Recenze našich služeb

 

Děkujeme za vaše pozitivní ohlasy, které nám posíláte e-mailem, přidáváte je do AppStore nebo Google Play. Každé pochvaly si velmi ceníme. Každý názor našeho zákazníka nás zajímá a žene dál.

Jste s námi spokojeni? Sdílejte své zkušenosti s ostatními. ► Zde najdete potřebné informace a nabídku portálů pro svá hodnocení.

Od 1. července 2022 všechny recenze ověřujeme. U recenzí přijatých e-mailem ověřujeme, zda zákazník skutečně využil našich služeb (zaregistroval se, nakoupil nebo používá naše programy pro objednání). Recenze přes App Store nebo Google Play mohou poskytovat jen osoby s ověřenými účty u těchto portálů a jen na základě svých zkušeností se staženou aplikací. U ostatních kanálů se snažíme recenzi ověřit. Ve výjimečných případech, kdy se nám to nedaří, uvádíme tuto skutečnost přímo u dané recenze. Těch je ovšem minimum. Děkujeme za pochopení!

 • Pěkné zpracování možnost výběru knih a tisku, využila jsem i na fotoobrazy jako dárky. Rychlost dodání a cením si vaše slevy, neb v seniorském věku se každá koruna počítá.

  Neověřeno - Hana R. dne 27.01.23 přes Seznam
 • Já sem velice spokojená vyberete fotku a sami si ji zvolíte jakou chcete a je to hnedka hotove u mě spokojenost doporučuji

  Bára P. dne 27.01.23 přes Google Play
 • Jsem spokojená výběr produktů, možnost vlastního zpracování, rychlost dodání a cením si akce slevy.

  Neověřeno - Hana R. dne 27.01.23 přes Google
 • Hezké fotky. Rychlé dodání.

  Taťána F. dne 16.01.23 přes Google Play
 • Již mám 2 objednávku a jsem spokojený jak z rychlostí objednávky tak i s doručením.

  Rudolf L. dne 08.01.23 přes Google Play
 • Super, ještě by chtělo dát vkládat více textů a obrázků. Ale i tak výborná apka.

  Hana J. dne 05.01.23 přes Google Play
 • Pokaždé naprostá spokojenost, jak s programem, tak i s výsledkem. Dárky vždy udělaly radost, proto moc díky. Zároveň posílám přání všeho nej.... do následujících let a těším se na další spolupráci. K.G.

  Karel G. dne 24.12.22 přes Seznam
 • Letos při výrobě kalendářů neuvěřitelná rychlost (3 dny i s doručením poštou). Výsledek jako vyždy profesionální. Aplikace pro tvorbu je použitelná, ale vylepšení v některých detailech by neškodilo.

  Pavel K. dne 24.12.22 přes Seznam