• Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za vyřízení reklamace (vyřizovala paní Vladimíra Jedličková a kol.) a zaslání nové knihy. Vaše produkty jsou dokonalé a vždy jsem byla spokojena. Jednání s Vaší společností je příjemné a z Vaší strany příkladné. Obzvlášť mne potěšilo, že mi doručovatel vyreklamovanou knihu přinesl přímo na oslavu mých narozenin. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků. S pozdravem a přáním hezkého dne Kamila V.

  Kamila V. dne 09.10.19 přes E-mail
 • Dobrý den, dneska mi dorazila zásilka 6ti velkých a3 kalendářu na rok 2020 a chtěla bych touto cestou moc poděkovat. Spokojená jsem s vámi byla již v červnu kdy jsem dělala fotoknihu ze svatby a dneska opět nadšená prací a rychlostí Vaší firmy, kalendáže jsou luxusní a věím, že jako vánoční dárky budou také luxusní. Děkuji moc a přeji mnoho dalších spokojených zákazníku TEREZA Š.

  Tereza Š. dne 09.10.19 přes E-mail
 • Dobrý den, dnes jsem obdržela u Vás objednanou fotoknihu. Chci Vám touto cestou poděkovat, kniha je úžasná a udělala nám opravdu velkou radost! Už se chystám na další :). Děkuji. Mgr. Petra S.

  Petra S. dne 07.10.19 přes E-mail
 • Dobrý den, děkuji mnohokrát za vytvoření krásného nástěnného kalendáře.

  Andrea T. dne 05.10.19 přes E-mail
 • Moooc blahopřeji k Vašemu výročí! Jste zlatíčka. Vyrábět pro moji širokou rodinu fotoknihy je v mých 78letech nejmilejší činnost! Díky Alena L.

  Alena L. dne 04.10.19 přes E-mail
 • Moc děkujeme za už 6. foto knížku ❤️

  Míša Š. dne 23.09.19 přes Facebook
 •  

  Dnes mi došly knihy. Jsou krasne, kvalitni. Dekuji. Trochu jsem se bala o kvalitu, po precteni predeslych recenzi, ale nastesti moje zakázka byla bez problemu. I rychle zpracovani, dodani (do tydne od odeslani objednavky). Díky Hanni V.

  Hana V. dne 20.09.19 přes Facebook
 • Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat všem kdo se podílel na opětovném tisku mé knihy USA. Velice si toho vážím a ještě jednou celému kolektivu děkuji. Marie Š.

  Marie Š. dne 03.09.19 přes E-mail