• Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za rychlé vyřízení mé objednávky. Jste skvělí. Pokud Vám mohu někam napsat recenzi, tak mi dejte vědět. Přeji hezký slunečný den Soňa V.

  Soňa V. dne 25.06.20 přes E-mail
 • Dobrý den, velmi děkuji za brzké vyřízení objednávky. Martina Ř.

  Martina Ř. dne 21.06.20 přes E-mail
 • Fotoknihy jsem dělala poprvé, nechala si vyrobit rovnou tři a musím říct, že jsem nadšena. Knížky jsou nádherné. Protože jsem do knih dávala fotky nafocené mobilem, měla jsem strach, jak to dopadne - a fotografie vypadají perfektně. Stejně tak i s programem se mi dobře pracovalo a ceny během akce jsou více než příznivé. Od teď už jen knížky od Happy Foto, je to krásná vzpomínka :-).

  Veronika Č. dne 13.06.20 přes Facebook
 • Milé naše "Šťastné foto", zase tak krásně od srdce napsaná nabídka! Díky, že Vás máme!!! Když jsem Vás chválila do telefonu, teď musím zase moc poděkovat za poslední objednávku, fotoknihy jsou dokonalé a kdo je ještě nezná, je nadšený! Paní Čížková, vyřiďte všem pozdravení a ještě jednou děkuji, že VÁS MÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁME!!!!! vaše věrná a vděčná Eva G.

  Eva G. dne 05.06.20 přes E-mail
 • Máme už doma několik desítek knih a jsem nadmíru spokojen 👍 prostě špička ve svém oboru 👍🔝

  Mike W. dne 27.05.20 přes Facebook
 • Bravo! Bravo!!! S aplikaci jsem maximalne spokojena!!! Driv jsem tvorila fotoknihu na pevnem PC, od doby kdy mam stazenou novou aplikaci v iPadu a iPhonu je pro me tvoreni fotoknihy mnohem komfortnejsi, mohu kdykoliv a kdekoliv pracovat na knize a nejsem odkazana jen na PC, aplikace je srozumitelna, prehledna, kazde tvoreni fotoknihy je pro me radost! Nabizi tolik moznosti... vytvorila jsem minimalne 7 fotoknih, kazdy komu jsem ji venovala jako darek byl velmi potesen, do knihy vlozite fota nezapomenutelnych zazitku a vse je hezky pohromade, jako takovy pamatnik.. Vyzkousela jsem take posilani fotek na vyrobu, i tady ocenuju, jednoduchost a rychlost! Musim pochvalit vybornou komunikaci s Happyfoto a hlavne za rychlost kdy obdrzim hotovou zasilku.

  Dituška dne 23.05.20 přes App Store
 • Vysoce si vážím spolupráce s Happy Foto. Je kvalitní, vstřícná, jejich produkty mají vysoký standard a občasné slevy umožňují i nám, dříve narozeným, splnit si své tužby. Přijměte moje díky. Jaroslav B.

  Jaroslav B. dne 21.05.20 přes E-mail
 • Maximální spokojenost, rychle a solidní jednání, do týdne jsem měla album doma. Krásné vzpomínky na dovolenou máme teď ne jenom v počítači, a i ve tvaru fotoknihy, super kvalita tisku, snadné ovládání programu, ráda budu objednávat dal.

  Valentyna K. dne 17.05.20 přes App Store