Recenze našich služeb

 

Děkujeme za vaše pozitivní ohlasy, které nám posíláte e-mailem, přidáváte je do AppStore nebo Google Play. Každé pochvaly si velmi ceníme. Každý názor našeho zákazníka nás zajímá a žene dál.

Jste s námi spokojeni? Sdílejte své zkušenosti s ostatními. ► Zde najdete potřebné informace a nabídku portálů pro svá hodnocení.

Od 1. července 2022 všechny recenze ověřujeme. U recenzí přijatých e-mailem ověřujeme, zda zákazník skutečně využil našich služeb (zaregistroval se, nakoupil nebo používá naše programy pro objednání). Recenze přes App Store nebo Google Play mohou poskytovat jen osoby s ověřenými účty u těchto portálů a jen na základě svých zkušeností se staženou aplikací. U ostatních kanálů se snažíme recenzi ověřit. Ve výjimečných případech, kdy se nám to nedaří, uvádíme tuto skutečnost přímo u dané recenze. Těch je ovšem minimum. Děkujeme za pochopení!

 • Necháváme tisknout fotky z Happy Fota minimálně 20 let. Dříve jsme zkusili i jiné firmy a automaty v obchodních domech, ale tady jsme spokojeni. Barvy, rychlost zpracování a jednoduchost odeslání nemá chybu. Již nikdy fotky do modra, nebo tmavé, či naopak světlé. Zde jsme velice spokojeni. Celá rodina i naši známí, si tam nechávají udělat fotky z HF - jsou nejlepší.

  Sidmen B dne 12.09.22 přes Google
 • Děkuji, byla jsem velmi spokojená...

  Dana H. dne 05.09.22 přes E-mail
 • Jsem moc spokojená, rychlé dodání.

  spotilku dne 05.09.22 přes Google Play
 • Krásné fotky, rychlé doručeni..😀😀

  Uživatel Googlu dne 05.09.22 přes Google Play
 • Jednoduche, rychlé, spolehlivé.

  Pavlína V. dne 04.09.22 přes Google Play
 • spokojenost s produkty

  Pavel S. dne 27.08.22 přes Google Play
 • Super apka!!! Povedlo se mi vytvořit úžasnou fotoknihu z dovči a poté ještě nahrát nějaká fota na památku, z jiných akcí k vyvolání. Naprosto přehledné! Lehké! A ještě jsem stihla super slevu o několik stovek v celkové hodnotě. Díky!

  Marcela S. dne 08.08.22 přes Google Play
 • Paráda!

  Kateřina L. dne 08.08.22 přes Google Play