• Dobrý den, dovolte i mě poděkovat Vám a celému Vašemu kolektivu za vstřícnost a trpělivost a námi, Vašimi klienty. Osobně jsem velmi spokojená při zpracovávání knih a kalendářů. Zároveň všichni mí blízcí, kamarádi i přátelé jsou naprosto nadšeni při prohlížení knih. Jsou tací, kteří již s darovanou knihou plnou svých zážitků a vzpomínek počítají i do příštích let. Odmítám vyměnit Vás za kohokoli jiného. Už vím kam sáhnout a jak uspořádat. V poslední době musím tvorbu knih absolvovat pod dohledem, protože každý chce být nápomocen radou .... Tak je vyháním ať jsou překvapeni - což se mi díky Vám 100% daří. Přeji Vám hodně spokojených zákazníků a pevné zdraví Vám všem, zdraví Monika H.

  Monika H. dne 30.12.19 přes E-mail
 • Dobrý den, avizovanou zásilku mi doručila pošta dnes hned ráno. Děkuji moc za rychlou výrobu fotoknihy i její bezodkladné zaslání. Jsem velmi spokojená, věřím, že kniha se bude líbit i obdarovanému kamarádovi mého syna, jemuž chce dát tento dárek (protože oni tuto cestu na Balkán podnikli tentokrát společně). Přišlo to tedy včas a patří Vám moje velké poděkování. Přeji krásné a pohodové vánoce celému týmu Happy fota. Jaroslava H.

  Jaroslava H. dne 23.12.19 přes E-mail
 • Dobrý den, tímto bych vám chtěla velmi poděkovat za včasné vyřízení reklamace a doručení bezvadné zakázky. Přeji klidné a pohodové svátky. Milena S.

  Milena S. dne 22.12.19 přes E-mail
 • Přeji dobrý den, děkuji společnosti Happy Foto, zejména však paní Jedličkové a paní Sandře Hami za velkou pomoc, vstřicnost, laskavost a velmi milý přístup k zákazníkovi - obě dámy byly nápomocny při problému s tvořením fotoknih, které měly být dárkem k letošním vánocům. Dnes již mám knihy u sebe,těším se, že udělám radost svým blízkým a ještě jednou děkuji! Přeji krásné svátky vánoční, mnoho spokojených klientů a úspěšný nadcházející rok 2020! Eva M.

  Eva M. dne 21.12.19 přes E-mail
 • Dobrý den, JSTE ÚŽASNÍ !!! Ani jsem nečekala, že budu mít fotky do vánoc. Moc díků celému vašemu týmu !!! Všem přeji krásné, klidné a kouzelné vánoční svátky a hodně zdraví, štěstí a pohody do nového roku :-) S pozdravem Hana J.

  Hana J. dne 19.12.19 přes E-mail
 • Jste nejlepší, moc děkuji. Pracuji na dalších fotoknihách, ač nebudou vánoční, tak brzo bude další objednávka. Děkuji ještě jednou za tu rychlost S pozdravem Tereza M. Krásné Vánoce přeji.

  Tereza M. dne 18.12.19 přes E-mail
 • Dobrý den všichni v Happy Foto, ráda bych Vám popřála báječně prožité Vánoce a spoustu radosti, štěstí a zdraví do nového roku. Zároveň i další kreativní nápady a hodně sil do Vašeho konání. Děkuji Vám za všechny akce a velmi osobní přístup ke mně, Vašemu dlouholetému a věrnému klientovi. Díky Vám mám již velmi rozsáhlou album-téku, která dělá radost všem, které obdarovávám. Přeji Vám ještě jednou, krásné Vánoce a šťastný Nový rok.

  Amálka Z. dne 17.12.19 přes E-mail
 • Dobrý den. Moje objednávka dorazila. Vše v naprostém pořádku, kalendáře jsou, jako vždy, moc pěkný. Z mého pohledu byla i příprava kalendáře jednodušší, zřejmě díky vylepšení programu. Mou šikovností to asi nebylo. Přeji hezké a pokud možno klidné Vánoce. Ještě jednou moc děkuji. Michal J.

  Michal J. dne 11.12.19 přes E-mail