Naše ocenění = vaše radost

Uznání a ocenění nás zavazují být průkopníky v oboru

Ocenění pro HappyFoto

Za všechna ta léta, co už máme za sebou, jsme za naše úsilí v oblasti ochrany životního prostředí, uživatelských programů, elektronického obchodu, přístupu k zákazníkům atd. posbírali nejrůznější ocenění, osvědčení či vyznamenání. Pojďte se společně s námi podívat, čeho si na nás instituce udělující tato ocenění váží a udělejte si obrázek o filozofii naší firmy.

Přátelský e-shop

Jsme potěšeni, že i Česká pošta, s.p. potvrdila, že jsme přátelský e-shop a udělila nám svou certifikaci. Nastavení balíkových služeb včetně cen máme v absolutním pořádku a vy si tak můžete užívat maximálního komfortu. Především při výběru doručení zásilky do Balíkovny. Kromě toho, že je tento způsob dopravy díky certifikaci cenově nejvýhodnější, můžete si vybírat z více než 2000 výdejen (nejen pošt), dobírku zaplatit kartou nebo online a pro vyzvednutí nepotřebujete žádné doklady, stačí kód. Na poštách pak můžete využít možnosti zrychleného odbavení. Jednoduše a přátelsky!

Úspěšnost 99 % v testu tisku redakce Digitální foto

V únoru 2020 jsme prošli profesionálním testem on-line sběrny a dosáhli jsme krásných 99 % plusových bodů. Šéfredaktor časopisu Digitální foto spojil potřebné s užitečným a udělat velký test naší HappyFoto aplikace a kvality zpracování prémiových fotografií. Aplikace dosáhla plného počtu bodů, fotografie dopadly výborně. Časopis Digitální foto DOPORUČUJE služby HappyFoto.

Jak šéfredaktor časopisu Digitální foto hodnotí službu HappyFoto

V testu FotoVideo opět vynikající

V lednu 2020 testovala redakce časopisu FotoVideo naši HappyFoto aplikaci, která funguje ve všech zařízeních a systémech. Shledala ji přehlednou, funkčně rychlou a jednoduchou, snadnou na ovládání. Při testování redakci neunikla ani další velká přednost HappyFoto - odesílání víceproduktových objednávek svým zákazníkům v jednom balíčku. Cokoliv si připravíte do nákupního košíku a objednáte, dostanete vždy v jedné zásilce. I nyní jsme si vysloužili pro novou HappyFoto aplikaci hodnocení "Vynikající", na což jsme náležitě pyšní.

Co se redakci časopisu FotoVideo líbilo na HappyFoto aplikaci

Finalisté soutěže IT produkt 2019

Redakce časopisu Computerworld vybírala již 13. rok finalisty soutěže IT produkt roku. Cílem soutěže je vyzdvihnout výrobky disponující vlastnostmi, které je odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Při hodnocení je kladen důraz na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Naše (s)nová HappyFoto aplikace, kterou jsme v květnu 2019 uvedli do provozu, byla vybrána mezi finalisty a může se tak chlubit oceněním IT produkt Home za rok 2019.

Za co jsme získali prestižní ocenění IT produkt roku 2019

Vynikající v testu FotoVideo

Začátkem roku 2015 testovala redakce časopisu FotoVideo naši mobilní aplikaci. Shledala ji velmi intuitivní a jednoduchou. Vysloužili jsme si hodnocení "Vynikající".

Certifikovaný obchod APEK

Certifikát od Asociace pro elektronickou komerci dokladuje, že náš internetový obchod už v roce 2015 úspěšně obstál v certifikačním řízení a zaručuje vám, našim zákazníkům, že splňujeme všechna pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu.

Volba redakce Digitální foto

V roce 2009 brzy po uvedení naší první mobilní aplikace na trh jsme s ní upoutali pozornost redakci časopisu Digitální foto, která ji testovala. Závěrem testování bylo doporučení mobilní aplikace všem našim potencionálním zákazníkům a udělení ocenění "Volba redakce".

Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

  • O super akcích a slevách
  • O nových produktech
  • O zajímavých novinkách
  • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.