#happysoutez: "Letem světem" → Zabodujte se svými letními zážitky a soutěžte o krásné ceny v celkové hodnotě 26 000 Kč 👉

Recenze našich služeb

 

Děkujeme za vaše pozitivní ohlasy, které nám posíláte e-mailem, přidáváte je do AppStore nebo Google Play. Každé pochvaly si velmi ceníme. Každý názor našeho zákazníka nás zajímá a žene dál.

Jste s námi spokojeni? Sdílejte své zkušenosti s ostatními. ► Zde najdete potřebné informace a nabídku portálů pro svá hodnocení.

Od 1. července 2022 všechny recenze ověřujeme. U recenzí přijatých e-mailem ověřujeme, zda zákazník skutečně využil našich služeb (zaregistroval se, nakoupil nebo používá naše programy pro objednání). Recenze přes App Store nebo Google Play mohou poskytovat jen osoby s ověřenými účty u těchto portálů a jen na základě svých zkušeností se staženou aplikací. U ostatních kanálů se snažíme recenzi ověřit. Ve výjimečných případech, kdy se nám to nedaří, uvádíme tuto skutečnost přímo u dané recenze. Těch je ovšem minimum. Děkujeme za pochopení!

 • Dnes mi přišel balíček s mini knížkou a já jsem naprosto spokojená jak jsem si nastavila fotky tak mi i přišli krásná práce a do budoucna budu vědět o další dárek kde mám objednat doufám že potěším kamarádku a tento dárek se jí bude líbit. A ještě musím pochválit i rychlé dodání.Šikovná práce Děkuji krásné 😊

  Adriana Ch. dne 18.09.23 přes Google
 • Velká spokojenost. Využíváme hlavně akce, které jsou během roku. Oceňuji rychlé zpracování a ze si můžu vyzvednou balíček rovnou na prodejne.

  Pavla C. dne 12.09.23 přes Google
 • Velmi spokojen.

  Neověřeno - Novak 111333 dne 04.09.23 přes Seznam
 • Hodnotím produkty A1*. Naprostá spokojenost u všech knih A4 na výšku. Ať se daří i nadále!

  Václav U. dne 30.08.23 přes Seznam
 • Rychlost, kvalita, dlouhé akce za dobrou cenu.

  Lenka U. dne 29.08.23 přes Google Play
 • Za mě velká spokojenost. Minulý rok jsem dělala všem odsud fotokalendáře a všichni si je náramně chválím. Vložení více fotek na jeden měsíc je super a všem se líbí i velikost. Letos kalendáře budu dělat znova zde a tentokrát zkusíme i fotoknihy.

  Dada Rac dne 28.08.23 přes Google Play
 • Aplikace je v pořádku. Rychlé zpracování.

  Irena H. dne 28.08.23 přes Google Play
 • Brala bych možnost vložení vlastní fotky na pozadí jako tapetu. Jinak se mi aplikace líbí. Automatické vkládání fotek dost urychluje práci. 👍

  Jana D. dne 24.08.23 přes Google Play