HappyFoto největší česká zásilková fotoslužba

Inovace & tradice od roku 1997

Představení společnosti

Firma a pojem HappyFoto se v České republice objevuje již od roku 1990. Od roku 1997 se jedná o společnost HAPPY FOTO Česko spol. s r.o., která je 100% dceřinou společností rakouské fotolaboratoře Happy-Foto GmbH (založené v roce 1978). Největší česká zásilková fotoslužba sídlí na jihu Čech a je jedním z členů evropské HappyFoto rodiny, která se společně stará o více než 500 000 věrných zákazníků v Česku, na Slovensku, v Rakousku a Německu.

Finanční příspěvek k ochraně klimatu

Střednědobým cílem HappyFoto je uhlíkově neutrální výroba. Dílčí úspěch jsme zaznamenali už v roce 2022, od kdy se můžeme chlubit 100% kompenzací uhlíkové stopy, která vzniká při výrobě všech našich digitálně tištěných fotoproduktů. Měření, vyhodnocení a kompenzace probíhá přes ekologickou organizaci na ochranu klimatu ClimatePartner. Certifikovaný projekt Plastic Bank, který jsme si pro kompenzaci vybrali, se zabývá ochranou znečištění světových oceánů plasty.

HappyFoto smart moments

Téma umělé inteligence nebylo možné přehlížet a bylo nutné postavit se trendu čelem. Po měsících tvrdé práce se zrodila aplikace HappyFoto smart moments, která jako první z dílny HappyFoto využívá schopností umělé inteligence. První verze aplikace je položením základního kamene nové řady programů na objednávání produktů z fotek nové generace, reflektující na změny chování zákazníků, zrychlený způsob života a dynamického životního stylu.

Výměna IT infrastruktury

Radikální změnou jsme oslavili svátek práce. Abychom se mohli nadále vyvíjet, zákazníkům nabízet prvotřídní servis a servírovat jim vybrané lahůdky, bylo nutné vyměnit celou IT infrastrukturu firmy. Nešlo jen o výměnu programů pro zákazníky (webové stránky, programy pro objednání), ale i software a hardware interní. Za největší hvězdu zrozenou z této výměny považujeme novou HappyFoto aplikaci pro objednávání, která funguje napříč všemi zařízeními a systémy.

20. výročí firmy ve znamení nové generace

Novou technologií a novou osobností jsme oslavili 20. výročí firmy. Do vedení mateřské společnosti se k majiteli B. Kittelovi připojuje jeho dcera Marlene a společně kráčí vstříc moderním zítřkům. Prvním společným krokem a oslavou tohoto důležitého mezníku je spuštění nových webových stránek na nejmodernějších technologiích se spoustou možností a výhod pro vás, naše zákazníky.

Certifikace garancí kvality

V dubnu 2015 jsme se po půlročním maratonu legislativního auditu a kontroly nákupních procesů stali hrdým certifikovaným obchodem Asociace pro elektronickou komerci, patřící pod evropské sdružení společenství Ecommerce Europe dohlížející na korektní chování elektronických obchodů. HappyFoto bylo první certifikovanou společností ve svém oboru.

Povedený logistický kousek

Do této chvíle nevídané se v HappyFoto stává skutečností. Povedlo se nám vymyslet a zrealizovat systém, kdy zákazníci obdrží všechny produkty své objednávky v jednom balíčku. Vzhledem k tomu, že různé kategorie výrobků se vyrábějí na různých místech fotolaboratoře, některé i v jiných lokacích, dokonce i státech, byl tento krok skutečnou technologickou peckou.

Zrození fotoknihy

V roce 2005 jsme přišli na trh s novým fotoproduktem – fotoknihou. Její popularita u zákazníků raketově rostla a během pár let se stala nejoblíbenějším produktem. Postupně jsme do nabídky zavedli všechny možné její varianty, které se od sebe liší rozměrem, materiálem, vazbou a deskami. Výsledným produktem je ale vždy krásná fotokniha, fotoalbum nové generace.

Přechod na digitální zpracování

Na podzim 2004 začala fotolaboratoř HappyFoto zpracovávat všechen analogový materiál digitální technologií. V tento okamžik nabyla kvalita zpracování a optimalizace fotografií doposavad nevídané kvality. Postupně se zavedly sofistikované programy na digitální vylepšení obrázků, které se nadále vyvíjejí a slouží až do současné doby na vylepšení všech obrázků, které nám ke zpracování svěříte.

Technologie Agfa Dimax

Jako jedna z prvních na světě vyměnila fotolaboratoř HappyFoto už v roce 1998 proces vyvolání na v té době jedinečnou a pokrokovou technologii Agfa Dimax, čímž opět potvrdila svou pokrokovost a prozákaznickou orientaci.

Založení společnosti

Majitel rakouské fotolaboratoře B. Kittel se rozhodl v roce 1997 založit v České republice vlastní firmu, která zahajuje 1. října pod vedením jednatelky M. Bílé Čížkové svůj provoz. Od založení má společnost jasně vytyčené firemní hodnoty, kterými jsou ochrana životního prostředí a bezkompromisně korektní jednání se všemi zákazníky i úřady.

Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

  • O super akcích a slevách
  • O nových produktech
  • O zajímavých novinkách
  • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.