#happysoutez: "Letem světem" → Zabodujte se svými letními zážitky a soutěžte o krásné ceny v celkové hodnotě 26 000 Kč 👉

smart moments online
smart moments online
smart moments online

smart moments online

Ke spuštění v prohlížeči

 

 • Appka pro běžné webové prohlížeče, kterou budete milovat
 • Vcukuletu pro vás sestaví krásný fotoprodukt
 • Úplně nejvíc nejrychlejší je při objednání fotek
 • Když nesmíte nebo nechcete nic instalovat do počítače
 • Projekty vám uloží online do cloudu
   

Fotoknihy  Fotokalendáře  Fotografie

Fotoobrazy  Fotodárky

Fotoprodukty, které objednáte superrychle přes HappyFoto smart moments na webu

Již dnes najdete v appce skoro všechny fotoprodukty z naší nabídky. Makáme a připravujeme další. Hezké osobní fotodárky, u kterých nestrávíte s přípravou celou věčnost a svou povahou, designem a poselstvím nadchnou. Připojujeme výčet aktuálně dostupných produktů vč. největších rozdílů a výhod při objednání pomocí HappyFoto smart moments:

Hezké fotoknihy

Hezké fotoknihy

díky barevným zážitkům

 

 • Fotoknihy, deLUXE Fotoknihy, Fotosešity, Minikniha
 • Exkluzivně ve smart moments: 3D EFEKT - lakovaný text na deskách u vybraných pevných fotoknih
 • Díky chytrým funkcím stačí pár kliknutí a fotokniha je hotová
Krásné fotografie

Krásné fotografie

díky pestrým momentkám

 

 • Prémiové foto, zvětšeniny, koláže, retro foto, eco foto, foto na doklady
 • Možnost uložení projektu
 • Díky vyřazení podobných a nekvalitních fotek je objednávka ve výrobě rychlostí blesku
Úžasné fotokalendáře

Úžasné fotokalendáře

díky hřejivým vzpomínkám

 

 • Nástěnné, deLUXE Nástěnné, speciální
 • Exkluzivně ve smart moments: stolní fotokalendáře vč. stojánku ze dřeva
 • Volba počátečního měsíce a roku fotokalendáře a doplnění vlastních událostí je unikátní
Moderní fotoobrazy

Moderní fotoobrazy

díky půvabným prožitkům

 

 • Foto na plátno, na pěnové desce, za akrylátovým sklem, na hliníkové desce, postery
 • Všechny materiály a formáty jednodílných fotoobrazů
 • S možností přepnutí jednotlivých formátů mezi sebou
Skvělé fotodárky

Nápadité fotodárky

díky jedinečným poselstvím

 

 • Nádoby na pití, hry & zábava, textilie, kryty na mobil, praktické fotodárky, do domácnosti
 • Tisk na nejrůznější materiály (keramika, smalt, sklo, hliník, dřevo...)
 • Nejoblíbenější dárky pro malé i velké z jedné fotky

Čím je HappyFoto smart moments tak jiná?

 

 

Sestaví projekt, ze kterého vám bude přecházet zrak

Udělejte výběr fotek, ať se appka může pustit do díla a ukázat vám, co dovede. Můžete vkládat celé složky s fotkami, které jste si už předem roztřídili, nebo vybírat fotografie jednotlivě. Záleží, co je pro vás snazší.

Mazec je, že appka při sestavování vaší fotoknihy a fotokalendáře zohledňuje, jestli dostala za úkol umístit na danou stránku fotku na výšku nebo na šířku. Kolik jich má na stránku vložit, jaké další a hledá ideální řešení pro využití prostoru. Vy jí jen lehce našeptáváte, co se vám líbí. Třešinkou na dortu je, že ani jednu jedinou fotku, kterou jí svěříte do péče, neořízne. Ořezávání fotek je tabu. To nechává výhradně na autorovi. Skutečně upravuje vzhled stránek tak dlouho, než si všechno ideálně nesedne. Nezmění přitom dané pořadí fotek a všechno se to odehrává v milisekundách, takže vy nic nepostřehnete.

Pokud byste chtěli využít i funkce výběru největších zážitků ze všech fotek a vyřazení nekvalitních fotek, museli byste přejít k některé z offline aplikací. Tyto funkce jsou v online verzi díky omezením webových prohlížečů nedostupné. Není ale nic lehčího, že si HappyFoto smart moments stáhnout a instalovat do počítače nebo chytrého telefonu.

Pomůže vám s designem

Cestou chytrého sestavení projektu

Smart moments toho umí hodně! A dělá samé slušné návrhy. Jen potřebuje navést. Poradit, co se vám líbí. Pak navrhne hezký design.

U fotoknih vyplňte text, který bude chtít mít na deskách a na hřbetu. U pevných fotoknih, u kterých vám appka nabídne 3D povrchovou úpravu desek, si promyslete, zda ji budete chtít udělat nebo ne. Ale je super. Text vystoupí z desek a ty jsou hebce matné. Takové luxusní to je. Výběr fotek na desky necháme na vás. Pak už jen nastavte preferovaný vzhled fotoknihy a barevné kombinace, které se vám líbí. Vzhled je kombinací počtu fotek na stránce, rozestupů mezi nimi, jejich orámováním a písma. Barvu vybíráte pro pozadí, orámování a písmo. Připravili jsme několik sad, ale můžete si vytvořit i vlastní kombinace.

U fotokalendářů si navíc nastavte, jakým měsícem a rokem má váš kalendář začít. Stále častěji se setkáváme s kalendáři na školní rok. Začínají zářím a končí srpnem. Ale nastavení je úplně libovolné, vy rozhodujete. Vyberte si kalendárium, které se vám zamlouvá a nastavte si jeho barvy. Řekněte nám, zda chcete ve svém fotokalendáři zvýraznit státní svátky a zda máme vytisknout nějaké vaše vlastní události. Pokud ano, budete nám je muset prozradit.

Když to chcete podle sebe

Pokračováním k ručním úpravám projektu

Po automatickém vytvoření fotoknihy & fotokalendáře pomocí chytrých funkcí aplikace HappyFoto smart moments cesta nekončí. Pokud tedy nejste už v této fázi s výsledkem úplně spokojeni a sami dál pokračovat nechcete!

Chcete-li ale své fotoknize nebo fotokalendáři dodat vlastní rukopis, můžete pokračovat. Přejděte pomocí tlačítka „Doupravit ručně“ v levém dolním rohu obrazovky k ručním úpravám svého projektu. Co všechno můžete ručně změnit? Doplnit nebo zadat? Vkládat texty libovolného množství na libovolná místa. Klidně i napsat román. Nebo sbírku básní. Měnit fonty a barvu písma, velikost, zarovnání. Budete-li hodně kreativní, můžete mít každé písmenko jinak velké, jinak barevné i napsané jiným fontem. Zvětšovat a zmenšovat fotky, ořezávat je i otáčet. Posouvat je na vysněné pozice, měnit jejich pořadí. Dávat jim nejrůznější pozadí. Klidně může být na každé stránce jiné. Milujete-li barvy, nebojte se toho. Přidávat a ubírat stránky fotoknihy, měnit jejich pořadí. U fotokalendáře nastavit libovolný počáteční měsíc a rok. Měnit druh kalendária stránku po stránce. Přidávat další fotky do projektu, dokud na ně bude na stránce místo.

Spokojeni? Našli a zrealizovali jste vše, co jste chtěli? Pokud ne, budeme rádi, když nám dáte vědět, co vám v naší chytré aplikaci ještě chybí. Pokud nepostrádáte nic, odvedli jsme dobrou práci a to nejlepší na závěr vás teprve čeká. Zažijete to hned poté, co vám dorazí balíček s vyhotovenou fotoknihou nebo fotokalendářem. Hřejivý pocit štěstí. Vzpomínky zachovány.

 

Zajistí, abyste o svůj projekt nepřišli

Smart moments hodně přemýšlí! A protože tuší, že vám na projektech a připravených fotoproduktech hodně záleží, bude vás upomínat, abyste si je uložili.

Uložení projektu online v HappyFoto cloudu je velmi praktické. Nemusíte plýtvat místem ve svém zařízení a starost o svůj projekt přehodíte na nás. Pro uložení projektu v cloudu potřebujete samozřejmě vlastní přihlášení a pokud možno dobrý internet. Doba přenosu je přímo závislá na počtu a velikosti fotek, hlavně pak na kvalitě připojení. Mějte trpělivost. Fotky, které už u nás leží (v cloudu, v košíku...), znova přenášet nebudeme. Šetříme!

Projekty v cloudu vám pohlídáme 21 dnů od uložení a vy máte možnost tuto lhůtu kdykoliv zresetovat a nechat běžet od začátku. Tím ji prodloužíte na nových 21 dnů. Jen na to nesmíte zapomenout.

Projekty uložené v cloudu najdete ve svém účtu. Po přihlášení na našich webových stránkách přejděte na "Moje projekty" a ve výběru zvolte "HappyFoto smart moments". No jasně, že se k nim dostanete i z appky nainstalované v počítači nebo v mobilu. Všechny cesty vedou k vašim online projektům a do HappyFoto.

Velkou výhodou uložení projektu online v cloudu je to, že v okamžiku, kdy se rozhodnete ho objednat, leží data na našich serverech a vy už nemusíte nic dalšího nahrávat. Objednání je pak otázkou pár kliknutí. Těšíme se na vaše objednávky!

Nějaké dotazy?

Máte nějaké nejasnosti? Potřebujete poradit s appkou? S výběrem produktu? Podívejte se, co všechno už jsme řešili, co zajímalo ostatní zákazníky, na co se nás ptali. Pokud nenajdete odpověď na svůj dotaz, jsme vám samozřejmě k dispozici. Ozvěte se!

Ano, výběr a pořadí fotek ve fotoknize můžete libovolně upravovat. Otevřete projekt, ve spodní modré liště klikněte na „Fotky“. Zde vidíte přehled všech kapitol včetně fotek, které jsou jednotlivým kapitolám přiřazeny. Pokud některou z fotek v kapitole nechcete, stačí kliknutím na „fajfku“ v jejím levém horním rohu tuto odznačit. Fotky bez „fajfky“ ve fotoknize nebudou. Opětovným zakliknutím je do kapitoly, resp. fotoknihy zase vrátíte. Pokud chcete fotky přesunout z jedné kapitoly do druhé nebo ji přesunout na jiné místo v kapitole, přidržte prstem vybraný obrázek a přetáhněte ho na požadované místo.

Ano, kapitoly můžete individuálně upravovat. Každou vytvořenou kapitolu lze upravovat. Otevřete projekt, ve spodní modré liště klikněte na „Fotky“. Zde vidíte přehled všech kapitol včetně fotek, které jsou jednotlivým kapitolám přiřazeny. Vyberte kapitolu, kterou chcete upravit a klikněte na symbol tužky vedle názvu kapitoly. Po kliknutí na „Design kapitoly“ můžete přidat text na začátek kapitoly, zvolit vlastní vzhled a barvy.

Ano, vybranou kapitolu můžete z fotoknihy odstranit. Otevřete projekt, ve spodní modré liště klikněte na „Fotky“. Zde vidíte přehled všech kapitol včetně fotek, které jsou jednotlivým kapitolám přiřazeny. Vyberte kapitolu, kterou chcete odstranit a klikněte na symbol tužky vedle názvu kapitoly. Zvolte „Odstranit kapitolu“. Odstranění kapitoly budete muset v dalším kroku ještě potvrdit. Všechny fotky obsažené v této kapitole budou z fotoknihy odstraněny. Ve vašem zařízení ale samozřejmě zůstanou.

HappyFoto smart moments všechny fotky, které jste vybrali a chcete je umístit do fotoknihy, roztřídí do logických skupin, které se nazývají kapitoly. Jsou to úplně stejné kapitoly, které znáte z klasických knih. Každá kapitola pojednává o určitém tématu, může mít svůj text, svůj vlastní design. Kapitoly můžete do fotoknihy přidávat, nebo je odstranit. Dokonce i fotky můžete v rámci jedné kapitoly nebo i mezi kapitolami samotnými přesouvat, do kapitol přidávat nebo z nich odstraňovat.

Ano, HappyFoto smart moments má funkci konvertování fotoknih. Konvertovat, tedy změnit svou fotoknihou na jinou můžete přímo v otevřeném projektu.

V offline a online verzi klikněte na modrý symbol čtverce ve spodní liště a vyberte, jaká bude vaše nová fotokniha.

V mobilní verzi klikněte na tři tečky, které jsou umístěné v pravém horním rohu obrazovky. Dole na obrazovce se otevře menu s příkazem „Konvertovat“. Klikněte na něj a vyberte, jaká bude vaše nová fotokniha.

Chytrá appka smart moments bezproblémově funguje na chytrých telefonech iOS od verze softwaru 15 a Android od verze softwaru 9. Offline verze na počítačích Windows od verze 10 a macOS od verze OSX 10,14. Upozorňujeme ale na to, že v chytrém telefonu je nutné mít dostatek volné operační paměti. Ideální je při práci s aplikací všechny ostatní nepotřebné aplikace zavřít. Při objednání doporučujeme kvalitní internetové připojení. Je potřeba si uvědomit, že nahrání např. fotoknihy do košíku je přenosem obrovského množství dat. 

Výběr jiné země můžete udělat na dvou místech. Buďto ji vyberte v menu aplikace (tři vodorovné čárky v levém horním rohu obrazovky) pod bodem "Nastavení", nebo kliknutím na vlaječku státu v menu úplně dole před webovou adresou.  

Po výběru jiné země se vždy stáhnou nové zdroje aplikace. Důležité ale je, že uložené projekty zůstanou na svém místě, ať spustíte aplikaci pro jakoukoliv zemi. Vždy je najdete mezi uloženými projekty.

Vůbec nic. Appka automaticky ukládá všechny rozpracované projekty. Můžete kdykoliv přestat a pokračovat později. Jakmile se do aplikace vrátíte, zeptá se vás, zda chcete na rozpracovaném projektu pokračovat, nebo ho uložit. V žádném případě se nemůže nic ztratit!

Aplikace smart moments je přírůstek do rodiny HappyFoto aplikací. Chytrá aplikace na fotoknihy, když chcete udělat fotoknihu v co nejkratším čase přímo ve svém chytrém telefonu. Smart moments vám seskupí sady fotek s největšími zážitky, podobné či nekvalitní fotky vytřídí a postará se o hezký vzhled fotoknihy, aniž by jednu jedinou fotku ořezala. Skutečně během pár minut máte hotovou hezkou fotoknihu, kterou stačí nahrát do košíku a objednat.

Požadavky aplikace na systém

Pamatujte na to, že při používání appky HappyFoto smart moments doporučujeme nastavení měřítka obrazovky na 100 %.

Online

• Google Chrome: Poslední (nejaktuálnější) verze
• Mozilla Firefox: Poslední (nejaktuálnější) verze
• Microsoft Edge: Dvě poslední (nejaktuálnější) verze
• Safari: Dvě poslední (nejaktuálnější) verze
Bezproblémový běh naší chytré aplikace je zaručen na nejnovějších verzích webových prohlížečů. Nezapomeňte ten svůj průběžně aktualizovat a používejte vždy jeho nejnovější verzi.

Pojďte appku vyzkoušet a objednejte:

Fotoknihy  Fotokalendáře  Fotografie
Fotoobrazy  Fotodárky

Offline i mobilní verze HappyFoto smart moments jsou stejně dobré

Upřednostňujete zařízení, která nemusí být celou dobu připojena k internetu? Chválíme vás! Sáhněte po offline nebo mobilní verzi appky. Jsou totiž stejně dobré, možná o fous lepší.

Offline ke stažení po počítače

smart moments offline

- Appka pro Windows & macOS
- Rychlé a snadné objednání
Více o offline verzi »

Pro Windows  Pro macOS

Mobilní ke stažení do telefonu

smart moments mobilní verze

- Všudypřítomně mobilně na iOS & Android
- Snadné a rychlé objednání
Více o mobilní verzi »

Stáhnout v App Store    NYNÍ NA Google Play

Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

 • O super akcích a slevách
 • O nových produktech
 • O zajímavých novinkách
 • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.