•  

  Dnes mi došly knihy. Jsou krasne, kvalitni. Dekuji. Trochu jsem se bala o kvalitu, po precteni predeslych recenzi, ale nastesti moje zakázka byla bez problemu. I rychle zpracovani, dodani (do tydne od odeslani objednavky). Díky Hanni V.

  Hana V. dne 20.09.19 přes Facebook
 • Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat všem kdo se podílel na opětovném tisku mé knihy USA. Velice si toho vážím a ještě jednou celému kolektivu děkuji. Marie Š.

  Marie Š. dne 03.09.19 přes E-mail
 • Děkuji za zásilku!Jsem velmi spokojena s Vašimi službami a brzké dodání.S pozdravem Dagmar Z.

  Dagmar Z. dne 25.08.19 přes E-mail
 • Dobrý den. Jsem naprosto nadšena vytvářením fotoknihy. Už jich mám od vás několik. Nejen pro nás, ale hlavně dětem a vnoučatům. S novým programem je tvoření ještě zajímavější. Teď mám rozpracovanou další, ale dlouhodobější. Nemohu si ji nyní objednat, doufám, že později budete mít zase slevy. Mám vždy nejvyšší počet stran. Děkuji vám, moc mě to baví. Vždy se nemohu dočkat nové knihy.Hezký den. Jana B.

  Jana B. dne 20.08.19 přes E-mail
 • Dobrý večer, chtěla bych vám poděkovat za perfektní služby. Využívám jich k mé plné spokojenosti již téměř deset let. Začalo to nenápadně fotokronikou rodinných událostí, toulání s kamarády a zážitky s vnoučaty. Dnes mi již fotoknihy vyplňují pěkný kousek knihovny. Ještě jednou děkuji za radost, kterou mi vašimi produkty přinášíte a přeji vám jen samé spokojené klienty. Miroslava C.

  Miroslava C. dne 20.08.19 přes E-mail
 • Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za Vámi vyřízenou reklamaci mé fotoknihy - nelíbily se mi barvy ve fotoknize, ale i přesto, že jste mi napsali, že vnímání barev je subjektivní a nelze na tomto základě uplatnit reklamaci, fotoknihu jste opravili a výsledek je naprosto dle mých představ! Jsem velmi ráda za Váš přístup k zákazníkům, který se bohužel v dnešní době moc nevidí. Přeji hodně pracovních úspěchů a spokojených zákazníků. S pozdravem Mgr. Michaela Š.

  Michaela Š. dne 14.08.19 přes E-mail
 • Děkuji ♥ za vaši práci, bála jsem se, že kniha nepřijde včas, ale je tu dříve, než jsem předpokládala :) Taky se dobře pracuje v novém on-line designer programu. Skvělé. Přeji hezké dny a  ať se daří. Renáta M.

  Renáta M. dne 18.07.19 přes E-mail
 •  

  Dobrý den, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za rychlé vyřízení naší objednávky. Nečekali jsme, že naše objednávka bude tak rychle vyřízena. :-) Jsme velice spokojeni s výsledkem, fotky jsou krásné. Děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků. Se srdečným pozdravem rodina M.

  rodina M. dne 16.07.19 přes E-mail