• Teda, vy jste rychlíci! Super servis a skvělá rychlost výroby. Už se těším! Pavlína Č.

  Pavlína Č. dne 01.04.20 přes E-mail
 • Dobrý den, ráda bych vám poděkovala za rychlost, se kterou i v této těžké době vyřizujete naše objednávky. V úterý 17.3. jsem se po dvou měsících vrátila z Austrálie a na internetu jsem zjistila, že do 24.3. máte akci na fotoknihu. Nechala jsem všeho a 4 dny se téměř výhradně věnovala výrobě knihy. V termínu jsem odeslala a jaká byla moje radost, když moje objednávka byla za 4 dny u mě doma. Nikdo nevěřil, že je to možné. Moc děkuji a všude vás chválím. Libuše H.

  Libuše H. dne 31.03.20 přes E-mail
 • Moje milé HappyFoto, jsem vaše dlouhodobá klientka a ráda bych vám touto cestou vysekla pokonu, jste prostě úžasní. Děkuji za služby, kvalitu i rychlost doručení, hlavně v tuto složitou dobu. Mám radost z radosti druhých, přeji vám hodně spokojených zákazníků, mnoho úspěchů a především zdraví celému vašemu týmu. Tak zase někdy příšte,,,,, Jarmila V., Praha

  Jarmila V. dne 27.03.20 přes E-mail
 • Dobrý den, dnes sem knihu obdržela a jsem nadšená!!!! Mockrát děkuji za kvalitně odvedenou práci. Toto byla moje první kniha, ale určitě ne poslední, moc děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků jako sem já. Musím se přiznat, že v této pohnuté době není přiliš důvodů k radosti, ale opravdu mám velkou radost a v této, kdy musíme být doma, budu knihou listovat. Hezký den Ivana B.

  Ivana B. dne 27.03.20 přes E-mail
 • Dobrý den, mám u vás dlouhodobou registraci a musím říci, že jsem byl vždy spokojen. Ovšem nejvíce jsem byl nadšený po poslední objednávce - fotografie jsou perfektní. Nevím co jste ve firmě změnili,ale fotky jsou v přímém srovnání nyní lepší než kdy dříve (vše na stejné zrcadlovce). S pozdravem Patrik J.

  Patrik J. dne 20.03.20 přes E-mail
 • POCHVALA na sl. Vladimíru JEDLIČKOVOU - k ruk. paní vedoucí HAPPY FOTO: Vážená paní, dnes jsem (starý dědek - 81 roků) 3-krát telefonicky komunikoval při vyřizování objednávky s Vaší pracovnicí sl. Vladimírou Jedličkovou. Chtěl bych jí touto cestou poděkovat a moc a moc ji pochválit za její VSTŘÍCNOST a OCHOTU jakou mi poskytnula !!! Věřím, že si jistě vážíte takto milé, trpělivé a ochotné pracovnice! S pozdravem Ing. Jiří B.

  Jiří B. dne 24.02.20 přes E-mail
 • Vážení, obdržel jsem Vaši fotoknihu, kterou jsem si u Vás objednal. Rychlost, s jakou jste mou objednávku vyřídili, je bezkonkurenční, rovněž kvalita je skvělá. Moc děkuji, bude to luxusní dárek. František F., Opava.

  František F. dne 19.02.20 přes E-mail
 • Dobrý den, dovolte i mě poděkovat Vám a celému Vašemu kolektivu za vstřícnost a trpělivost a námi, Vašimi klienty. Osobně jsem velmi spokojená při zpracovávání knih a kalendářů. Zároveň všichni mí blízcí, kamarádi i přátelé jsou naprosto nadšeni při prohlížení knih. Jsou tací, kteří již s darovanou knihou plnou svých zážitků a vzpomínek počítají i do příštích let. Odmítám vyměnit Vás za kohokoli jiného. Už vím kam sáhnout a jak uspořádat. V poslední době musím tvorbu knih absolvovat pod dohledem, protože každý chce být nápomocen radou .... Tak je vyháním ať jsou překvapeni - což se mi díky Vám 100% daří. Přeji Vám hodně spokojených zákazníků a pevné zdraví Vám všem, zdraví Monika H.

  Monika H. dne 30.12.19 přes E-mail