Naše ocenění = vaše radost

Uznání a ocenění nás zavazují být průkopníky v oboru

Ocenění pro HappyFoto

Za všechna ta léta, co už máme za sebou, jsme za naše úsilí v oblasti ochrany životního prostředí, uživatelských programů, elektronického obchodu, přístupu k zákazníkům atd. posbírali nejrůznější ocenění, osvědčení či vyznamenání. Pojďte se společně s námi podívat, čeho si na nás instituce udělující tato ocenění váží a udělejte si obrázek o filozofii naší firmy.

Osobnost Český Goodwill

Český Goodwill je ocenění pro podnikatele a společnosti, kterých si lidé váží pro jejich odpovědný přístup k podnikání, férové jednání se zaměstnanci, zákazníky a dodavateli. Na ocenění Český Goodwill 2016 bylo celkem přijato 111 platných nominací. Do finále postoupilo 74 firem, z nichž veřejnost volila Osobnost Český Goodwill 2016. Vítězkou s nejvyšším počtem hlasů se stala naše jednatelka M. Bílá Čížková. Měli jsme z ocenění velikou radost. O to větší, že v tomto případě šlo o ocenění, o kterém jste rozhodli vy, naši zákazníci. Děkujeme a moc si toho vážíme.

Vynikající v testu FotoVideo

Začátkem roku 2015 testovala redakce časopisu FotoVideo naši mobilní aplikaci. Shledala ji velmi intuitivní a jednoduchou. Vysloužili jsme si hodnocení "Vynikající".

Certifikovaný obchod APEK

Certifikát od Asociace pro elektronickou komerci dokladuje, že náš internetový obchod už v roce 2015 úspěšně obstál v certifikačním řízení a zaručuje vám, našim zákazníkům, že splňujeme všechna pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu.

Volba redakce Digitální foto

V roce 2009 brzy po uvedení naší první mobilní aplikace na trh jsme s ní upoutali pozornost redakci časopisu Digitální foto, která ji testovala. Závěrem testování bylo doporučení mobilní aplikace všem našim potencionálním zákazníkům a udělení ocenění "Volba redakce".