Platební podmínky

Hotově při převzetí nebo kreditní kartou

Na dobírku

Své objednávky můžete zaplatit hotově při převzetí. Daňový doklad je vždy součástí zásilky. Výhodou je, že tento způsob platby mohou využít i ti z vás, kteří nemáte internetové bankovnictví, nechcete nebo nemůžete platit kartou přes internet. Nevýhodou je, že musíme mít v okamžiku doručení zásilky hotovost u sebe, jinak vám doručovatel zásilku nevydá. Češi mají ale dobírku stále v oblibě.

Kreditní kartou

Své objednávky můžete zaplatit kreditní kartou při objednání. Daňový doklad obdržíte v den odeslání zásilky v pdf formátu na svůj e-mail. Výhodou tohoto způsobu platby je jeho rychlost a jednoduchost. Funguje to tak, že v nákupním košíku zobrazíme speciální zabezpečenou stránku, kde zadáte číslo karty, datum její expirace a kontrolní kódu z rubu karty. Nenabízíme možnost uložení těchto údajů pro další objednávky, neboť tato data neukládáme. Nezlobte se za to na nás, ale tyto údaje po vás budeme chtít pokaždé, když se pro platbu kreditní kartou rozhodnete.

Potřebujete poradit? Žádný problém!
V případě jakýchkoliv dotazů, problémů či nejasností kontaktujte naše oddělení Služby zákazníkům. Ochotné a proškolené pracovnice vám rády poradí a pomohou. Za každé situace.