Naše ocenění = vaše radost

Uznání a ocenění nás zavazují být průkopníky v oboru

Ocenění pro HappyFoto

Za všechna ta léta, co už máme za sebou, jsme za naše úsilí v oblasti ochrany životního prostředí, uživatelských programů, elektronického obchodu, přístupu k zákazníkům atd. posbírali nejrůznější ocenění, osvědčení či vyznamenání. Pojďte se společně s námi podívat, čeho si na nás instituce udělující tato ocenění váží a udělejte si obrázek o filozofii naší firmy.

Finalisté soutěže IT produkt 2019

Redakce časopisu Computerworld vybírala již 13. rok finalisty soutěže IT produkt roku. Cílem soutěže je vyzdvihnout výrobky disponující vlastnostmi, které je odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Při hodnocení je kladen důraz na pozitivní odlišnost od konkurence a na přínosy pro zákazníka. Naše (s)nová HappyFoto aplikace, kterou jsme v květnu 2019 uvedli do provozu, byla vybrána mezi finalisty a může se tak chlubit oceněním IT produkt Home za rok 2019.

Osobnost Český Goodwill

Český Goodwill je ocenění pro podnikatele a společnosti, kterých si lidé váží pro jejich odpovědný přístup k podnikání, férové jednání se zaměstnanci, zákazníky a dodavateli. Na ocenění Český Goodwill 2016 bylo celkem přijato 111 platných nominací. Do finále postoupilo 74 firem, z nichž veřejnost volila Osobnost Český Goodwill 2016. Vítězkou s nejvyšším počtem hlasů se stala naše jednatelka M. Bílá Čížková. Měli jsme z ocenění velikou radost. O to větší, že v tomto případě šlo o ocenění, o kterém jste rozhodli vy, naši zákazníci. Děkujeme a moc si toho vážíme.

Vynikající v testu FotoVideo

Začátkem roku 2015 testovala redakce časopisu FotoVideo naši mobilní aplikaci. Shledala ji velmi intuitivní a jednoduchou. Vysloužili jsme si hodnocení "Vynikající".

Certifikovaný obchod APEK

Certifikát od Asociace pro elektronickou komerci dokladuje, že náš internetový obchod už v roce 2015 úspěšně obstál v certifikačním řízení a zaručuje vám, našim zákazníkům, že splňujeme všechna pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu.

Volba redakce Digitální foto

V roce 2009 brzy po uvedení naší první mobilní aplikace na trh jsme s ní upoutali pozornost redakci časopisu Digitální foto, která ji testovala. Závěrem testování bylo doporučení mobilní aplikace všem našim potencionálním zákazníkům a udělení ocenění "Volba redakce".