Recenze našich služeb

 

Děkujeme za vaše pozitivní ohlasy, které nám posíláte e-mailem, přidáváte je do AppStore nebo Google Play. Každé pochvaly si velmi ceníme. Každý názor našeho zákazníka nás zajímá a žene dál.

Jste s námi spokojeni? Sdílejte své zkušenosti s ostatními. ► Zde najdete potřebné informace a nabídku portálů pro svá hodnocení.

 • Super

  Hanka V. dne 20.05.22 přes Google Play
 • Z vyvolávání fotek na Happy Fotu v Kaplicích jsem happy už od dubna 2007 - nepřetržitě. Ani by mě nenapadlo posílat je ke zpracování jinam: chválím ceny běžné i časté akční, kvalitu fotopapíru a zpracování i termíny dodání, teď nejradši přes Balíkovnu. Jak šel čas, zacoural jsem párkrát do sběrny Vaší nejmenované konkurence, zeptal se tam na ceny a termíny a potvrdil si vždycky správnost mého rozhodnutí pro Vás. Fotím hodně, upravuju v Piccase a nestačí mi mít snímky v mobilu, na harddisku nebo je nechat trvale viset někde na Rajčeti nebo jiném cloudu, potřebuju si na ně sáhnout. Fotím rodinu, děti s vnoučaty, své sportovní přátele a naše společné akce, výlety i dovolené a po celou tu dobu tak 4x do roka posílám jpgéčka po síti do Happy Fota. V knihovně už mi fotoalba úspěšně vytlačují klasické knížky a filmové DVD futrály. Ještě přidám tip pro čtenářové: Alba vytvořená z úzkých i širších čtyřkroužkových pořadačů označuju na hřbetu a obsahují podkladové pevnější listy A4 s nalepenými fotkami nebo i texty v průhledných eurodeskách - kdysi to vyšlo jako nápad čtenáře v týdeníku Květy a u mě to přežívá dodnes. Tohle uspořádání umožní i vyjmout jednotlivé listy pro případnou ukázku a pak je zase zařadit zpátky do alba. Tato alba s fotkami jsou i hezkým dárkem. A bývalé fotorůžky jsem naposledy viděl někdy na přelomu století v německém papírnictví. Rozpovídal se Jarda U. z Karlových Varů.

  Jarda U. dne 18.05.22 přes Jiný kanál
 • Bez velke namahy a rychle. Dekuji

  Luisa P. dne 17.05.22 přes Google Play
 • S Happy Foto jsem velmi spokojená. Už mnoho let zde objednávám fotky a několik let zde dělám foto kroniku pro naši školku, fotokalendáře pro babičku, foto na plátně do bytu. Děkuji.

  Uršula K. dne 08.05.22 přes Jiný kanál
 • Velmi kvalitní práce. Bezproblémové a rychlé vyřízení reklamace. Děkuji za zhmotnění vzpomínek.

  Jindřiška M. dne 03.05.22 přes Jiný kanál
 • Příjemné a vstřícné jednání.

  Ina M. dne 03.05.22 přes Jiný kanál
 • Dobrý den, moc děkuji za zprávu s oznámením, že moje fotografie uspěla v soutěži "Rok 2021 objektivem fotoaparátu" - a to dokonce, že se fotografie umístila na 1.místě. Mám z toho upřímnou radost. Soutěž jsem celou dobu "po očku" sledoval a vím, že se moje fotografie držela v popředí. Upřímně musím ale říci, že soutěže se zúčastnilo mnoho krásných fotografií a nevěřil jsem, že moje fotografie zvítězí. Sám jsem hlasoval pro "Veverku na oříškách"... Každý soutěžící dodal do soutěže fotografii, která byla jeho srdci nejbližší, povedená a nějakým způsobem vyjadřovala pohodu a klid - a toho jsme si za poslední 2 roky moc neužili. Gratuluji všem "medailistům" /těm se omlouvám, že jsem je o fous předběhl.../, ale i ostatním soutěžícím - parádní fotečky, přátelé. Rovněž děkuji společnosti HappyFoto nejen za uspořádání soutěže, ale i za kvalitní práci, kterou odvádíte. Ať se vám i nadále daří a máte hodně spokojených zákazníků.

  Ladislav H. dne 29.04.22 přes E-mail
 • Moc děkuji všem za zaslané knihy, kvalita zpracování výborná a naše spokojenost maximální. Využiji příště zas.

  Iva K. dne 28.04.22 přes Jiný kanál