Big is Beautiful
Cca 2 minuty čtení, k přečtení v sekci DIY & Inspirace

Dekorace velkoformátovými obrazy

Milujete fotografování? Podařilo se vám zachytit jedinečný moment? Nechte své nejkrásnější snímky vyniknout. Kde? Na své zdi s našimi moderními fotoobrazy. Je jedno, zda si vyberete foto na plátno, foto na pěnové desce, foto za akrylátovým sklem nebo foto na hliníkové desce. Naše nabídka nástěnných obrazů je úžasně pestrá a všestranná.

Rozhodnout se pro jeden jediný obraz nemusí být úplně snadné. Máme řešení! Pomocí našich tipů si jednoduše vytvořte svou vlastní originální fotostěnu.

Poslušně v řadě

Zkuste přitom ale zkombinovat různé velikosti, aby bylo vše malinko zajímavější. Můžete seskupit menší a větší obrazy tak, aby jednotlivé části vytvářely harmonický obdélník nebo dokonce čtverec. Můžete experimentovat s různými uspořádáními a proporcemi, aby každý kousek našel své místo a vaše výzdoba působila svěže a originálně. Tento kreativní přístup dodá vaší fotostěně uspořádaný, přitom dynamický vzhled.

Nemusí to být vždy rovné

Žádné obavy. Nemusíte se přísně držet konkrétního tvaru, abyste si vytvořili skvělou fotostěnu. Můžete uspořádat různé formáty bez striktního vzoru. Vaše fotostěna může být jako umělecké plátno, kde každý obraz má své místo a přispívá k celkovému dojmu. Největší obraz doporučujeme umístit do středu a postupně směrem ven přidávat menší, což vytváří zajímavou vizuální hierarchii a rovnováhu. Vaší kreativitě se meze nekladou.

Praktický tip: Pečící papír jako test

Nejste si jisti, jak své obrázky uspořádat nebo jakou velikost nástěnného obrazu objednat? Žádný problém. Existuje na to jednoduchý trik. Nastříhejte listy pečicího papíru na odpovídající velikosti a položte je na podlahu. Ještě lepší by bylo je opatrně přilepit na zeď, abyste vyzkoušeli, jak dekorace vcelku bude vypadat. Budete si tak jisti, že vámi vybrané nástěnné obrazy mají dostatek místa a zároveň si můžete ověřit, zda se vám jejich uspořádání líbí.

Našli jste to pravé a návrh své fotostěny máte připravený? Pak se pusťte do objednání našich úžasných fotoobrazů. Bavte se výběrem fotografií i následným zdobením svých stěn.

Sdílet příspěvek
Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

  • O super akcích a slevách
  • O nových produktech
  • O zajímavých novinkách
  • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.