Platební podmínky

Hotově při převzetí nebo online

Platba kartou online


Online platba                              0 Kč


Své objednávky můžete zaplatit kartou online při objednání. Daňový doklad obdržíte v den odeslání zásilky v pdf formátu na svůj e-mail. Výhodou tohoto způsobu platby je jeho rychlost a jednoduchost. Funguje to tak, že v nákupním košíku zobrazíme speciální zabezpečenou stránku, kde zadáte číslo karty, datum její expirace a kontrolní kód z rubu karty. Platba proběhne v režimu 3D Secure s nejvyšší možnou ochranou. Každou platbu budete muset potvrdit autorizačním SMS kódem, otiskem prstu či rozpoznáním obličeje. Nenabízíme možnost uložení zadaných údajů pro další objednávky, neboť tato data neukládáme. Nezlobte se za to na nás, ale tyto údaje po vás budeme chtít pokaždé, když se pro platbu kartou online rozhodnete.

Apple Pay


Apple Pay                                     0 Kč


Expresní platba jedním dotykem. To je Apple Pay. Tuto službu si mohou užívat ti z vás, kteří používáte produkty od společnosti Apple (iPhone, iPad a Mac), webový prohlížeč od Applu (Safari) a za předpokladu, že vaše banka tuto službu podporuje. Princip je shodný jako u plateb kartou online, ale jednodušší v tom, že není nutné při každém objednání vyplňovat údaje o kartě. Tyto údaje máte uložené ve svých zařízeních. Při objednání stačí vybraný způsob platby Apple Pay ověřit pomocí Face ID nebo Touch ID a objednávku odeslat. Daňový doklad obdržíte v den odeslání zásilky v pdf formátu na svůj e-mail.

Platba dobírkou


Dobírka                                       39 Kč


Své objednávky můžete zaplatit hotově při převzetí. Daňový doklad je vždy součástí zásilky. Výhodou je, že tento způsob platby mohou využít i ti z vás, kteří nemáte internetové bankovnictví, nechcete nebo nemůžete platit kartou přes internet. Nevýhodou je, že musíme mít v okamžiku doručení zásilky hotovost u sebe, jinak vám doručovatel zásilku nevydá. Češi mají ale dobírku stále v oblibě.

Potřebujete poradit? Žádný problém!
V případě jakýchkoliv dotazů, problémů či nejasností kontaktujte naše oddělení Služby zákazníkům. Ochotné a proškolené pracovnice vám rády poradí a pomohou. Za každé situace.

Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

  • O super akcích a slevách
  • O nových produktech
  • O zajímavých novinkách
  • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.