Platební podmínky

Hotově při převzetí nebo kartou online

Platba kartou online


Platba kartou online                              0 Kč


Své objednávky můžete zaplatit kartou online při objednání. Daňový doklad obdržíte v den odeslání zásilky v pdf formátu na svůj e-mail. Výhodou tohoto způsobu platby je jeho rychlost a jednoduchost. Funguje to tak, že v nákupním košíku zobrazíme speciální zabezpečenou stránku, kde zadáte číslo karty, datum její expirace a kontrolní kód z rubu karty. Platba proběhne v režimu 3D Secure s nejvyšší možnou ochranou. Každou platbu budete muset potvrdit autorizačním SMS kódem, otiskem prstu či rozpoznáním obličeje. Nenabízíme možnost uložení zadaných údajů pro další objednávky, neboť tato data neukládáme. Nezlobte se za to na nás, ale tyto údaje po vás budeme chtít pokaždé, když se pro platbu kartou online rozhodnete.

Platba dobírkou


Platba dobírkou                                    99 Kč


Své objednávky můžete zaplatit hotově při převzetí. Daňový doklad je vždy součástí zásilky. Výhodou je, že tento způsob platby mohou využít i ti z vás, kteří nemáte internetové bankovnictví, nechcete nebo nemůžete platit kartou přes internet. Nevýhodou je, že musíme mít v okamžiku doručení zásilky hotovost u sebe, jinak vám doručovatel zásilku nevydá. Češi mají ale dobírku stále v oblibě.

Potřebujete poradit? Žádný problém!
V případě jakýchkoliv dotazů, problémů či nejasností kontaktujte naše oddělení Služby zákazníkům. Ochotné a proškolené pracovnice vám rády poradí a pomohou. Za každé situace.