Prohlídka fotolaboratoře HappyFoto

Exkurze do míst, která nejsou běžně veřejnosti přístupná

Místo, kde se rodí vaše fotoprodukty a panuje vyspělá technologie a prvotřídní morálka

Fotografie jsou osobním jměním, vzpomínkou krásných okamžiků či památkou výjimečných situací. Z tohoto důvodu máte samozřejmě právo dožadovat se nejvyšší míry perfekcionismu při zpracování vaší zakázky. Doprovoďte nás na malé exkurzi po laboratoři HappyFoto. Necháme vás nahlédnout pod pokličku. Uvidíte, jak to vypadá, když se vyspělá technologie setká s mimořádnou pečlivostí.

Náš tým

Dobře fungující společnost nepotřebuje jen rozsáhlé prostory, moderní stroje, vědomosti a znalosti. Potřebuje především harmonický a sehraný tým lidí. V HappyFoto vzešla většina řídících pracovníků z vlastních řad. Většina z nich zde začínala jako učni a dnes jsou z nich osobnosti tvrdě prosazující cíle a filozofii společnosti. Vlastní technici, mechanici a elektrikáři dohlížejí na celý výrobní systém a v případě poruchy si vždy dokáží poradit.

Služba zákazníkům

Jestliže ve dnech špičky opustí laboratoř až 16.000 zásilek, poskytuje to přibližnou představu o obrovském množství objednávek, které v HappyFoto zpracováváme. Zcela přirozené je, že tam, kde pracují lidé, se mohou stát i chyby. Z tohoto důvodu zřídilo HappyFoto oddělení Služby zákazníkům, kde jsou přátelské a pozorné dámy vždy ochotny vyslechnout vaše přání. I s podněty jste vždy vítáni. Vyzkoušíme všechno, co je ku prospěchu zákazníků a pokud je to možné, zavedeme to do praxe. Není žádným tajemstvím, že žijeme z našich zákazníků. Zpětná vazba je důležitou pomocí v úsilí o neustálé zlepšování našich výkonů.

Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

  • O super akcích a slevách
  • O nových produktech
  • O zajímavých novinkách
  • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.