⚠️ Vybrané prémiové textilní fotodárky můžete objednat už jen do 30. března 2023 nebo do vyprodání zásob. Více ZDE »

Fotoblahopřání

Kreativní pozdrav pro každou příležitost

  • Prvotřídní kvalita zpracování a tisku
  • Vlastní motivy s vlastním textem
  • Osobní přání s mnohočetným využitím
Fotopřání od HappyFoto

Fotopřání

Více info

Přáníčko ve stylu pohlednice na fotopapíru v prémiové kvalitě a obálkou zdarma

Pohlednice od HappyFoto

Pohlednice

Více info

Opravdová pohlednice s vlastní fotografií i místem pro pozdrav, známku a adresu

Blahopřání od HappyFoto

Blahopřání

Více info

(Ne)tradiční otevírací blahopřání v nejrůznějších formátech a obálkou zdarma

Druhy papírů u fotoblahopřání

HappyFoto nabízí originální fotopřání, pohlednice a blahopřání pro každou příležitost. Dle druhu fotoblahopřání použijeme při výrobě odpovídající papír.

Značkový fotopapír pro vyvolání fotochemickou cestou: Vaše osobní fotopřání vyvoláme na značkový fotopapír Fujicolor Crystal Archive s vysokým leskem. Na skutečný fotopapír, jak ho znáte z fotografií. Se vším všudy.

Kvalitní papír pro digitální tisk: Pohlednice a otevírací blahopřání vytiskneme na vysoce kvalitní papír s gramáží (300 g/m2). Papír s takto vysokou gramáží používáme skutečně jen u pohlednic a blahopřání. Je ideální, hodně pevný a kvalitní.

Fotopřání i blahopřání dodáváme včetně obálek v odpovídajícím počtu kusů a té nejlepší kvalitě.

Technologie vyvolání & tisku

Technologie výroby u fotoblahopřání je přímo závislá na výběru konkrétního produktu. Fotopřání vyvoláváme na fotopapír, pohlednice a blahopřání digitálně tiskneme. Zvažte, čemu dáte přednost a ať už se rozhodnete jakkoliv, od HappyFoto můžete počítat s perfektním výsledkem.

Digitální tisk: Pohlednice a blahopřání se mohou chlubit vysokou kvalitou digitálního tisku na křídový papír. Vysoké rozlišením tisku je garancí nejlepší kvality. Výhodou je rychlé zpracování.

Vyvolání na fotopapír: Zářivé barvy fotopřání má na svědomí jejich vyvolání fotochemickou cestou na fotopapír. Skutečná fotografie vydrží totiž stovky let a zatím ji nic nepřekonalo.

Více o technologii vyvolání & tisku

Naše programy

Pomocí našich špičkových programů pro objednání produktů z vlastních fotografií si splníte své sny o tom, jak by měla vaše fotokniha, fotoobraz nebo třeba fotokalendář vypadat. Programy nabízíme v offline verzi k nainstalování do počítače, jako aplikaci do chytrého telefonu nebo webovou verzi, kterou můžete spustit ve svém webovém prohlížeči. Své projekty můžete bezplatně ukládat do HappyFoto cloudu a sdílet je mezi svými zařízeními. Při výběru vhodného programu bude hrát roli, zda chcete strávit na svým fotoproduktem víc času a ladit design do posledního detailu, nebo moc času investovat nechcete a necháte sestavení svého produktu na našich chytrých technologiích. Ať už se rozhodnete tak či onak, jedno je jisté. Vaše vzpomínky uchované ve fotoproduktech od HappyFoto jsou nesmrtelné a budou vám dělat radost navěky.

1

Vyberte program

Rozhodněte se dle svých priorit pro správný program. Ten nainstalujte nebo spusťte na webu.

2

Vyberte produkt

V programu nebo na webu vyberte produkt, který chcete objednat.

3

Připravte produkt

Připravte produkt tak, jak chcete, aby ve finále vypadal.

4

Objednejte

Hotový produkt nahrajte do nákupního košíku a objednejte.

HappyFoto smart moments  HappyFoto smart moments

Správná volba, když to musí lítat. Ideální pro ty z vás, kteří chcete objednat fotoknihu, fotografie, fotokalendář, fotoobraz nebo fotodárek během pár sekund. HappyFoto smart moments je nejmladší přírůstek do rodiny našich programů, který vyniká snadným ovládáním a chytrými plně automatizovanými kroky s možností individuálních úprav. Jakými? Automatickým výběrem nejlepších fotografií nebo jejich seskupením na největší zážitky. Vyzkoušejte, uvidíte! Více o smart moments »

HappyFoto aplikace HappyFoto aplikace

Nezáleží na tom, zda jste se rozhodli objednat si fotografie, vytvořit svou vlastní fotoknihu, fotokalendář, fotoplátno, hrnek nebo magnetky. Všechny fotoprodukty z naší nabídky na vás čekají v HappyFoto aplikaci. Vyznačuje se velkým prostorem pro vaši kreativitu, spoustou designových možností a profesionálních funkcí, které vám umožní připravit produkt dle svých konkrétních představ. Splňte si své sny! Více o aplikaci »

Fotoblahopřání od HappyFoto - osobněji to již nejde

Asi to znáte. Chcete někomu poděkovat za dárek nebo přátelskou službu a napadají vás jenom peníze nebo lístek s poděkováním. Ale chybí tomu něco osobnějšího, něco originálního. Přesně pro tyto případy a řadu dalších situací jsou zde fotoblahopřání od HappyFoto. Pomocí vybrané fotografie proměníte peníze, blahopřání, oznámení či pozvánku v něco jedinečného a osobního. Díky našim programům je sestavení a objednání jednoduché a rychlé. Můžete využít řadu předloh a designových možností od vkládání textů až po různá pozadí, efekty nebo vtipné kliparty.

Nezáleží na tom, zda půjde o Vánoce, příchod nového roku, svatbu nebo narození dítěte. Nezáleží ani na tom, zda budete chtít někomu poděkovat, někoho pozvat nebo někomu říci, že ho milujete. Pokud si přání vyrobíte sami, bude každá událost a každé sdělení mnohem osobnější. Praktickým a hezkým detailem je pevná obálka, kterou obdržíte ke každému fotopřání i blahopřání zdarma.

Souhrnný přehled výhod

  • Osobní pozdrav a přání formou fotopřání, pohlednice nebo skládacího blahopřání
  • Různé velikosti, orientace a provedení
  • Vyvolání fotochemickou cestou na značkový fotopapír (Fujicolor Crystal Archive), digitální tisk na kvalitní papír (300 g/m2)
Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

  • O super akcích a slevách
  • O nových produktech
  • O zajímavých novinkách
  • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.