Nápady na dárky pro muže

Ať už ke Dni otců, k svátku nebo narozeninám - osobní dárek se hodí vždy

Jsou to naše skály v příboji a drží nás jako kotva na rozbouřeném moři - naši tatínkové, dědečkové, kamarádi a přátelé. Osobním dárkem je oceníte a vyjádříte svou náklonnost a vděčnost. Bez ohledu na to, u jaké příležitosti. Připravte dárek individuálně na míru obdarovanému a vyvolejte upřímné emoce i u toho největšího tvrďáka.

Bílý hrneček

Bílý hrneček

199,00 Kč

Mezi fotodárky je jedním z nejoblíbenějších hrnek s fotkou. Co myslíte, udělal by hrneček s vlastním potiskem (fotografií a věnováním) některému z mužů ve vašem okolí radost?

Zástěra černá

Zástěra

bílá

349,00 Kč

Pro profíky v kuchyni i u grilu nebo pro všechny, kteří se jimi chtějí stát, je nutností naše moderní zástěra. Vložte vtipnou fotografii, opatřete vhodnou průpovídkou a máte skvělý dárek.

Koženkový přívěsek hranatý

Koženkový přívěsek

hranatý

329,00 Kč

Svazek klíčů mají vždy ruce. A když jim na klíče připravíte přívěsek s obrázkem vlastní rodiny, stane se z něj skvělý oblíbený kousek.

Pivní korbel

Pivní korbel

0,5 l

399,00 Kč

Jedno dobře vychlazené pivko chutná z vlastního půllitru daleko líp. Korbel s osobním potiskem přináší maximální prožitek.

Stolní fotokalendář

Stolní fotokalendář

312,00 Kč

Stolní kalendář vám bude celý rok připomínat krásné okamžiky, které jste spolu prožili. Překvapte jím svého miláčka!

Podtácek

Podtácek

249,00 Kč

Kvalitní podtácek pořídíte rychle. Stačí vtipná fotografie a hláška. Super dárek, se kterým určitě zabodujete u nejlepšího kamaráda i přítele.

Láhev na pití 600 ml

Láhev na pití

600 ml

399,00 Kč

Hledáte vhodný dárek pro vášnivého sportovce? Osobní láhev na pití s vhodným potiskem se postará o dobití energie a je nezaměnitelná.

Fotopuzzle 70 dílků

Fotopuzzle

70 dílků

279,00 Kč

Darujte originální dárkovou poukázku. Co třeba jako puzzle? Bude to malinko napínavější a všem se bude zamlouvat. Nejvíce ale milovníkům her a napětí.

Fotoplátno 20 x 30 cm

Fotoplátno

20 x 30 cm

699,00 Kč

S jednou fotografií nebo koláží z fotek udělá toto fotoplátno velkou parádu nejen v mládežnickém podnájmu, ale i v rodinném sídle.

Podložka pod myš

Podložka pod myš

169,00 Kč

Jsou to superhrdinové - v kanceláři, doma, prostě všude. Díky podložce pod myš s hezkou rodinnou fotografií mají tatínkové své nejmilejší u sebe i během práce.

Tričko s potiskem

Tričko s potiskem

399,00 Kč

Tričko s dětmi nebo rodinou - tak mohou tatínci nosit svou chloubu přímo na srdci. Zvědavé pohledy i uznalé komplimenty je neminou.

Dárkové poukázky

Dárkové poukázky

v pdf ihned k vytištění

Sháníte dárek na poslední chvíli? Řešením je dárková poukázka. Stačí vybrat hodnotu poukázky, design, připsat osobní blahopřání či věnování a dárek je na světě. Navíc si obdarovaný bude moci sám vybrat svůj fotodárek, což jistě mnozí ocení. Pokud se tedy nejste úplně jisti, jaký dárek z fotek tatínkovi, dědečkovi, přítelovi nebo kamarádovi věnovat, nechte to pomocí dárkové poukázky na nich. Tak jednoduché to je!

Sdílet příspěvek
Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

  • O super akcích a slevách
  • O nových produktech
  • O zajímavých novinkách
  • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.