Vytvořte láskyplné kalendáře s dětskými kresbami
Cca 3 minuty čtení, k přečtení v sekci DIY & Inspirace

Láskyplné kalendáře

“Mami, podívej, co jsem nakreslila!”

Kdo to od svých dětí neslýchá v momentě, kdy mu jeho ratolest hrdě předává vlastnoručně namalované umělecké dílo. Většina z nás se tak v průběhu času stává hrdými majiteli hromady dětských kreseb. Na lednici se vám už všechny nevejdou a nástěnka přetéká do posledního čtverečního centimetru. Co s nimi? Zarámovat je všechny na zeď? Uložit je do krabice?

Máme nápad!

Největší úctu projevíte dílu svých malých lásek tím, že z nejpovedenějších kreseb vytvoříte fotokalendář!

Vyberte ty nejpovedenější

Ruku na srdce! Ne každý obrázek se povedl natolik, aby stálo za to zachovat ho pro další generace! První věc, kterou proto musíte udělat, je rozhodnout se, který obrázek stojí za to zvěčnit.

TIP: Zvažte, zda do výběru zapojit také svoje děti. Spojíte tak příjemné s užitečným. Za prvé - naučíte tím děti kritičnosti k vlastní práci, za druhé - smysluplně strávíte společný čas, za třetí - vytvoříte s dětmi společný dárek pro prarodiče, za čtvrté - získáte prostor, jak dětem nenásilně nastínit, v čem by se mohly zlepšovat.

Digitalizace

Abyste s mistrovskými díly svých dětí mohli dále pracovat, je třeba jim dát digitální podobu. To můžete udělat dvěma způsoby:

  • Výkres naskenujete.
  • Obrázek vyfotíte na svůj mobilní telefon. Zde je třeba si dát pozor na stíny a dobré světlo. Nejlépe to uděláte při denním světle (ne na slunci!).

TIP: Jednodušší variantou u velkých děl je rozhodně jejich vyfotografování. Pro zajištění maximální ostrosti potom doporučujeme použít stativ.

Z fotografií sestavte kalendář

Nyní už jen stačí poskládat z kreseb fotokalendář. Snadno ho připravíte pomocí naší chytré aplikace HappyFoto smart moments rovnou v mobilu. Popusťte uzdy své kreativitě! Pro každý měsíc můžete vložit jednu kresbu nebo klidně i koláž z více fotografií. Nastavit jiné pozadí, barvy nebo kalendárium. Zkrátka a dobře přesně tak, jak to chcete!

Fotokalendář s kresbami dětí bude mít hned dva přínosy. Nejenže podpoříte své děti k další tvorbě, ale také získáte ideální dárek pro babičky a dědečky!
Osvoboďte svou lednici od tíhy obrázků (konečně přestanou neustále padat :-)) a uvolněte místo v komoře. Pusťte se do tvorby fotokalendáře ještě dnes.

Sdílet příspěvek
Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

  • O super akcích a slevách
  • O nových produktech
  • O zajímavých novinkách
  • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.