Recenze našich služeb

 

Děkujeme za vaše pozitivní ohlasy, které nám posíláte e-mailem, přidáváte je do AppStore nebo Google Play. Každé pochvaly si velmi ceníme. Každý názor našeho zákazníka nás zajímá a žene dál.

Jste s námi spokojeni? Sdílejte své zkušenosti s ostatními. ► Zde najdete potřebné informace a nabídku portálů pro svá hodnocení.

Od 1. července 2022 všechny recenze ověřujeme. U recenzí přijatých e-mailem ověřujeme, zda zákazník skutečně využil našich služeb (zaregistroval se, nakoupil nebo používá naše programy pro objednání). Recenze přes App Store nebo Google Play mohou poskytovat jen osoby s ověřenými účty u těchto portálů a jen na základě svých zkušeností se staženou aplikací. U ostatních kanálů se snažíme recenzi ověřit. Ve výjimečných případech, kdy se nám to nedaří, uvádíme tuto skutečnost přímo u dané recenze. Těch je ovšem minimum. Děkujeme za pochopení!

 • Mám už od Happy Foto více jak 40 fotoknih. V poslední době deLUXE, tedy na fotopapír. Kvalita papíru prémium mat u fotoknihy de LUXE Fotokniha pevná, je výnikající. Ostrost, věrnost barev a nevadí odlesky. Při dodržení pokynů programu Happy Foto aplikace jsem neměl nikdy žádné problémy s umístěním fotografií. Automatické rozmístění fotografií nevyužívám, ubírá to na kvalitě a hodnotě celé knihy. Doporučuji dát tvorbě knihy trochu času. Kvalita a rychlost dodání byla vždy perfektní a spolehlivá. Děkuji a doporučuji.

  Neověřeno - michelfajt dne 30.07.22 přes Google
 • Dobrý den, moc bych Vám chtěla poděkovat za krásnou fotoknihu je krásně zpracovaná a moc se mi líbí. Tuto knihu mám jako překvapení pro svého manžela k našemu prvnímu výročí svatby, myslím a vím že mu to udělá velkou radost a hlavně máme své zážitky v této knize. Ještě jednou Vám děkuji za to a také rychlé zpracování mé objednávky a rychlé dodání velké dík Vám i vašemu týmu. Krásný den Vám přeji....jste úžasný 🙂🙂

  Lenka F. dne 20.07.22 přes E-mail
 • Super aplikace

  Jaroslava Z. dne 13.07.22 přes Google Play
 • Skvělá práce

  Alena F. dne 11.07.22 přes Google Play
 • Spokojená, rychle a snadno.

  Olga F. dne 11.07.22 přes Google Play
 • Bez problémů

  Markéta B. dne 08.07.22 přes Google Play
 • Tvořila jsem fotoknihu jako dárek a nechala to na poslední chvíli. Následně jsem kontaktovala happy foto s žádostí, zda by bylo možné zajistit doručení do týdne. K mému překvapení jsem knihy měla v ruce za 4 dny od objednání a s kvalitou jsem byla jako vždy velmi spokojená.

  Jana D. dne 02.07.22 přes Google
 • Super líbí se mi, že vybere ty nejlepší fotky.

  Alena H. dne 27.05.22 přes Google Play