Papíry fotoknih od HappyFoto

Fotokniha na kvalitním papíru přežije stovky let

Druhy papírů u fotoknih

Při rozhodování o vhodném papíru pro svou fotoknihu můžete volit mezi několika alternativami. Chcete tenké strany, které ale přesto přesvědčí výbornou kvalitou digitálního tisku? Potom se rozhodněte pro kvalitní papír pro digitální tisk. Každopádně jste zvolili správně, chcete-li vzpomínky uchovat na velkém počtu stran. Jestliže upřednostňujete mimořádnou brilanci, ostrost detailů a jas, doporučujeme kvalitní papír pro digitální tisk zušlechtěný lakováním. Fajnšmekři, kteří milují absolutně ploché dvojstrany, by měli sáhnout po skutečném fotopapíru. Strany fotoknihy jsou vyvolané na značkový fotopapír prémium lesk (Fuji Crystal Archive HD Album) nebo prémium mat (Fuji Crystal Archive LUSTRE) a okouzlí tou nejlepší kvalitou.

Souhrnný přehled výhod

Kvalitní papír pro digitální tisk

HappyFoto používá pro digitální tisk fotoknih výlučně kvalitní papír s gramáží 170 g/m2. Charakteristický pro tento papír je jeho ušlechtilý lesk a mimořádná hebkost. Díky těmto vlastnostem Vás přesvědčí jak opticky, tak i při doteku.

Kvalitní papír pro digitální tisk (170 g/m2) se používá pro Fotoknihy pevné & měkké, Fotosešity.

Jednotlivé strany fotoknihy digitálně vytištěné jsou tenčí. Jsou tedy vhodné pro fotoknihy s větším počtem stran. Fotoknihy jsou lehčí, vhodnější k přepravě i prezentaci.

Fotoknihy pevné & měkké   Fotosešity

Kvalitní papír pro digitální tisk zušlechtěný lakováním

I pro výrobu fotoknih ve vysokém lesku používá HappyFoto výlučně kvalitní papír s gramáží 170 g/m2. Lak je aplikován celoplošně. Lakování UV lakem dodá stranám fotoknihy neuvěřitelný lesk a brilanci barev. Fotografie vyniknou v plné barvě a intenzitě. Slabší jedinci si budou muset nasadit sluneční brýle :).

Kvalitní papír pro digitální tisk (170 g/m2) zušlechtěný lakováním se používá pro Fotoknihy pevné, cca A4 na výšku a cca A4 na šířku.

Strany lakované fotoknihy jsou díky oboustranné vrstvě UV laku lépe chráněny před vnějšími vlivy (otisky prstů, nečistotou, vlhkostí). Jsou tedy vhodné i pro rodiny s malými dětmi nebo rodinné sešlosti, kdy fotokniha jde z ruky do ruky.

Fotoknihy pevné zušlechtěné lakováním

Značkový fotopapír pro vyvolání fotochemickou cestou

Značkový fotopapír Fujicolor Crystal Archive nabízí mimořádnou brilanci, dlouhou životnost a jedinečný vzhled. Jednotlivé strany fotoknihy vyvoláme na fotopapír. Poté zadní strany slepíme k sobě, čímž strany fotoknihy získají prvotřídní pevnost a stabilitu. Toto je také nejdůležitější vlastnost a odlišnost fotoknih na fotopapíru. Vyznačují se absolutně plochými dvojstranami.

Při zpracování deLUXE Fotoknih pevných & měkkých používáme výhradně značkový fotopapír.

S fotoknihami vyvolanými na skutečný fotopapír nemůžete udělat chybu. Značkový fotopapír a HappyFoto zaručují kvalitu fotoknih světové úrovně. Přetrvávající celé generace a splňující i ty nejvyšší nároky.

deLUXE Fotoknihy pevné & měkké

Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

  • O super akcích a slevách
  • O nových produktech
  • O zajímavých novinkách
  • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.