•  

  Dobrý den, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za rychlé vyřízení naší objednávky. Nečekali jsme, že naše objednávka bude tak rychle vyřízena. :-) Jsme velice spokojeni s výsledkem, fotky jsou krásné. Děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků. Se srdečným pozdravem rodina M.

  rodina M. dne 16.07.19 přes E-mail
 • Dobrý den, VY JSTE ÚŽASNÍÍÍ!!! Moc Vám děkuji za super rychlé vyřízení objednávky. Krásný den Vám všem a DĚKUJI MOOOC!!! Lenka O.

  Lenka O. dne 09.07.19 přes E-mail
 • Objednaná fotokniha mi přišla čtvrtý pracovní den - přesně jak uvádějí na svých webových stránkách. Jelikož se jedná o dárek k narozeninám, byla jsem velmi šťastná, že termín dodrželi. Kniha je pevná, krásná. Jsem spokojená. Příště se opět obrátím na Happy Foto.

  Zuzana B. dne 14.06.19 přes Jiný kanál
 • Dobrý den! Moc díky za pěknou práci! Tašky vyšly bezvadně :). Taky díky za rychlost, Kateřina T.

  Kateřina T. dne 08.06.19 přes E-mail
 • Dobry den, jste uzasni, moc dekuji. To stihnu dat mamce v sobotu k narozeninam. Jsem s pozdravem, Martin M.

  Martin M. dne 05.06.19 přes E-mail
 • Přeji hezký den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat paní/slečně Vladimíře Jedličkové. Věřím, že se můj vzkaz dostane k Vašim nadřízeným, zaměstnance, jako jste Vy, by si měli určitě vážit. Paní Vladímíra Jedličková mi byla v pátek 10.5.2019 velmi nápomocná a bez její pomoci, bych si svůj produkt u vás tentokrát zřejmě neobjednala. Poté, co jsem tři dny proseděla u tvoření deLuxe fotoknihy, se mi ji bohužel nedařilo vložit do nákupního košíku. Paní V. Jedličková se mi všemi možnými způsoby snažila pomoci,zjistila, že můj program je zastaralý a je nutno ho aktualizovat, vedla mě krok po kroku. Obávala jsem se, že svou fotoknihu budu muset celou tvořit znovu, paní V. Jedličková mě zachránila. Má tímto mé velké poděkování a už s vděkem k ní, to určitě nebyla má poslední zakázka u vás. Ještě jednou mnohokrát děkuji paní Vladimíro. S pozdravem a přáním úspěchů vaší firmě Šárka S., Studénka

  Šárka S. dne 13.05.19 přes E-mail
 • Konečně appka, která něco umí. Super je sdílení projektů, to jsem zatim jinde nenašel.

  Ludvík D. dne 10.05.19 přes Google Play Store
 • Dobrý den, chtěla jsem vám poděkovat za rychlé a pěkné zpracování mnou objednané fotoknihy. Dostala jsem ji včera a v pořádku. Děkuji.  M.B.

  Míla B. dne 13.04.19 přes E-mail