Fotokalendáře

Praktický fotokalendář z vlastních fotek

 • Originální prezentace vašich fotografií
 • Nejoblíbenější vánoční dárek
 • K zavěšení na zeď i postavení na stůl
Nástěnné fotokalendáře od HappyFoto

Nástěnné fotokalendáře

Více info

Digitálně vytištěné s očkem pro zavěšení patří k našim nejoblíbenějším

deLUXE Nástěnné fotokalendáře od HappyFoto

deLUXE Nástěnné fotokalendáře

Více info

Vyvolané na fotopapíru v prémiové kvalitě patří k našim nejkvalitnějším

Speciální fotokalendáře od HappyFoto

Speciální fotokalendáře

Více info

Stolní fotokalendáře, Plánovací fotokalendář, Roční plánovací fotokalendář

Druhy papírů u fotokalendářů

Ještě jste se nerozhodli pro konkrétní fotokalendář? Pokud může vaše rozhodnutí ovlivnit kvalita a druh papíru, na který kalendář vytiskneme, podívejte se, z čeho můžete vybírat a jaké jsou mezi používanými papíry největší rozdíly.

Kvalitní papír pro digitální tisk: Nejvyšší kvalita je u fotokalendářů od HappyFoto standardem. Mezi kalendáře z vlastních fotografií digitálně tištěné patří fotokalendáře nástěnné, stolní a plánovací. Na jejich výrobu používáme výlučně papír nejlepší kvality. Koneckonců vaše oblíbené fotografie a šťastné prožitky mají co nejlépe vyniknout a tento prostor jim kalendáře nabízejí.

Kvalitní papír pro digitální tisk zušlechtěný lakováním: Vysoce kvalitní papír u nástěnných fotokalendářů A4 na výšku i na šířku a A3 na výšku i na šířku, vám v případě zájmu můžeme opatřit UV lakem. Jednotlivé potištěné listy celoplošně nalakujeme, čímž docílíme jejich vysokého lesku.

Značkový fotopapír pro vyvolání fotochemickou cestou: Na výrobu nástěnných fotokalendářů označených deLUXE používáme značkový fotopapír lesk (Fuji Crystal Archive HD Album) světové třídy. Ostrost detailů, stálost a brilance barev vyniknou na každém jednotlivém listu kalendáře a jsou typické právě pro fotokalendáře na fotopapíru.

Fotografický papír pro inkoustový tisk: Roční plánovací fotokalendář je jeden jediný z naší nabídky, který se může pyšnit tím, že je jiný než všechny ostatní. Na jeho výrobu používáme fotografický papír, který nevyvoláme, ale potiskneme. Tato technologie je typická pro velkoformátový tisk.

Technologie vyvolání & tisku

Podle toho, jaký fotokalendář si vyberete, použijeme správnou technologii výroby tak, aby byl plný kvalitních barev. Používáme technologii digitálního tisku, vyvolání na fotopapír nebo inkoustový tisk. Každý typ kalendáře z fotek si žádá své. Výsledek je ale vždy perfektní.

Digitální tisk: Nástěnné, stolní a plánovací fotokalendáře tiskneme kvalitním digitálním tiskem suchými tonery. Jednostranný tisk na křídový papír se vyznačuje výbornou kvalitou a rychlým zpracováním. U nástěnných fotokalendářů A4 na výšku i na šířku a A3 na výšku i na šířku, nabízíme lakování listů. Celoplošně lakování je krokem následujícím ihned po jejich vytištění a používá se na to speciální samostatná linka.

Vyvolání na fotopapír: Jednotlivé listy deLUXE Fotokalendáře jsou vyvolané na fotopapíru. Vyvolání probíhá klasickým fotochemickým procesem a díky vynikající sytosti barev, ostrosti a jasu se těší veliké oblibě.

Inkoustový tisk: Roční plánovací fotokalendář tiskneme technologií velkoformátového inkoustového tisku. Princip tzv. inkjet tisku je v přenášení kuliček inkoustu na papír.

Více o technologii vyvolání & tisku

Naše programy

Pomocí našich špičkových programů pro objednání produktů z vlastních fotografií si splníte své sny o tom, jak by měla vaše fotokniha, fotoobraz nebo třeba fotokalendář vypadat. Programy nabízíme v offline verzi k nainstalování do počítače, jako aplikaci do chytrého telefonu nebo webovou verzi, kterou můžete spustit ve svém webovém prohlížeči. Své projekty můžete bezplatně ukládat do HappyFoto cloudu a sdílet je mezi svými zařízeními. Při výběru vhodného programu bude hrát roli, zda chcete strávit na svým fotoproduktem víc času a ladit design do posledního detailu, nebo moc času investovat nechcete a necháte sestavení svého produktu na našich chytrých technologiích. Ať už se rozhodnete tak či onak, jedno je jisté. Vaše vzpomínky uchované ve fotoproduktech od HappyFoto jsou nesmrtelné a budou vám dělat radost navěky.

1

Vyberte program

Rozhodněte se dle svých priorit pro správný program. Ten nainstalujte nebo spusťte na webu.

2

Vyberte produkt

V programu nebo na webu vyberte produkt, který chcete objednat.

3

Připravte produkt

Připravte produkt tak, jak chcete, aby ve finále vypadal.

4

Objednejte

Hotový produkt nahrajte do nákupního košíku a objednejte.

HappyFoto smart moments  HappyFoto smart moments

Správná volba, když to musí lítat. Ideální pro ty z vás, kteří chcete objednat fotoknihu, fotografie, fotokalendář, fotoobraz nebo fotodárek během pár sekund. HappyFoto smart moments je nejmladší přírůstek do rodiny našich programů, který vyniká snadným ovládáním a chytrými plně automatizovanými kroky s možností individuálních úprav. Jakými? Automatickým výběrem nejlepších fotografií nebo jejich seskupením na největší zážitky. Vyzkoušejte, uvidíte! Více o smart moments »

HappyFoto aplikace HappyFoto aplikace

Nezáleží na tom, zda jste se rozhodli objednat si fotografie, vytvořit svou vlastní fotoknihu, fotokalendář, fotoplátno, hrnek nebo magnetky. Všechny fotoprodukty z naší nabídky na vás čekají v HappyFoto aplikaci. Vyznačuje se velkým prostorem pro vaši kreativitu, spoustou designových možností a profesionálních funkcí, které vám umožní připravit produkt dle svých konkrétních představ. Splňte si své sny! Více o aplikaci »

Fotokalendáře od HappyFoto - radost 365 dní v roce

Jedním z nejkrásnějších dárků vůbec je fotokalendář s osobními fotografiemi. Nezávisle na tom, zda je fotokalendář určen pro vás nebo jako překvapení pro druhé. Hodí se pro každou příležitost, provází nás celým rokem a za den se na něj mnohokrát podíváme.

Pro vytvoření fotokalendáře můžete využít nespočet předloh s nejrůznějšími pozadími, efekty a kliparty. Samozřejmě je můžete doplnit o individuální texty. Kalendárium můžete zvolit různě barevné.

Pokud chcete někomu udělat velkou radost nebo potěšit sami sebe, jste na správné cestě. Fotokalendář z vlastních fotek jen tak něco nepřekoná. Je to dárek ze všech dárků nejoblíbenější, kdy nedarujete jen věc, ale navíc to nejcennější, co máte. Svůj čas.

Souhrnný přehled výhod

 • Různé typy fotokalendářů
 • Digitální tisk na kvalitní papír - v případě zájmu s následným lakováním, vyvolání fotochemickou cestou na značkový fotopapír, inkoustový tisk na fotografický papír
 • Nejoblíbenější vánoční dárek, který nezevšední
 • Špičková výroba za použití nejnovějších technologií
 • Mimořádná příležitost udržet vzpomínky uplynulého roku živé
Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

 • O super akcích a slevách
 • O nových produktech
 • O zajímavých novinkách
 • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.