🎄 Vánoční GARANCE: Dokončete své objednávky do čtvrtka 14. prosince 2023 - 23:59 hod. Více ZDE🎄

Pěnová deska s potiskem

 • Moderní fotoobraz z vlastní fotografie
 • Extrémně lehký, přitom stabilní materiál
 • Nespočet formátů na výšku i na šířku
1. Produkt
2. Typ

Lehká a hravá fotografie na plastové desce

Někdo vám nabízí foto na pěnové desce, někdo foto na plastové desce. Ve výsledku je to jeden a ten samý materiál, který jen nese různá pojmenování. Materiál čistý jako padlý sníh. Bílý a extrémně lehký. Vaše fotografie na bílé pěnové desce se postará o moderní vzhled každé místnosti, kterou tímto elegantním fotoobrazem vyzdobíte. Vybírejte podle prostoru, do kterého obraz pověsíte a fotografie, kterou chcete na obraz vytisknout. Mezi velkou spoustou jednodílných, kdy fotoobraz tvoří právě 1 díl, a vícedílných, kdy fotoobraz tvoří 2 - 4 díly (dle vašeho výběru), obrazů si určitě vyberete. Paleta je pestrá, přepestrá!

Informace o produktu

 • Lehký, tvarově stálý a čistě bílý materiál
 • Pěnová deska o tloušťce 0,5 cm | vhodná do interiéru a bez laminování i do chráněného exteriéru
 • Přímý tisk (matné) nebo v příp. zájmu kašírováno a laminováno (lesklé)
Výroba velkoformátových fotoobrazů
Výroba velkoformátových fotoobrazů

Nechte se na pár minut vtáhnout do říše výroby velkoformátových fotoobrazů. Takto se rodí moderní fotoobrazy z Vašich fotek.

Vícedílné fotoobrazy
Vícedílné fotoobrazy

Nabízíme moderní materiály plátno, hliník, pěnovou desku a akrylát. Na vícedílný fotoobraz lze vložit jeden i více obrázků. Při vložení více obrázků tvoříte vlastní koláž. Fotoobraz tvoří 2-4 díly.

Foto na pěnové desce
Foto na pěnové desce

Dejte svým blízkým originální dárek! Přeneste oblíbenou fotku na pěnovou desku a získejte tak jedinečný obraz. Fotoobraz od HappyFoto - kvalita jistá!

Úchyty
Úchyty

Spolehlivé závěsné systémy, které jsou vhodné pro interiéry a nejsou zepředu vidět. Plastové nebo kovové, vybíráme je podle použitého materiálu a jeho váhy.

Materiál u fotek na pěnové desce

Deska lehká jako pírko, která bude vašemu fotoobrazu slušet

Pěnová deska

Pěnová deska je atraktivní materiál, který si získal v posledních letech velkou oblibu. Moderní PVC deska je odlehčená, přitom stabilní a odolná. Svou bílou barvou a hladkým povrchem je až panensky čistou prezentací vašich fotografií. Hodí se jak do obývacích pokojů, tak do kanceláří, hal, kuchyní a chodeb. Obrazy na pěnové desce upoutají pozornost nejen cenou, ale hlavně plejádou svých předností.

Výhody

 • Bílá pěnová deska o tloušťce 0,5 cm | vhodná do interiéru a bez laminování i do chráněného exteriéru
 • Lehká, flexibilní, přitom stabilní, tvarově stálá a odolná

Možnosti provedení vašich fotek na pěnové desce

Podívejte se, co všechno se dá s pěnovou deskou podniknout

Jednodílné fotoobrazy

Ať už u vás doma či ve firmě, jednodílný fotoobraz na pěnové desce bude středem pozornosti. Atraktivní cena, lehkost materiálu, tvarová stálost... Je toho hodně, co hovoří pro pěnovou desku. Díky široké nabídce rozměrů se naše fotoobrazy optimálně přizpůsobí vašim prostorům.

Výhody

 • Nabízíme mnoho atraktivních rozměrů, všechny v orientaci na výšku i na šířku
 • Vybírejte mezi přímým tiskem (matné) a kašírováním a laminováním (lesklé)

Vícedílné fotoobrazy

Vámi vybraná fotografie bude na pěnové desce působit zvlášť lehce a živě. Ve vícedílném provedení můžete vytvořit dokonalá optická kouzla. Záleží jen na tom, kolik svému aranžmá dopřejete místa. Jednotlivé díly můžete zavěsit vedle sebe, pod sebe, vedle i pod sebe. Na vícedílný fotoobraz můžete vložit jednu nebo více fotografií. Při vložení více obrázků vytvoříte vlastní koláž. Zde fantazie nezná hranic.

Výhody

 • Vícedílný fotoobraz mohou tvořit 2, 3 nebo 4 díly
 • Doporučujeme montážní vzdálenost (mezera mezi jednotlivými díly obrazu) alespoň 3 cm

Technologie tisku u fotek na pěnové desce

Nejlepší technologie, která bude vaší pěnové desce slušet

Přímý tisk

HappyFoto těží z dlouholetých zkušeností, které jsou cítit z každého fotoproduktu a profitujete z nich vy, naši zákazníci. Nejinak je tomu i u tisku fotoobrazů. Přímý tisk na pěnovou desku je moderní technologie, kdy se barva přímo spojí s vybraným materiálem. Vyniká působivou intenzitou barev a maximální ostrostí. Nemusíte se bát ani velkých jednobarevných ploch. Vaše foto na pěnové desce bude zářit.

Výhody

 • Přímý tisk na pěnovou desku se vyznačuje matným povrchem
 • U jednodílných fotoobrazů na pěnové desce můžete zvolit možnost kašírování a laminování, čímž dosáhnete lesklého povrchu

Podívejte se, jak může vaše fotografie na pěnové desce vypadat

Vyberte si mezi matným (přímý tisk) a lesklým (kašírováno a laminováno) povrchem

Přímý tisk

U jednodílných fotoobrazů na pěnové desce si můžete vybrat mezi přímým tiskem nebo kašírováním a laminováním. U vícedílných fotoobrazů nabízíme pouze přímý tisk. Jestliže preferujete matný povrch obrazů, pak je přímý tisk správnou volbou.

Výhody

 • Přímý tisk na pěnovou desku se vyznačuje matným povrchem
 • Spojení barvy s pěnovou deskou zajišťuje stálobarevnost a perfektní zachování barev

 

Kašírováno a laminováno

Jednodílné fotoobrazy na pěnové desce můžete objednat nejen v provedení přímý tisk, ale i kašírované a laminované. V tomto případě netiskneme rovnou na pěnovou desku, ale na kvalitní papír, který následně nalepíme na pevný podklad (kašírování = trvalé spojení několika vrstev) a potáhneme lesklou ochrannou fólií (laminování = potažení plastovou fólií). Fólie se stará nejen o lesklý vzhled, ale i o účinnou ochranu před poškozením, ušpiněním nebo i namočením. Tato technologie je podstatně náročnější, ale vašim obrazům zajistí krásný lesklý povrch.

Výhody

 • Laminované pěnové desky jsou odolnější vůči UV záření
 • Jejich povrch je lesklý a díky fólii lépe chráněný proti povrchovému poškození

Spolehlivé závěsné systémy, které jsou vhodné pro interiéry a nejsou zepředu vidět

Plastové nebo kovové, vybíráme je podle použitého materiálu a jeho váhy

Svůj obývací pokoj zkrášlíte vlastním fotoobrazem jen v tom případě, kdy jej bezpečně zavěsíte. Nabízíme vám spolehlivé závěsné systémy, které jsou vhodné pro interiéry a nejsou zepředu vidět. Nemusíte si lámat hlavu nad tím, který systém vybrat a zda budete mít dostatečný počet kusů. Ideální řešení vymyslíme my a nabídneme vám ho v nákupním košíku. Musíme zohlednit vybraný materiál, počet dílů a jejich rozměr. Na vás je pouze rozhodnutí, zda si objednáte fotoobraz včetně závěsného systému či nikoliv.

Disponibilní montážní materiál

 • Kovové šroubovací úchyty:
  Mají z jedné strany samolepící vrstvu pro nalepení na obraz a z druhé kovový výlisek pro zavěšení na zeď. Součástí dodávky jsou hmoždinky, šrouby a plastové podložky do zdi. Návod k montáži je vždy přiložen. Tento stabilní závěsný systém Vám nabídneme u větších a těžších fotoobrazů.
   
 • Plastové nalepovací úchyty:
  Mají z jedné strany samolepící vrstvu pro nalepení na obraz a z druhé kovové očko pro zavěšení na zeď. Do zdi stačí malý hřebíček, který není součástí dodávky. Tento typ úchytů Vám nabídneme u menších a lehčích fotoobrazů.
   
Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

 • O super akcích a slevách
 • O nových produktech
 • O zajímavých novinkách
 • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.