Fotoblahopřání

Kreativní pozdrav pro každou příležitost

  • Prvotřídní kvalita zpracování a tisku
  • Vlastní motivy s vlastním textem
  • Osobní přání s mnohočetným využitím
Fotopřání od HappyFoto

Fotopřání

Více info

Přáníčko ve stylu pohlednice na fotopapíru v prémiové kvalitě a obálkou zdarma

Pohlednice od HappyFoto

Pohlednice

Více info

Opravdová pohlednice s vlastní fotografií i místem pro pozdrav, známku a adresu

Blahopřání od HappyFoto

Blahopřání

Více info

(Ne)tradiční otevírací blahopřání v nejrůznějších formátech a obálkou zdarma

Druhy papírů u fotoblahopřání

HappyFoto nabízí originální fotopřání, pohlednice a blahopřání pro každou příležitost. Dle druhu fotoblahopřání použijeme při výrobě odpovídající papír.

Značkový fotopapír pro vyvolání fotochemickou cestou: Vaše osobní fotopřání vyvoláme na značkový fotopapír Fujicolor Crystal Archive s vysokým leskem. Na skutečný fotopapír, jak ho znáte z fotografií. Se vším všudy.

Kvalitní papír pro digitální tisk: Pohlednice a otevírací blahopřání vytiskneme na vysoce kvalitní papír s gramáží (300 g/m2). Papír s takto vysokou gramáží používáme skutečně jen u pohlednic a blahopřání. Je ideální, hodně pevný a kvalitní.

Fotopřání i blahopřání dodáváme včetně obálek v odpovídajícím počtu kusů a té nejlepší kvalitě.

Povrchová úprava pohlednic a blahopřání: V aplikaci HappyFoto smart moments můžete své pohlednice a blahopřání ozvláštnit 3D povrchovou úpravou. Jde o reliéfní lakování, kdy na vámi zadané texty naneseme vrstvu speciálního laku. Dokážeme to na všech předních stranách, u blahopřání dokonce i na té zadní. Výsledkem je zvýraznění textu, čímž dosáhneme atraktivního a luxusního 3D vzhledu vašich pohlednic a blahopřání.

Více o povrchové úpravě pohlednic a blahopřání

Technologie vyvolání & tisku

Technologie výroby u fotoblahopřání je přímo závislá na výběru konkrétního produktu. Fotopřání vyvoláváme na fotopapír, pohlednice a blahopřání digitálně tiskneme. Zvažte, čemu dáte přednost a ať už se rozhodnete jakkoliv, od HappyFoto můžete počítat s perfektním výsledkem.

Digitální tisk: Pohlednice a blahopřání se mohou chlubit vysokou kvalitou digitálního tisku na křídový papír. Vysoké rozlišením tisku je garancí nejlepší kvality. Výhodou je rychlé zpracování.

Vyvolání na fotopapír: Zářivé barvy fotopřání má na svědomí jejich vyvolání fotochemickou cestou na fotopapír. Skutečná fotografie vydrží totiž stovky let a zatím ji nic nepřekonalo.

Více o technologii vyvolání & tisku

HappyFoto smart moments  HappyFoto smart moments

Pomocí našeho špičkového programu pro objednání produktů z vlastních fotografií si splníte sny o tom, jak by měla vaše fotokniha, fotoobraz nebo třeba fotokalendář vypadat. Program nabízíme v offline verzi k nainstalování do počítače, jako aplikaci do chytrého telefonu nebo webovou verzi, kterou můžete spustit ve svém webovém prohlížeči. Své projekty můžete bezplatně ukládat do HappyFoto cloudu a sdílet je mezi svými zařízeními. HappyFoto smart moments vyniká snadným ovládáním a chytrými plně automatizovanými kroky s možností individuálních úprav. Jakými? Automatickým výběrem nejlepších fotografií nebo jejich seskupením do největších zážitků. Vyzkoušejte! Vaše vzpomínky uchované ve fotoproduktech od HappyFoto jsou nesmrtelné a budou vám dělat radost navěky. Více o smart moments »

1

Stáhněte program

Nainstalujte program do svého počítače nebo chytrého telefonu.

2

Vyberte produkt

Vyberte produkt, po kterém toužíte a bude vám dělat radost.

3

Zvolte svou cestu

Vyberte si, zda svůj fotodárek připravíte pomocí chytrých technologií, po svém nebo pomocí předloh.

4

Objednejte

Hotový produkt nahrajte do nákupního košíku a objednejte.

Fotoblahopřání od HappyFoto - osobněji to již nejde

Asi to znáte. Chcete někomu poděkovat za dárek nebo přátelskou službu a napadají vás jenom peníze nebo lístek s poděkováním. Ale chybí tomu něco osobnějšího, něco originálního. Přesně pro tyto případy a řadu dalších situací jsou zde fotoblahopřání od HappyFoto. Pomocí vybrané fotografie proměníte peníze, blahopřání, oznámení či pozvánku v něco jedinečného a osobního. Díky našim programům je sestavení a objednání jednoduché a rychlé. Můžete využít řadu předloh a designových možností od vkládání textů až po různá pozadí, efekty nebo vtipné kliparty.

Nezáleží na tom, zda půjde o Vánoce, příchod nového roku, svatbu nebo narození dítěte. Nezáleží ani na tom, zda budete chtít někomu poděkovat, někoho pozvat nebo někomu říci, že ho milujete. Pokud si přání vyrobíte sami, bude každá událost a každé sdělení mnohem osobnější. Praktickým a hezkým detailem je pevná obálka, kterou obdržíte ke každému fotopřání i blahopřání zdarma.

Souhrnný přehled výhod

  • Osobní pozdrav a přání formou fotopřání, pohlednice nebo skládacího blahopřání
  • Různé velikosti, orientace a provedení
  • Vyvolání fotochemickou cestou na značkový fotopapír (Fujicolor Crystal Archive), digitální tisk na kvalitní papír (300 g/m2)
Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

  • O super akcích a slevách
  • O nových produktech
  • O zajímavých novinkách
  • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.