• Dobrý den Happy Foto. Musím Vám vyřídit velké díky za knihy, které jsem nedávno objednal ve větším počtu. Nejen za sebe, ale i za všechny, pro které byly určeny. Knihy se moc líbí. Já nyní využívám i poslední akci (kniha A4 na šířku), již se nemohu dočkat. Avšak rád bych se také zeptal. Nebylo by možné, aby se po delším čase zase objevila v akci kniha 20x20 digi tisk? Máme totiž se známým připraveny již tři různé a moc by jsme uvítali, kdyby se tak naše přání stihlo naplnit ještě letos. A kdyby se nepovedlo i tak moc děkujeme. Přeji Vám hezký den S pozdravem Miloslav C.

  Miloslav C. dne 14.11.19 přes E-mail
 • Dobrý den, hrozně moc bych chtěla poděkovat paní Jedličkové na infolince, za její nadstandartní, milý, laskavý, povzbuzující přístup k nepříjemným zákazníkům, kteří si na ni vylévají zlost ze zoufalství z nepodařených fotoknih. Myslím tím hlavně sebe, ještě jednou bych se jí chtěla omluvit. I přes nepříjemné chování se dokázala přenést, uklidnit zákazníka, vysvětlit správný postup, povzbudit ho a namotivovat k dokončení započaté práce. Pokud možno, předejte prosím chválu paní či slečně Jedličkové jejímu nadřízenému. Děkuji s pozdravem Iveta K.

  Iveta K. dne 08.11.19 přes E-mail
 • Dobrý den, srdečně Vás zdravím z Teplic a chtěla bych moc poděkovat za zhotovení krásného nástěnného kalendáře. Je opravdu nádherný a kvalitní, jsem nadšená. Co také velice oceňuji je rychlost. Vůbec jsem nečekala, že budu mít kalendář skoro obratem doma. Určitě to nebyla má poslední objednávka. Chtěla bych i fotoknihu, ale bohužel nemám teď tolik času na přípravu. Ale určitě na tom začnu pracovat. Ještě jednou mnohokrát děkuji a přeji Vám i nadále spoustu spokojených zákazníků. S pozdravem Petra J.

  Petra J. dne 03.11.19 přes E-mail
 • Dobrý večer, chtěl bych vám moc poděkovat za fotoknihu - čekal jsem leccos, ale takovýhle luxus opravdu ne, naprosto to předčilo všechna má očekávání, bude to skvělý vánoční dárek. Vážně se vám moc povedla, moc děkuji. Přeji vám do dalších let spousty úspěchů. Váš spokojený zákazník Matěj.

  Matěj F. dne 31.10.19 přes E-mail
 • Děkuji za rychlé vyřízení objednávky a krásnou knihu :-D. Š. S.

  Šárka S. dne 24.10.19 přes E-mail
 • Dobrý den, chci Vám moc poděkovat za brzké doručení zakázky 😊 ani jsem nedoufala, že fotoknihy do víkendu budu mít. Mám je jako dárek na nedělní rodinnou oslavu, takže jsem opravdu ráda, že jste mojí zakázku vyřídili v tak krátké době! Ještě jednou děkuji a zdravím Vás! K. H.

  Kateřina H. dne 18.10.19 přes E-mail
 • Dobrý den, moc děkuji, krásná práce ️. Hezký den.

  Jindřiška S. dne 15.10.19 přes E-mail
 • Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za vyřízení reklamace (vyřizovala paní Vladimíra Jedličková a kol.) a zaslání nové knihy. Vaše produkty jsou dokonalé a vždy jsem byla spokojena. Jednání s Vaší společností je příjemné a z Vaší strany příkladné. Obzvlášť mne potěšilo, že mi doručovatel vyreklamovanou knihu přinesl přímo na oslavu mých narozenin. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků. S pozdravem a přáním hezkého dne Kamila V.

  Kamila V. dne 09.10.19 přes E-mail