• Dobrý večer, chtěla jsem Vám moc poděkovat za to, jaké služby provádíte a za produkty, které nabízíte. Objednávám u Vás fotky a fotoknihy již téměř pravidelně a jsem vždy moc spokojená. Ve chvíli, kdy jsem jednou fotoknihu reklamovala, vše proběhlo rychle a bez problémů, čehož si taky moc vážím. Kvalita Vašich výrobků je skvělá, ale je taky moc fajn vědět, že i když by něco nevyšlo na 100 procent, jste fér a dá se na Vás spolehnout. Také oceňuji akce, které pravidelně děláte, protože kromě kvality je pak i cena nesrovnatelná s ostatními společnostmi. Přeji Vám mnoho dalších spokojených zákazníků, tak jako jsem já. Aktuálně mám na cestě dvě objednávky a vím, že brzo určitě vytvořím další. 🙂 S pozdravem Nikola

  Nikola B. dne 23.11.20 přes E-mail
 • Dobrý den, poprvé jsem si u Vás objednala fotky. Bylo to kolem 500 fotek. Chtěla bych Vám moc poděkovat. Fotky vypadají úžasně. Strašně jsem se bála objednat vyvolání přes internet, vždy jsem byla ve fotografii. Využila jsem akce u Vás a jsou fakt nádherné. Příště vím, že se nemusím bát a mohu fotky a knihy u Vás objednat znova a znova. Děkuji Kateřina F.

  Kateřina F. dne 10.11.20 přes Facebook
 • Dobrý den, ráda bych, v této složité době, která se týká nás všech, vyjádřila poděkování za Vaší práci a akce, které připravujete pro zákazníky. V době, kdy pracuji z domova, jsem uvítala možnost využít nabídky a pořídila díky Vám již několik vánočních dárků pro rodinu :-) Materiálu a nápadů mám stále ještě dost. S pozdravem a přáním pevného zdraví Ivana R.

  Ivana R. dne 03.11.20 přes E-mail
 • Dobrý den, děkuji za nabídku, vše mám již v potřebném množství. Ze všeho, co jsme objednávala, mám velikou radost a moc vám děkuji! I vám se tisk moc povedl ;-) Opravdu mám teď úsměv na tváři a co teprve obdarovaní pod stromečkem, až rozbalí kalendáře...a pak každý měsíc roku 2021 - snad bude lepší než ten letošní. Ještě jednou děkuji a mějte se krásně! Hlavně buďte zdraví v této době... S pozdravem Veronika M.

  Veronika M. dne 03.11.20 přes E-mail
 • Dobrý den, dnes fotokniha dorazila a je opět perfektní :). Vkládala jsem naskenované i 100 let staré fotografie a dokumenty a musím opravdu pochválit kvalitu tisku. Máme od Vás už snad 15 fotoknih a tato určitě nebyla poslední. Děkuji :). Přeji hezký den. S pozdravem Pavlína S.

  Pavlína S. dne 02.11.20 přes E-mail
 • Vytvoření fotoknihy v této appce fakt nedá žádnou práci. Je to zábavné a máte hotovo za pár minut!

  Tamara H. dne 31.10.20 přes E-mail
 • Dobrý den, chtěla bych vám poděkovat za krásnou práci, kterou jste odvedli na fotoknize. Jsem moc spokojená. Dekuji, hezký den A.

  Naďa A. dne 22.10.20 přes E-mail
 • Dobrý večer. Jste úžasní a strašně rád s vámi spolupracuji, přeji vám ještě mnoho let na trhu. Vaše výrobky jsou perfektní, poctivé a profesionální. Děkuji vám za vše, co pro nás fotoamatéry, děláte. Vděčný zákazník Zdenek H.

  Zdenek H. dne 16.10.20 přes E-mail