Nádoby na pití

 • Originální pojetí jinak obyčejných nádob
 • Ve verzích pro praváky a pro leváky
 • Různé barvy, objemy, materiály i efekty
1. Kategorie
2. Produkt

Keramický hrnek s fotkou, půllitr s potiskem, sportovní láhev a mnohem více

Základem je vždy kvalitní materiál. Velkou předností pak to, že na jejich výrobu stačí jedna fotografie. A výsledkem je vždy skvělý dárek. Pár tipů? Hrneček pro prarodiče s fotografií právě narozeného vnoučátka, pivní korbel s vtipnými komentáři k narozeninám pro kolegu, láhev s motivačním obrázkem pro nadšeného sportovce. Originalita je nepřekonatelná. Vždyť každá použitá fotografie a vlastní textík je jakousi vaší značkou. Sublimační potisk je garantem pro optimální spojení barvy a materiálu. Naší snahou samozřejmě je, aby vám i vámi obdarovaným osobám dělaly dárky z fotek velkou radost a dlouho vydržely. Napořád!

Informace o produktu

 • Dárek s vlastním obrázkem je HIT
 • Kvalitní keramika a kov s potiskem
 • Mytí v myčce možné, doporučuje se ale ruční mytí
   
Láhev na pití
Láhev na pití

Dodržujte pitný režim! S lahví od HappyFoto to půjde snadno. Vlastní oblíbená fotka je tou správnou motivací. Praktický dárek pro každou příležitost!

Magický hrneček
Magický hrneček

Objevte obrázek schovaný na hrnku. Vámi vybraná fotka se objeví po nalití teplého nápoje. Magický hrnek od HappyFoto je vtipným dárkem pro každého!

Barevný hrneček
Barevný hrneček

Vychutnejte si čaj či kávu v hrnku s oblíbenou fotkou! Úsměv Vašeho milého Vám zlepší den. Barevný hrnek od HappyFoto garance kvality za skvělou cenu!

Pivní korbel
Pivní korbel

Z čeho nejvíc chutná pivo? Z vlastního korbelu! Pivní korbel od HappyFoto potěší oblíbenou fotkou. Originální dárek pro každého. Radost v každém doušku!

Maxihrneček
Maxihrneček

Jsou všechny hrnky moc malé? Maxihrnek s vlastní fotkou pro Vás bude ten pravý! Keramický maxihrnek od HappyFoto potěší každého. Objednávejte ještě dnes!

Bílý hrneček
Bílý hrneček

Potěšte své blízké hrnečkem s oblíbenou fotkou. Vlastní motiv rozjasní ráno každému. Bílý hrnek od HappyFoto pro praváky i leváky! Už objednáváte?

Až obdržíte hotový magický hrneček, možná se budete divit, proč je černý a není na něm nic vidět. Magický hrneček je zvláštní svým „magickým efektem“. Motiv je vidět jen po nalití horké tekutiny. Nalijte do hrnečku kávu nebo čaj a těšte se ze své oblíbené fotografie.

U pivního tácku lze upravit pouze jedna strana. Můžete vložit jednu či více fotografií a to včetně textů.

 

 

Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

 • O super akcích a slevách
 • O nových produktech
 • O zajímavých novinkách
 • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.