objednat z webu, až projde finální kontrolou hlavy rodiny.

10 / 2018 - Nové tématické předlohy u fotokalendářů

Program HappyFoto DESIGNER pro Windows jsme rozšířili o nové rozmanité předlohy. K dispozici jsou vám v tuto chvíli kromě tradičních (děti, dovolená, láska...) tématické předlohy nové (luxus, minimalismus, vzpomínky, citáty...). Jsou moderní, jsou krásné, jsou in. Je skutečně z čeho vybírat.

02 / 2018 - Nové digitální tiskárny

Fotolaboratoř HappyFoto klade vždy nejvyšší nároky na kvalitu svých produktů a služeb. Našim zákazníkům nabízíme jen to nejlepší. Klademe velký důraz na prvotřídní vybavení se špičkovou technologií. Proto jsme na počátku roku prošli velkou inovací a veškeré dosud používané digitální tiskárny jsme nahradili novými stroji od společnosti Ricoh.

02 / 2018 - Z počítače s operačním systémem Windows XP a Windows Vista již nelze objednat

Ochrana dat je velmi důležité téma a HappyFoto klade na ochranu dat svých zákazníků maximální pozornost. Nepřipustíme, aby se Vaše fotografie, osobní údaje nebo platební údaje dostaly do cizích rukou. Jelikož operační systémy Windows XP a Windows Vista vykazují tak velké bezpečnostní riziko, že sám Microsoft jejich podporu v minulých letech již ukončil (pro XP v roce 2014, pro Vistu v roce 2017), nemůže ani HappyFoto za těchto okolností během procesu objednávání ručit za bezpečnost Vašich dat. Z tohoto důvodu naši partneři, kteří pro nás programy vyvíjí, k 31. lednu 2018 definitivně ukončili podporu všech programů pro objednání (DESIGNER pro Windows, online DESIGNER, online FOTO i FOTO pro Windows) pro operační systém Windows XP a Windows Vista. Od 1. února 2018 není tudíž možné z počítače s operačním systémem Windows XP a Windows Vista u HappyFoto objednat. Více info na:

09 / 2017 - Úsměv HappyFoto 2017 má své vítězky

Jubilejní 5. ročník oblíbené fotosoutěže zná své vítězky. Konkurence byla veliká, zcela zaslouženě vyhrály ty nejusměvavější dívky.

Cenu sympatie a fotoobraz v hodnotě 100 € získala Zuzana Petrová. Do vítězné trojice nej úsměvů se probojovaly Michaela Dlesková, Lujza Straková a Kristína Víglaská. Konečné umístění dívek bylo vyhlášeno při finálovém dni. Vítězkou s výhrou 1000 € se stala Miss Slovensko 2015 Lujza Straková, stříbrnou příčku a výhru 600 € vybojovala studentka psychologie Kristína Víglaská a bronzovou medaily s výhrou 400 € si odvezla česká naděje fitness soutěží Michaela Dlesková.

07 / 2017 - Nové webové stránky

Byl to těžký porod, těhotenství trvalo déle než u slonů, ale povedlo se! Červenec 2017 se do historie HappyFoto zapisuje novými webovými stránkami, které jsou prvním z dárků pro zákazníky k 20letému výročí firmy.

12 / 2016 - Tématické předlohy u fotokalendářů

Od 30. listopadu 2016 je k dispozici nová verze programu HappyFoto-DESIGNER pro Windows, kterou jsme obohatili o nové tématické předlohy u fotokalendářů.

11 / 2016 - HappyFoto MOBILE po roce

Uplynulo něco málo přes rok, co se zrodila mobilní aplikace pro chytré telefony i tablety. Za rok přibyla spousta vychytávek a zlepšováků, ale především mnoho nových produktů. Za zmínku jistě stojí stolní kalendář a deLUXE nástěnné kalendáře, ale především všechny druhy fotoobrazů od plátna, přes akrylátové sklo až po pěnovou a hliníkovou desku.

10 / 2016 - Nové produkty v nabídce

Nová verze programu HappyFoto-Designer 5.4 přináší nové produkty:

  • Nákupní tašku
  • Kryt na iPhone 6/6 Plus
  • Box na svačinu
  • Fotoplátno 20x30 cm

Stačí stáhnout program, vybrat si a začít tvořit.

10 / 2016 - Prestižní ocenění Český Goodwill 2016 je naše!

Český Goodwill je ocenění pro podnikatele a společnosti, kterých si lidé váží pro jejich odpovědný přístup k podnikání, férové jednání se zaměstnanci, zákazníky a dodavateli. Ve čtvrtek 20. října 2016 proběhlo v Praze velké finále 4. ročníku. Na ocenění Český Goodwill 2016 bylo celkem přijato 111 platných nominací. Do finále postoupilo 74 firem, z nichž veřejnost volila Osobnost ČG 2016. Vítězkou s nejvyšším počtem hlasů se stala naše paní jednatelka Michaela Bílá Čížková. Máme z toho velikou radost. Děkujeme za vaše hlasy, moc si jich vážíme.

08 / 2016 - Úsměv HappyFoto 2016 zná své vítězky

Smích prodlužuje život, úsměv vyhrává. 4. ročník soutěže Úsměv HappyFoto má své vítězky. Cenu sympatie a fotoobraz v hodnotě 100 EUR získala Bianka Csicsaiová. Do vítězné trojice nej úsměvů se probojovaly Veronika Klapsiová, Aneta Mitušinová a Adriana Vystrčilová. Konečné umístění dívek bylo vyhlášeno při finálovém dni. Vítězkou s výhrou 1000 € se stala Aneta Mitušinová, stříbrnou příčku a výhru 600 € vybojovala Adriana Vystrčilová a bronzovou medaily s výhrou 400 € si odvezla Veronika Klapsiová.

10 / 2015 - HappyFoto MOBILE - nová moderní aplikace

Rozšířili jsme programy pro objednávání o mobilní aplikaci pro chytré telefony i tablety s Androidem, iPhony a iPady. Umožní vám poprvé skutečně, mobilně a bez kompromisu vytvářet krásné osobní fotoprodukty z vašich fotografií přímo na vašem zařízení. Nemusíte fotografie složitě stahovat. Stačí zapnout aplikaci a jste jen kousek od cíle. Okamžitě můžete začít objednávat fotografie, fotoknihy, fotoplátna a vybrané fotodárky. Pro co nejoriginálnější fotoprodukty máte na výběr z velké škály nejrůznějších předloh, pozadí, orámování, speciálních filtrů a efektů. Je to opravdu zábava!

04 / 2015 - Stali jsme se certifikovaným obchodem APEK

Certifikace “APEK Certifikovaný obchod” zaručuje zákazníkům internetového obchodu to, že certifikovaný obchodník splňuje pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu.