Ušetřete čas i peníze 💰 ⇒ doobjednejte své produkty za nejvýhodnější cenu. Více info »

HappyFoto v tisku

Vybrané články a tiskové zprávy poslední doby

Foťte si svoje recepty a udělejte z nich kalendář u HappyFoto!

Takový kalendář s vlastními fotkami může být fajn bytový doplněk, vzpomínka nebo dárek pro někoho, s kým rádi vaříte či jíte. Fotit jídlo je teď hodně in. Na různých sociálních na nás vyskakují takových obrázků třeba i desítky denně. Fotíte taky?

Březen 2019 - www.okrecepty.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

3 důvody, proč si nechat vyrobit textilní tašku u HappyFota

Všimli jste si, že je čím dál běžnější si v supermarketech pečivo či ovoce a zeleninu vkládat rovnou do svých vlastních textilních tašek? V některých obchodech už si takovou tašku můžete koupit. Taška se dá ale i vyrobit. A nemyslíme tím, doma ušít.

Leden 2019 - www.zdravyblog.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Nebojte se originálních dárků!

Možná si myslíte, že nejste dost kreativní, a bojíte se cokoli vyrábět. Ale určitě máte v zásobě spousty fotek, protože mobil dneska dělá fotografa z každého. Takže fotodárek, kalendář nebo fotoknihu u Happyfota určitě vytvořit zvládnete!

Prosinec 2018 - www.svet-zen.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

5 důvodů, proč si nekupovat kalendář

Nechceme, abyste byli celý rok bez kalendáře. Jen se vám snažíme naznačit, že ho nemusíte kupovat. Ukrást? To taky ne! Vyrobte si ho z vlastních fotografií u HappyFota! Přinášíme vám pět dobrých důvodů, proč byste si kalendář neměli nekupovat, respektive proč byste si ho měli vyrobit právě u HappyFota.

Září 2018 - www.extrazivot.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Když fotoknihu z dovolené, tak od HappyFota!

Vzpomínky na dovolenou si můžete uchovat na fotkách nebo ve fotoknize. Fotokniha má oproti fotkám několik výhod, víte to?

Srpen 2018 - www.svetdnes.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Když fotoknihu s recepty, tak od HappyFota!

Fotíte si to, co navaříte a napečete? Dáváte fotky na facebook, instagram, ukládáte si je? A co si z nich vyrobit fotoknihu – takovou soukromou rodinnou kuchařku? Takovou vlastní fotoknihu s recepty si můžete udělat buď pro sebe, nebo třeba pro někoho, kdo by podle vašich receptů také rád kuchtil.

Červen 2018 - www.okrecepty.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Dárek pro maroda? Hrneček s vlastní fotkou!

Chřipkové období je zpátky. Takový nemocný si určitě zaslouží malé bolestné, takový dáreček, který ho v postýlce rozveselí. Potěšte ho něčím originálním a osobním: mrkněte do mobilu a do počítače, jaké tam máte fotky. A vyrobte z nich fotodárek od HappyFota!

Únor 2018 - www.trendyzena.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Když fotoknihu, tak od HappyFota!

Už jste objevili kouzlo fotoknih? A víte, jaký je rozdíl mezi fotoknihou tištěnou digitálně a tou vyvolanou chemickou cestou? Velký! Všechny fotoknihy tiskne HappyFoto na velmi kvalitní značkový papír, jen ty deLUXE vyvolává tradiční chemickou cestou na super kvalitní fotopapír.

Leden 2018 - www.czechmag.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Pečete doma s dětmi cukroví? Udělejte si s nimi kuchařku nebo kalendář na rok 2018!

Předvánoční dobu si určitě se svými dětmi užíváte. Všude se motají a pomáhají v kuchyni s cukrovím? Jsou to neopakovatelné chvíle… Jestli si chcete tyto vzácné momenty uchovat, vyfoťte je. Z fotografií svých dětí si pak můžete vyrobit fotoknihu.

Prosinec 2017 - www.svetdnes.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Tip na dárek: Fotokalendář od Happy Foto vytvořený vlastníma rukama

Obdarujte svoje blízké kalendářem, který si můžete vyhotovit z vlastních fotografií. Připomeňte jim nezapomenutelné chvíle, které jste s nimi letos prožili. Jestli se fotokalendář rozhodnete darovat, přátelé nebo rodinní příslušníci určitě ocení, že jste ho vytvořili vlastníma rukama.

Listopad 2017 - www.extrazivot.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Ozdobte zeď vašeho příbytku fotokalendářem od Happy Foto!

Nemůžete sehnat pěkný kalendář na příští rok? Vyrobte si ho sami! Jestli se rozhodnete k Vánocům darovat vlastní originální fotokalendář od Happy Foto, přátelé nebo rodinní příslušníci určitě ocení, že jste ho vytvořili vlastníma rukama!

Říjen 2017 - www.dnesnibydleni.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Vyrobte si fotoknihu z dovolené už na zpáteční cestě v letadle! Stačí použít aplikaci HappyFoto-MOBILE!

Fotíte mobilem a stáhli jste si aplikaci HappyFoto-MOBILE? Fotky z chytrého telefonu či iPhonu si můžete nechat vyvolat nebo si z nich vyrobit fotodárek či fotoknihu rovnou v mobilu. Třeba ještě na dovolené, nebo v letadle, v režimu offline. Aspoň se na zpáteční cestě z dovolené nebudete nudit!

Červen 2017 - www.espritplzen.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Nejoblíbenější, největší a nejmenší fotoknihy od HappyFota

U HappyFota můžete vybírat nejen z několika různých formátů fotoknih, ale i z pevných nebo měkkých desek a různých vazeb. Který typ fotoknihy je nejobjednávanější? Je to formát cca A4 na výšku v pevných deskách. Největší formát fotoknihy, který si u HappyFota objednáte, má velikost cca A3.

Květen 2017 - www.dokonala-zena.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Zimní fotokniha od HappyFota – dejte rychle vzpomínkám šmrnc!

Máte úžasné fotky ze zimních radovánek? Nenechávejte je v telefonu či ve foťáku, mohli byste o ně lehce přijít. Šup s nimi do fotoknihy! Její vytvoření je snadné, rychlé a jde to i přes telefon! Fotky ze zimních lyžovaček, sáňkovaček a koulovaček určitě do fotoknihy patří.

Únor 2017 - www.inspiraceprozeny.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Textilní taška s vaší fotkou

Igelitky už nefrčí, na nákupy nebo třeba do fitka či jinam se dnes chodí s textilní taškou. A může být i s fotografií, kterou si sami dodáte. Tašku snadno vytvoříte podle návodu na stránkách www.happyfoto.cz. Jde to také online, takže si nemusíte do počítače stahovat žádný program.

Leden 2017 - www.mezizenami.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Kalendář s vaším psem od HappyFoto

Nemůžete sehnat pěkný kalendář na nový rok? Jestli máte psa a počítač nebo telefon plný jeho fotek, neváhejte a vyrobte si originální kalendář na stránkách největší české fotoslužby! Mezi zákazníky HappyFota je nejoblíbenější nástěnný kalendář, ale můžete si vytvořit i stolní, plánovací nebo roční.

Prosinec 2016 - www.svet-zen.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF