Novinky

Výběr nejzajímavějších novinek ze života v HappyFoto

09 / 2021 - HappyFoto smart moments news: úžasný fotokalendář během pár vteřin

Modul na fotokalendáře, který se do HappyFoto smart moments dostal se zářijovou aktualizací je naší velkou chloubou. Na co se můžete těšit?

  • Fotografie největších zážitků jsou automaticky rozpoznány a seskupeny.
  • Čas ušetříte díky vyřazení podobných a nekvalitních fotek.
  • Vybrat si můžete kalendária v moderních designech.
  • Nabízíme navíc i možnost doplnění vlastních událostí, které vám v kalendáři vytiskneme.
  • Barvy a barevné kombinace si určíte podle svých priorit.
  • A nakonec je zpět volba počátečního měsíce a roku fotokalendáře.

Objednání kalendáře z fotek je díky smart moments potěšením. Rychlé a bez práce.

09 / 2021 - HappyFoto smart moments news: smart moments už i na webu, v PC i v mobilu

HappyFoto smart moments už není jen mobilní appkou. Hezké fotoknihy, krásné fotky a úžasné fotokalendáře vcukuletu připravíte i na webu i v PC. Neztrácejte čas a nechte sestavení svých nejkomplexnějších produktů na naší chytré technologii. Své produkty můžete ukládat v HappyFoto cloudu. Jsou tak dostupné kdykoliv, kdekoliv a odkudkoliv. Více se dozvíte zde 👉

09 / 2021 – Fotosoutěž "Úsměv HappyFoto 2021" zná své vítěze

Do fotosoutěže "Úsměv HappyFoto 2021" probíhající od 30. června 2021 do 24. srpna 2021 jste přihlásili 503 vysmátých fotografií a 4396 vašich hlasů rozhodovalo o pořadí. Při vyhlašování fotosoutěže nás ani nenapadlo, že se v ní setkáme s vysmátými koníky, pejsky, dokonce i slůnětem. Jste zvědaví, jak dopadla vaše fotografie a které se umístily v TOP 5? Výsledky vč. celé soutěžní fotogalerie najdete zde 👉

08 / 2021 - deLUXE HappyKalendáře s ochranným listem vč. okénka pro věnování

Všechny deLUXE Fotokalendáře obdržíte od sezóny 2021 značně vylepšené. Kalendář bude chránit 1) zepředu - ochranný list v modré barvě a 2) zezadu - pevný karton. Modrý ochranný list nejenže chrání váš fotokalendář, ale je opatřen prostorem pro napsání věnování. Na tento ochranný list jsme přesunuli logo a čárový kód, takže už nebudou rušit titulní stranu vašeho fotokalendáře. Spodní kartonový list je pevný a udrží tak váš fotokalendář po zavěšení na stěnu zcela rovný. V aplikaci pro objednání tyto listy neuvidíte, automaticky je k vašemu deLUXE Fotokalendáři přidáme až při výrobě.

07 / 2021 - HappyFoto smart moments: nejrychlejší cesta k fotkám už také online

Aby pro vás bylo objednání fotografií co nejrychlejší, doporučujeme použít naši chytrou appku HappyFoto smart moments. Na chytrém telefonu vám fotky seskupí podle událostí. Z těch pak vybere ty nejlepší. Vyřadí nekvalitní záběry a duplicitní fotografie. Online na webu nelze tuto funkcionalitu bohužel využít. To ale nevadí, protože i tak je pomocí HappyFoto smart moments objednání nejpohodlnější. Můžete to vyzkoušet ve svém webovém prohlížeči.

Čeká vás nový moderní design, rychlé vkládání fotek nebo celých složek (pomocí Drag & Drop) a snadné objednání. Vyzkoušet můžete u prémiových foto a zvětšenin i eco foto.

06 / 2021 – Fotosoutěž: "Úsměv HappyFoto 2021"

Smích prodlužuje život, úsměv vyhrává. Protože s úsměvem jde všechno líp, oprášili jsme oblíbené téma a spustili prázdninovou fotosoutěž Úsměv HappyFoto 2021. Zalovte ve svých archivech a pochlubte se svým úsměvem. Můžete zvítězit a vyhrát některou z krásných cen v celkové hodnotě 52 500 Kč.

Soutěžit a hlasovat můžete do 24. srpna 2021. Jak a kde? Vyberte svou nejlepší fotografii a kliknutím na tlačítko "Soutěžit" ji přihlaste do fotosoutěže. Pozor na autorská práva. Abyste si mohli prohlédnout soutěžní fotografie a udělit jim hlasy, klikněte na tlačítko "Hlasovat". Hlas můžete dát jakékoliv fotografii. Dokonce i té své, ale vždy jen jednou a hlasování nelze později měnit. Celá pravidla fotosoutěže najdete ve spodní části stránky Fotosoutěž.

06 / 2021 - GLS

V prvních letních dnech jsme se pěkně zapotili. A to nejen díky sluníčku a tropickým teplotám. Chystali jsme pro vás žhavou novinku a chtěli jsme vám ji představit ještě v červnu. Stihli jsme to. Nabídku způsobů doručení jsme rozšířili o společnost GLS. Podrobné informace včetně cen k jednotlivým způsobům doručování najdete na stránce Dodací podmínky.

05 / 2021 – HappyFoto smart news: objednání fotek přímo z mobilu

Díky aktualizaci HappyFoto smart moments v posledním květnovém týdnu 2021 objednáte prémiové foto, prémiové zvětšeniny i eco foto rychlostí blesku rovnou z mobilu.

Neztrácejte čas tříděním fotek. Smart moments roztřídí vaše fotky a seskupí je do největších zážitků. Smart moments je chytrá. Vyřadí podobné a nekvalitní záběry. Připraví pro vás výběr jen těch nejlepších. Objednat fotky nebylo nikdy rychlejší!

05 / 2021 – Nové textilní a praktické fotodárky

Víme, co je trendy ⇒ co frčí ⇒ co se nosí. Přicházíme se sedmi novými produkty. Dejme společně stop igelitkám, jednorázovým sáčkům a plastovým prostíráním. S našimi novinkami to půjde hravě. Drobnosti schováte do plechové dózy nebo do penálu, vše pak společně do vaku nebo do tašky. Stolu dodáte kouzlo novým, pratelným prostíráním s vlastním potiskem. Který z nových produktů vám učaruje nejvíc?

04 / 2021 – Fotosoutěž "Rok 2020 objektivem fotoaparátu" zná své vítěze

Do fotosoutěže "Rok 2020 objektivem fotoaparátu" probíhající od 23. února 2021 do 31. března 2021 jste přihlásili 852 nádherných fotografií a 3893 vašich hlasů rozhodovalo o pořadí. Za všechny soutěžní fotografie moc děkujeme. K vidění bylo opravdu všechno. Novorozená miminka, příroda, dětičky, zvířátka, dovolené, kytičky, hory, doly, zbývá snad už jen černý les 🙂. Jste zvědaví, jak dopadla vaše fotografie a které se umístily v TOP 5? Výsledky vč. celé soutěžní fotogalerie najdete zde 👉

03 / 2021 – Apple Pay

Mobilní platby se těší čím dál větší oblibě. Je to fenomén. Mobilní technologie zažívají boom, kterému nešlo jen přihlížet. V loňském roce jsme vám nabídli chytrou mobilní appku HappyFoto smart moments, ze které objednáte během pár vteřin. V letošním roce přidáváme expresní platbu Apple Pay, kterou zcela jistě všichni „jablíčkáři“ vítají. Potvrzení platby pomocí otisku prstu nebo rozpoznání obličeje je sen. Žádné zadávání údajů o kartě, žádné zdlouhavé vyplňování formuláře. Jste „jablíčkář“? Plaťte jedním dotykem!

02 / 2021 – Fotosoutěž: "Rok 2020 objektivem fotoaparátu"

"Rok 2020 objektivem fotoaparátu" ⇒ je téma historicky první velké fotosoutěže. Ukažte nám, že loňský rok nebyl jen rokem zákazů a hlídacích psů. Že jste prožili i hezké chvíle. Spoustu hezkých chvil. S rodinou, v přírodě, se svými mazlíčky, na dovolené nebo při sportu. Téma široké, které má vyzdvihnout z loňského roku to nejhezčí. Zalovte ve svých archivech a pochlubte se. Při troše štěstí můžete i zvítězit a vyhrát některou z krásných cen v celkové hodnotě 18 000 Kč.

Soutěžit a hlasovat můžete do 31. března 2021. Jak a kde? Vyberte svou nejlepší fotografii a kliknutím na tlačítko "Soutěžit" ji přihlaste do fotosoutěže. Pozor na autorská práva. Abyste si mohli prohlédnout soutěžní fotografie a udělit jim hlasy, klikněte na tlačítko "Hlasovat". Hlas můžete dát jakékoliv fotografii. Dokonce i té své, ale vždy jen jednou a hlasování nelze později měnit. Celá pravidla fotosoutěže najdete ve spodní části stránky Fotosoutěž.

02 / 2021 – HappyFoto smart news: kompletní nabídka fotoknih & konvertování fotoknih

S aktualizací Happy Foto smart moments ve druhém únorovém týdnu 2021 se do appky dostalo celé portfolio HAPPY FOTOKNIH. Naše kompletní nabídka → 25 různých formátů a provedení.

A to není vše. Appka má od této chvíle super funkci → konvertování fotoknih. Appka dokáže jako mávnutím kouzelného proutku fotoknihy konvertovat do jiných variant. Nabízí nespočet možných kombinací.

01 / 2021 – Kronika roku 2020 až o 300 stranách vcukuletu hotová

Ano, jde to. Pomocí naší » nové » rychlé » mobilní » extrémně inteligentní » překvapivě snadné » abnormálně výkonné ► chytré aplikaci HappyFoto smart moments. Výběr fotek z loňského roku už jsme vám v appce připravili. Stačí ji ve svém chytrém telefonu otevřít a mezi připravenými výběry největších zážitků zvolit složku „Střípky roku 2020“. Pak už to nechte na nás a uvidíte, jak krásnou velkou fotoknihu vám během pár vteřin naservírujeme. Samozřejmě můžete udělat i vlastní výběr fotografií, to je na vás. Jedno je jisté! Rychlejší a snazší cesta ke kronice roku 2020 neexistuje. Kdo chce ušetřit čas, používá smart moments.

11 / 2020 - Už nejen Česká pošta, ale i Balíkovna a Zásilkovna mohou doručit vaši zásilku

Abychom všem ulehčili doručování zásilek, ztížené v tomto roce hlavně koronavirovou pandemií, nelenili jsme a splnili další vaše přání. Rozšířili jsme nabídku způsobů doručení a vy si můžete vybírat mezi doručením na adresu (Českou poštou - Balík Do ruky) a doručením na výdejní místo (Českou poštou – Balík Na poštu nebo do Balíkovny a Zásilkovnou). Elektronické dárkové poukázky posíláme v PDF i nadále e-mailem. Podrobné informace včetně cen k jednotlivým způsobům doručování najdete na stránce Dodací podmínky. Věříme, že tato novinka vám přišla vhod a máte z ní stejně jako my radost.

11 / 2020 - App, App - hurááá! 📱 HappyFoto smart moments

Aplikace smart moments je přírůstek do rodiny HappyFoto aplikací. Ideální pro ty, kteří nemají čas a vytvoření fotoknihy musí lítat. Co je na ní tak výjimečného? Hezkou fotoknihu vám appka naservíruje vcukuletu, bez práce a chytře. Použije fotky rovnou z mobilu. Seskupí fotky s největšími zážitky. Vyřadí podobné a nekvalitní fotky. Postará se o hezký vzhled fotoknihy, aniž by ořezala jednu jedinou fotku. Je ideální na cesty. Ať už ve vlaku, ve frontě nebo doma na gauči - s appkou smart moments se můžete bavit všude. Vy dělejte fotky, na nás nechte všechno ostatní.

09 / 2020 - Sametově matné deLUXE Fotoknihy pevné

Doslechli jsme se, že byste rádi matné fotoknihy. Jsou tady! U deLUXE Fotoknih s pevnými deskami (A4 na výšku i na šířku, 20 x 20, 30 x 30 cm a A3 na výšku i na šířku) máte nově možnost výběru mezi fotopapírem prémium lesk (Fuji Crystal Archive HD Album) a fotopapírem prémium mat (Fuji Crystal Archive LUSTRE). Sametově matný značkový fotopapír dodá vnitřním stránkách fotoknihy profi vzhled, působí antireflexně (tlumí odraz světla) a chrání je před nechtěnými otisky prstů. Matné fotoknihy jsou Pařížankami mezi fotoknihami, vznešené a úžasně elegantní. Seznamte se:

09 / 2020 – Všech 12 měsíců na 1 listu fotokalendáře

Máme pro vás bonus bez příplatku, který si s okamžitou platností můžete užít u všech nástěnných fotokalendářů digitálně tištěných (ne deLUXE na fotopapíru). Od září 2020 je zadní strana posledního listu s vyobrazením všech 12 měsíců. Obdarovaný tak na první pohled vidí, jak je jeho fotokalendář krásný, aniž by v něm musel hned začít listovat.

09 / 2020 - Fotoknihy pevné, cca A4 nově až do 300 stran

Přicházíme s obří novinkou ve světě fotoknih. Ve Fotoknihách pevných, cca A4 na výšku i na šířku můžete uchovat ještě více svých vzpomínek. Naplnit můžete nově až 300 stran. Získáte tak fotoknihu o síle 2,5 cm, kam se v pohodě vejde i několik tisíc fotografií.

08 / 2020 – Brilantní lesk pro vaše fotokalendáře

Nástěnné fotokalendáře A4 na výšku i na šířku a A3 na výšku i na šířku vám můžeme opatřit UV lakem. Jednotlivé potištěné listy nalakujeme, čímž docílíme jejich vysokého lesku. A nejen toho. Papír se lakováním stává velmi pevným a odolným, jen tak něco ho nepoškrábe nebo neodře. Tuto super novinku v nadcházející kalendářové sezoně jistě oceníte. Lakovaný fotokalendář je ideální adept na dárek pro celou rodinu.

06 / 2020 - Žhavé letní produkty nově v nabídce

Na žhavou letní sezónu se vybavte originálně. Na řadu přišly ručníky & osušky s vlastním potiskem. Nabízíme je ve třech velikostech s potiskem z jedné strany. Z prožité dovolené pak vytvořte originální pozdrav. Pohlednice s vlastní fotografií dodáváme v sadě po 4 ks, přičemž každá pohlednice může mít jiný vzhled. Jsou originální, jsou nezaměnitelné. Jsou in :).

05 / 2020 - Kryty na iPhone 11 a Samsung Galaxy S10 jsou tu

Originální ochranný kryt na mobil si od května 2020 mohou pořídit i majitelé chytrých telefonů iPhone 11 a Samsung Galaxy S10. Objednejte si kryt se svou oblíbenou fotografií a udělejte ze svého mobilu nezaměnitelný módní doplněk. Neschovávejte pořízené fotografie jen uvnitř telefonu, nechte je vyniknout i na povrchu. Krytem s vlastní fotkou si telefon nejen dokonale vyzdobíte, ale i ochráníte.

04 / 2020 - Rodinka fotoknih "do kapsy" se rozrostla

O 3 nové formáty se rozrostla nabídka deLUXE Fotoknih měkkých. "Do kapsy" můžete od této chvíle vzít kromě formátu 10 x 15 cm i fotoknihy o velikosti cca 10 x 10 cm, 13 x 13 cm a 13 x 19 cm. Malé, milé, extra levné a vyvolané na značkovém fotopapíru prémium mat. To jsou jarní přírůstky do naší už tak velmi rozsáhlé nabídky fotoknih.

02 / 2020 – Brilantní lesk pro vaše fotoknihy

Fotoknihy pevné cca A4 na výšku i na šířku vám můžeme opatřit UV lakem. Jedná se o první naši novinku roku 2020. Oboustranně potištěné vnitřní stránky fotoknihy celoplošně nalakujeme, čímž docílíme jejich zářivého lesku. Stránky budou díky oboustranné vrstvě UV laku nejen zářit, budou i lépe chráněny před vnějšími vlivy (otisky prstů, nečistotou, vlhkostí). Jsou tedy vhodné i pro rodiny s malými dětmi nebo rodinné sešlosti, kdy fotokniha jde z ruky do ruky. Vyzkoušejte tento mimořádně povedený kousek a dejte svým vzpomínkám něco navíc!

12 / 2019 - Nejmodernější linka na výrobu fotoknih v Evropě

Po téměř deseti letech provozu byla v naší fotolaboratoři kompletně vyměněna linka na výrobu fotoknih. V současné době běží všechny nové stroje od společností Müller-Martini, Kolbus a Hörauf v plně automatizovaném provozu. Díky nové, moderní a plně automatické lince dodáváme fotoknihy bezkonkurenční kvality a můžeme plnit i ta nejnáročnější přání našich zákazníků.

11 / 2019 – Jsme finalisté soutěže IT produkt roku 2019

Naše (s)nová HappyFoto aplikace pro objednávání fotoproduktů, kterou jsme v květnu 2019 uvedli do provozu, postoupila do finále soutěže IT produkt roku. Tuto soutěž vyhlašuje redakce časopisu Computerworld s cílem vyzdvihnout inovativní výrobky, které se významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie a nabízejí svým uživatelům zajímavou funkcionalitu. A to bezesporu naše aplikace splňuje. Jsme na ni náležitě hrdí. Je výjimečná, je skvělá. Získala prestižní ocenění IT produkt Home za rok 2019.

11 / 2019 - Originální vánoční přání díky novým vánočním předlohám

Nevíte, co napsat? Nelamte si hlavu. Vymysleli jsme to za vás. Stačí pár povedených fotografií a vybrat si u svého fotopřání nebo blahopřání některou z desítek nových vánočních předloh. Od 20. listopadu 2019 jsou v HappyFoto aplikaci dostupné, na rozdíl od konkurence jsou zdarma. Vánoční předlohy jsou milé, srdečné, veselé a objednání originálního vánočního přání se díky nim stalo hračkou.

10 / 2019 - Vybrané deLUXE Fotoknihy až o 20 stran tlustší

DeLUXE Fotoknihy s pevnými deskami cca A4 (na výšku i na šířku) a čtvercové (cca 20 x 20 cm i cca 30 x 30 cm) můžete nově objednávat až do počtu stran 120. Čím tlustší fotokniha, tím více pojme vašich nezapomenutelných zážitků.

10 / 2019 - Doobjednejte své produkty za tu nejvýhodnější cenu

To, že můžete fotoprodukty od HappyFoto objednat 25 dnů od odeslání původní objednávky znova (=doobjednat), to už je známo dávno. Přicházíme ale s převratnou novinkou. Od teď můžete produkty z původní objednávky získat za tu vůbec nejvýhodnější cenu. Pokud jste své produkty objednali v akci, dodržíme jejich akční cenu. Pokud jste je v akci nepořídili, ale nyní v akci jsou, dáme vám na ně akční cenu právě teď platnou. Co vy na to?

09 / 2019 – Dárkové poukázky

Lámete si hlavu nad dárkem pro své blízké, přátele a známé? Nevíte, co vybrat, čím překvapit? Nechte výběr na obdarovaném a věnujte mu dárkovou poukázku. Dárková poukázka je univerzální a vděčný dárek pro každého. Stačí jen vybrat hodnotu poukázky, její vzhled a doplnit ji milým textem. Vyberte si v našem světě dárkových poukázek »

09 / 2019 - Nové předlohy a barvy kalendárií

V pravý čas jsme naši HappyFoto aplikaci obohatili o nové předlohy a barvy kalendárií. Vybírat můžete z černé, modré, červené, zelené a žluté barvy. Stačí aplikaci spustit a pustit se do přípravy fotokalendáře na rok 2020.

09 / 2019 - Nechte se inspirovat

Dobrý nápad přijde vždycky vhod. Pokud hledáte inspiraci, který z fotoproduktů zvolit jako dárek k narozeninám, pro svou lásku či potěšení pro rodiče čerstvě narozeného děťátka, přinášíme pár tipů. Stejně dobře zde můžete najít produkty vhodné ku příležitosti svatby či zachování vzpomínek na letní prožitky či školní léta. Koukněte na stránku Inspirace & Předlohy, některý z našich tipů se může hodit.

08 / 2019 - Další nové krásné produkty

Neleníme a po měsíci rozšiřujeme naši nabídku o dalších 25 nových fotodárků. Všechny lze objednat z nové HappyFoto aplikace. Stačí ji spustit a můžete se začít kochat, vybírat si a objednávat. Do nádob na pití přibyly hrneček panorama, tematické hrnečky, pivní maxikorbel, smaltované hrnečky a termohrnky. Mezi textilie jsme nově zařadili povlečení na polštář, černou zástěru, bryndáky a ohřívací láhev. V praktických fotodárcích najdete nově akrylátové fotorámečky, misku, koženkové přívěsky na klíče, hliníkové přívěsky a zámky lásky. Který z nových produktů vám učaruje jako první?

07 / 2019 - Nové produkty

S novými webovými stránkami a novou HappyFoto aplikací jsme rozšířili i naši nabídku o atraktivní nové produkty. Vaše vlastní fotografie vás mohou těšit na povlečení, polštářkách potištěných z obou stran, fleecových dekách, krytech na mobil, prémiových zvětšeninách a fotokolážích, které mají matný povrch se strukturou plátna atd. Stačí jen stáhnout novou HappyFoto aplikaci, vybrat si a začít tvořit.

06 / 2019 - Nové kliparty, pozadí, rámečky a počty stránek

V nové HappyFoto aplikaci je nejen velká spousta nových klipartů, pozadí a rámečků, ale u všech fotoknih s pevnými deskami můžete volit nebo přidávat počet stran v krocích po dvou. HappyFoto je zatím jediné, kdo něco takového nabízí a umí.

04 / 2019 - Nová HappyFoto aplikace - jeden program na vše

Zrodila se hvězda. Nová aplikace HappyFoto, která by neměla na žádném vašem zařízení chybět. Objednávat oblíbené produkty lze z jednoho programu, který můžete mít na svém počítači Windows nebo Mac, v chytrém telefonu Android i iOS nebo online přímo ve webovém prohlížeči. A všude vypadá a ovládá se úplně stejně. Samozřejmostí je, že v novém programu najdete celou naši nabídku. A úplně nejvíc je, že své produkty, které v nové aplikaci připravíte, můžete mezi jednotlivými zařízeními sdílet. Fotoknihu můžete začít tvořit ve vlaku na mobilu, pokračovat doma na počítači a objednat z webu, až projde finální kontrolou hlavy rodiny.

10 / 2018 - Nové tematické předlohy u fotokalendářů

Program HappyFoto DESIGNER pro Windows jsme rozšířili o nové rozmanité předlohy. K dispozici jsou vám v tuto chvíli kromě tradičních (děti, dovolená, láska...) tematické předlohy nové (luxus, minimalismus, vzpomínky, citáty...). Jsou moderní, jsou krásné, jsou in. Je skutečně z čeho vybírat.

02 / 2018 - Nové digitální tiskárny

Fotolaboratoř HappyFoto klade vždy nejvyšší nároky na kvalitu svých produktů a služeb. Našim zákazníkům nabízíme jen to nejlepší. Klademe velký důraz na prvotřídní vybavení se špičkovou technologií. Proto jsme na počátku roku prošli velkou inovací a veškeré dosud používané digitální tiskárny jsme nahradili novými stroji od společnosti Ricoh.

02 / 2018 - Z počítače s operačním systémem Windows XP a Windows Vista již nelze objednat

Ochrana dat je velmi důležité téma a HappyFoto klade na ochranu dat svých zákazníků maximální pozornost. Nepřipustíme, aby se Vaše fotografie, osobní údaje nebo platební údaje dostaly do cizích rukou. Jelikož operační systémy Windows XP a Windows Vista vykazují tak velké bezpečnostní riziko, že sám Microsoft jejich podporu v minulých letech již ukončil (pro XP v roce 2014, pro Vistu v roce 2017), nemůže ani HappyFoto za těchto okolností během procesu objednávání ručit za bezpečnost Vašich dat. Z tohoto důvodu naši partneři, kteří pro nás programy vyvíjí, k 31. lednu 2018 definitivně ukončili podporu všech programů pro objednání (DESIGNER pro Windows, online DESIGNER, online FOTO i FOTO pro Windows) pro operační systém Windows XP a Windows Vista. Od 1. února 2018 není tudíž možné z počítače s operačním systémem Windows XP a Windows Vista u HappyFoto objednat. Více info na:

09 / 2017 - Úsměv HappyFoto 2017 má své vítězky

Jubilejní 5. ročník oblíbené fotosoutěže zná své vítězky. Konkurence byla veliká, zcela zaslouženě vyhrály ty nejusměvavější dívky.

Cenu sympatie a fotoobraz v hodnotě 100 € získala Zuzana Petrová. Do vítězné trojice nej úsměvů se probojovaly Michaela Dlesková, Lujza Straková a Kristína Víglaská. Konečné umístění dívek bylo vyhlášeno při finálovém dni. Vítězkou s výhrou 1000 € se stala Miss Slovensko 2015 Lujza Straková, stříbrnou příčku a výhru 600 € vybojovala studentka psychologie Kristína Víglaská a bronzovou medaily s výhrou 400 € si odvezla česká naděje fitness soutěží Michaela Dlesková.

12 / 2016 - Tematické předlohy u fotokalendářů

Od 30. listopadu 2016 je k dispozici nová verze programu HappyFoto-DESIGNER pro Windows, kterou jsme obohatili o nové tematické předlohy u fotokalendářů.

10 / 2016 - Prestižní ocenění Český Goodwill 2016 je naše!

Český Goodwill je ocenění pro podnikatele a společnosti, kterých si lidé váží pro jejich odpovědný přístup k podnikání, férové jednání se zaměstnanci, zákazníky a dodavateli. Ve čtvrtek 20. října 2016 proběhlo v Praze velké finále 4. ročníku. Na ocenění Český Goodwill 2016 bylo celkem přijato 111 platných nominací. Do finále postoupilo 74 firem, z nichž veřejnost volila Osobnost ČG 2016. Vítězkou s nejvyšším počtem hlasů se stala naše paní jednatelka Michaela Bílá Čížková. Máme z toho velikou radost. Děkujeme za vaše hlasy, moc si jich vážíme.

08 / 2016 - Úsměv HappyFoto 2016 zná své vítězky

Smích prodlužuje život, úsměv vyhrává. 4. ročník soutěže Úsměv HappyFoto má své vítězky. Cenu sympatie a fotoobraz v hodnotě 100 EUR získala Bianka Csicsaiová. Do vítězné trojice nej úsměvů se probojovaly Veronika Klapsiová, Aneta Mitušinová a Adriana Vystrčilová. Konečné umístění dívek bylo vyhlášeno při finálovém dni. Vítězkou s výhrou 1000 € se stala Aneta Mitušinová, stříbrnou příčku a výhru 600 € vybojovala Adriana Vystrčilová a bronzovou medaily s výhrou 400 € si odvezla Veronika Klapsiová.

04 / 2015 - Stali jsme se certifikovaným obchodem APEK

Certifikace “APEK Certifikovaný obchod” zaručuje zákazníkům internetového obchodu to, že certifikovaný obchodník splňuje pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu.