Papíry fotoknih od HappyFoto

Fotokniha na kvalitní papíru přežije stovky let

Druhy papírů u fotoknih

Při rozhodování o vhodném papíru pro svou fotoknihu můžete volit mezi dvěma alternativami. Chcete tenké strany, které ale přesto přesvědčí výbornou kvalitou digitálního tisku? Potom se rozhodněte pro náš kvalitní papír pro digitální tisk. Každopádně jste zvolili správně, když chcete vzpomínky uchovat na velkém počtu stran. Jestliže upřednostňujete mimořádnou brilanci, ostrost detailů a absolutně ploché dvojstrany, měli byste sáhnout po skutečném fotopapíru. Strany vaší fotoknihy budou vyvolané na značkový fotopapír lesk (Fuji Crystal Archive HD Album), v případě deLUXE Fotoknihy "do kapsy" na značkový fotopapír prémium mat (Fuji Crystal Archive LUSTRE) a okouzlí tou nejlepší kvalitou.

Souhrnný přehled výhod

Kvalitní papír pro digitální tisk

HappyFoto používá pro digitální tisk fotoknih výlučně kvalitní papír s gramáží 170 g/m2. Charakteristický pro tento papír je jeho ušlechtilý lesk a mimořádná hebkost. Díky těmto vlastnostem Vás přesvědčí jak opticky, tak i při doteku.

Kvalitní papír pro digitální tisk (170 g/m2) se používá pro Fotoknihy pevné & měkké, Fotosešity.

Jednotlivé strany fotoknihy digitálně vytištěné jsou tenčí. Jsou tedy vhodné pro fotoknihy s větším počtem stran. Fotoknihy jsou lehčí, vhodnější k přepravě i prezentaci.

Fotoknihy pevné & měkké   Fotosešity

Značkový fotopapír pro vyvolání fotochemickou cestou

Značkový fotopapír Fujicolor Crystal Archive nabízí mimořádnou brilanci, dlouhou životnost a jedinečný vzhled. Jednotlivé strany fotoknihy vyvoláme na fotopapír. Poté zadní strany slepíme k sobě, čímž strany fotoknihy získají prvotřídní pevnost a stabilitu. Toto je také nejdůležitější vlastnost a odlišnost fotoknih na fotopapíru. Vyznačují se absolutně plochými dvojstranami.

Při zpracování deLUXE Fotoknih pevných & měkkých používáme výhradně značkový fotopapír.

S fotoknihami vyvolanými na skutečný fotopapír nemůžete udělat chybu. Značkový fotopapír a HappyFoto zaručují kvalitu fotoknih světové úrovně. Přetrvávající celé generace a splňující i ty nejvyšší nároky.

deLUXE Fotoknihy pevné & měkké