Zvětšeniny v profi kvalitě

 • TOP kvalita s lesklým nebo matným povrchem
 • Stálost a věrnost barev
 • Velké fotografie na stěnu
1. Produkt
2. Formát

Prémiové zvětšeniny 20 x 30 cm, mat (se strukturou plátna)

Dekorace na stěnu na fotopapíru v prémiové kvalitě. Matný fotopapír se strukturou plátna se nabízí pro portréty a umělecké fotografie. Něco výjimečného. Přesvědčte se sami.

Více informací o možnostech zpracování IDEÁL & KLASIK

Detaily o produktu

 • Rozměr cca: 20,00 x 30,50 cm
 • Papír: Značkový fotopapír (Fuji Crystal Archive Professional)
 • Technologie: Vyvolání fotochemickou cestou
 • Možnosti: Ideál = Celý záběr, kterému nic nechybí. Fotografie mohou mít bílé okraje (je dáno poměrem stran pořízeného záběru). | Klasik = Vždy přesný formát, přesahující části záběru mohou být odstřiženy.
 • Doba zpracování: 3 pracovní dny | v EU
Prémiové zvětšeniny 20 x 30 cm, mat (se strukturou plátna)
149,90 Kč

Ceny vč. DPH bez poplatků

Prémiový fotopapír matný pro tu nejlepší kvalitu

Matný značkový fotopapír pro vaše zvětšeniny a fotokoláže

Fuji Professional Crystal Archive

Fuji Professional Crystal Archive s texturou udělá z vašich fotografií skutečná mistrovská díla. Díky matnému povrchu se strukturou plátna se vyznačuje méně citlivým povrchem, odolným vůči otiskům prstů.

Výhody

 • Matný povrch se strukturou plátna
 • Zesílený fotopapír pro profesionální fotografii

Skutečné fotografie vyvolané na značkový fotopapír

Technologie vyvolání tradiční fotochemickou cestou je nesmrtelná

Vyvolání fotochemickou cestou

Vyznačuje se vynikající sytostí barev, výbornou ostrostí a jasem. Zahrnuje procesy osvětlení, vyvolání a ustálení. Pro výrobu veškerých fotografií používáme značkové fotopapíry Fujicolor Crystal Archive. Jen skutečná fotografie vydrží stovky let. Zatím ji nic nepřekonalo.

Výhody

 • Nepřekonatelná ostrost, jas a hloubka záběru
 • Vynikající podání barev

Více o vyvolání fotografií

Možnosti zpracování IDEÁL & KLASIK

Jaký způsob přenesení svých záběrů na fotopapír vyberete?

Jakmile fotíte, ať už digitálem, mobilem nebo zrcadlovkou, vždy vám máme co nabídnout. Krásné zářivé fotografie, které objednáte snadno a rychle z jakéhokoliv svého zařízení. Všechny cesty vedou do HappyFoto. Vybíráte nejen formát fotografií a fotopapír (kde je na výběr), ale i způsob přenesení záběrů na fotopapír. Je libo IDEÁL nebo KLASIK?

Co to je a proč je to tak složité? Vrátíme-li se o pár let zpět, zjistíme, že kinofilmové políčko a samozřejmě i fotografie, které se z něj tiskly a stále tisknou, mají poměr stran 3:2 (=1,5). To by bylo v pořádku, kdyby se na trhu neobjevily digitální fotoaparáty, které mají velikost snímače v poměru 4:3 (=1,3). Co s tím? Musíte se rozhodnout mezi zpracováním IDEÁL a KLASIK.

IDEÁL

Proč ideální fotografii? Jak vypadá? Typickým znakem fotografií typu IDEÁL je to, že vyhotovená fotografie 100% odpovídá poměru stran originálního záběru dodaného k vyvolání. Na výsledné fotografii je vždy vidět vše, co jste nafotografovali. Fotografie mohou být díky různým poměrům stran různě dlouhé, žádná část záběru ale nechybí. A to je z naše pohledu ideální.

KLASIK

Proč klasická fotografie? Co to znamená? Typickým znakem fotografií typu KLASIK je to, že se originální záběr dodaný k vyvolání přenese na fotopapír fixních rozměrů. V případě odlišných poměrů stran zvoleného formátu fotografií a vašich dat musíte myslet na to, že zvětšený snímek vyplní celou plochu fotopapíru a přesahující části záběru musíme odstřihnout. Jinak bychom snímek zdeformovali.

Z náhledu je patrné, jak budou fotografie (s ohledem na velikost zdrojových dat a výběr zpracování IDEÁL nebo KLASIK) ve výsledku vypadat