Nápady na dárky pro ženy

Protože si jich vážíme a jsme rádi, že je máme

Každý máme ve svém životě ženy, které jsou nám blízké, které jsou pro nás důležité. Dejme jim najevo svou náklonnost, lásku a úctu. Překvapte své maminky, babičky, partnerky nebo kamarádky osobním vlastnoručně připraveným fotodárkem. Úžasnou vzpomínkou na společně prožité chvíle. Určitě jim vykouzlíte úsměv na tváři a nad společnými vzpomínkami prožijete další hezké společné chvilky. Možnosti jsou téměř neomezené, nechte se inspirovat našimi tipy na dárky na pár kliknutí.

Blahopřání 10 x 14 cm

Blahopřání

10 x 14 cm

19,00 Kč

Překvapte originálním blahopřáním k narozeninám, jmeninám, k úspěšně vykonané zkoušce, pozvánkou na oslavu nebo oznámením o narození děťátka. Popusťte uzdu své fantazii a ukažte svou kreativitu.

Barevný hrneček

Barevný hrneček

229,00 Kč

Jeden z nejoblíbenějších fotodárků. Ranní káva, čaj nebo kakao bude z hrnečku s vlastním potiskem chutnat ještě daleko lépe a celý den bude příjemnější.

Polštářek 40 x 40 cm (celopotisk)

Polštářek

40 x 40 cm (celopotisk)

999,00 Kč

Polštářek s fotkou a originálním nápadem je naprosto dokonalým a originálním dárkem pro vaši spřízněnou duši.

Fotorámeček cca 13 x 18 cm

Fotorámeček

cca 13 x 18 cm

299,00 Kč

Darujte společně prožité okamžiky štěstí a radosti. Fotorámeček je pro takové momentky jako stvořený. Vzpomínky zůstanou - na očích.

Koženkový přívěsek kulatý

Koženkový přívěsek

kulatý

329,00 Kč

Klíče nosíme od mala všichni stále u sebe. Milá pozornost v podobě přívěsku na klíče s hezkou fotografií jistě potěší.

deLUXE Miniknížečka

deLUXE Miniknížečka

Miniknížečka je perfektním dárkem. Je nejen skvělým designovým kouskem, ale také velmi praktická. Fotografie dětí, rodiny a blízkých budete mít stále při sobě.

Zámky lásky

Zámky lásky

ve tvaru srdce a hranatý

499,00 Kč

Překvapující dárek pro milovanou osobu. Připomeňte své drahé polovičce, jak je vám spolu dobře. Zámky lásky s vlastní fotografií jsou k tomu jako stvořené. A velmi originální.

Zástěra bílá

Zástěra

bílá

249,00 Kč

Každá správná kuchařka by měla mít svou vlastní zástěru. Proč tedy svou maminku, babičku, přítelkyni nebo kamarádku nepřekvapit originální zástěrou s ještě originálnější fotkou?

Kryt na iPhone 11

Kryt na iPhone 11

699,00 Kč

Mobil bereme do ruky více než 50x za den, takže je žádoucí jej chránit obalem. Darujte originální kryt s vlastní fotkou a skvělý neotřelý dárek je na světě.

Fotoplátno 30 x 40 cm

Fotoplátno

30 x 40 cm

699,00 Kč

Nejkrásnější vzpomínky si zaslouží největší prezentaci. Fotoplátno, tedy fotografie vytištěná na malířské plátno napnuté na dřevěný rám je velmi oblíbená a naprosto ideální.

Dárkové poukázky

Dárkové poukázky

v pdf ihned k vytištění

Sháníte dárek na poslední chvíli? Řešením je dárková poukázka. Stačí vybrat hodnotu poukázky, design, připsat osobní blahopřání či věnování a dárek je na světě. Navíc si obdarovaná osoba bude moci sama vybrat svůj fotodárek, což jistě mnozí ocení. Pokud se tedy nejste úplně jisti, jaký dárek z fotek mamince, babičce, přítelkyni nebo kamarádce věnovat, nechte to pomocí dárkové poukázky na nich. Tak jednoduché to je!