HappyFoto v tisku

Vybrané články a tiskové zprávy poslední doby

Vyrobte originální kryt na nový mobil od Ježíška

Darujete někomu k Vánocům mobil nebo jste si o něj sami Ježíškovi napsali? Určitě k němu bude potřeba koupit i kryt. Proč ale kupovat nějaký prefabrikát, když si můžete u HappyFota navrhnout a objednat svůj originální?

Prosinec 2020 - www.chytrazena.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Nejlepší vánoční dárek? Nemusíte přemýšlet! Je jím jednoznačně fotokniha!

Navrhnout a vyrobit fotoknihu zvládne i osmileté dítě. Je to vážně jednoduché a potřebovat k tomu budete jen fotky a internet. Navrhnete a objednáte si ji z pohodlí vlastního domova a nakonec vám ji přinese až k domovním dveřím pošťák. Takže při výrobě tohoto dárku nemusíte vystrčit z domova ani špičku vlastního nosu.

Listopad 2020 - www.svetdnes.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

53 let spolu: Recept na šťastné manželství od Marie a Vladislava

Seznámili se o letních prázdninách na nádraží v Havlíčkově Brodě. Oba mířili na pionýrský tábor, každý se svojí partou přátel. Jí se líbil jeho kamarád, on v té době chodil s jinou. Vladislav tvrdí, že mu hned při seznámení s Marií bylo jasné, že je to láska na celý život.

Říjen 2020 - www.seznamzpravy.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Maminky, vyrobte si z fotek fotoknihu!

Chytrý telefon už má asi každý a všichni s ním také fotíme. Máte fotky svých dětí v mobilu? Nenechávejte je tam, udělejte z nich fotoknihu! Víte o tom, že existuje aplikace, ve které je výroba fotoknih opravdu jednoduchá? K vytvoření fotoknihy potřebujete jen fotky v mobilu nebo v počítači a internet.

Srpen 2020 - www.ceskamama.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Pošlete všem pohlednici a fotoknihu z fotek z dovolené!

Jestli na dovolené fotíte mobilem, můžete pomocí aplikace HappyFoto z fotek hned na místě vyrobit spousty zajímavých fotodárků. Nejlepší jsou podle nás pro tuto příležitost pohlednice a fotoknihy. HappyFoto má novou aplikaci, ve které se fotoknihy navrhují a objednávají jedna báseň.

Červenec 2020 - www.magickecestovani.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Uchovejte si své cenné vzpomínky

Dominika je kreativní duše. Ráda se věnuje malování, krasopisnému psaní a focení. Zároveň vymýšlí, jak ve svém bytě zachovat minimalismus. Chce mít fotky svých blízkých a další vzpomínky neustále na očích, a tak se pustila do vyrábění netradičních dekorací z rodinných fotek.

Duben 2020 - www.seznamzpravy.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Zůstaňte sedět doma a udělejte si fotoknihu!

Nikam nemůžete a nevíte, co s volným časem? Vrhněte se do výroby fotoknihy a udělejte radost sobě i svým blízkým. Ani v karanténě se nemusíte nudit. Možná, že už dlouho odkládáte tvorbu fotoknížky. Nebo jste si na ni zatím netroufli? Teď je na to nejlepší doba!

Březen 2020 - www.svet-zen.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Kalendář s vašimi fotkami – takový nikdo jiný mít nebude!

Sháníte originální kalendář a ne a ne ho najít? Vyrobte si svůj vlastní. Nemusíte kvůli němu obíhat obchody, dokonce ani nemusíte zvednout oči od počítače či mobilu, ve kterém si tento tip čtete. Stačí jen přetáhnout pár fotek v aplikaci HappyFoto a jedním kliknutím objednat. Je to fakt jednoduché!

Leden 2020 - www.beinmagazin.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

12 tipů pro originální fotky celé rodiny

Originální fotky pořídíte pomocí různých rekvizit a filtrů. Na podzim využijte barevného spadaného listí, v létě zase hezkého počasí. Nemusíte marnit čas a peníze u profesionálního fotografa, vystačíte si s pouhým chytrým mobilním telefonem.

Prosinec 2019 - www.seznamzpravy.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Co k Vánocům? Cokoli s fotkami! Jednoduše s novou apkou od HappyFota!

Vánoce se blíží a dobrých tipů na dárky není nikdy dost. Souhlasíte s námi, že čím osobnější dárek, tím lepší? Jestli máte plný mobil fotek, neváhejte a stáhněte si novou aplikaci od HappyFota. S tou nasekáte dárků, kolik potřebujete.

Listopad 2019 - www.homeandlife.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Novinka od HappyFota: dárkové poukázky

Znáte nějakého fanouška fotoknih a fotodárků a lámete si hlavu, jak mu udělat radost? Tak teď už máte dárek pro něj vyřešen: HappyFoto začalo nabízet dárkové poukázky. Dárkovou poukázku zakoupíte úplně jednoduše na stránkách HappyFota a ani kvůli tomu nebudete muset vstávat ze židle.

Říjen 2019 - www.svetdnes.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Svoje fotky z dovolené vytiskněte ve fotoknize od HappyFota!

Jestli se právě vracíte z dovolené, můžete začít tvořit svoji fotoknihu už cestou. Třeba na mobilním telefonu. Až dojedete domů, otevřete si svůj projekt z cloudu a budete pokračovat. Jak jednoduché! Takhle snadno dokážete vytvořit fotoknihu zatím jen u HappyFota.

Srpen 2019 - cestujeme.info

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Už jste vyzkoušeli novou appku od HappyFoto?

HappyFoto před prázdninami vypustilo novou aplikaci, a tak jsme ji museli hned vyzkoušet. Nejlepší na ní je, že funguje na Windows, Android i iOS. A protože se rozpracovaný projekt ukládá do cloudu, můžete ho začít, pokračovat s ním a dokončit, kde si zamanete.

Červen 2019 - www.eblogeri.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Novinka: povlečení od HappyFoto do každé postele!

Jestli se vám zdají povlečení z obchodů nudná, můžete si vytvořit svoje vlastní. Není na tom nic složitého, budete potřebovat jen připojení k internetu a jednu pěknou fotku. Celopotištěné oboustranné povlečení je novinkou v portfoliu naší největší české zásilkové fotoslužby HappyFoto.

Květen 2019 - www.extrazivot.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Foťte si svoje recepty a udělejte z nich kalendář u HappyFoto!

Takový kalendář s vlastními fotkami může být fajn bytový doplněk, vzpomínka nebo dárek pro někoho, s kým rádi vaříte či jíte. Fotit jídlo je teď hodně in. Na různých sociálních na nás vyskakují takových obrázků třeba i desítky denně. Fotíte taky?

Březen 2019 - www.okrecepty.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

3 důvody, proč si nechat vyrobit textilní tašku u HappyFota

Všimli jste si, že je čím dál běžnější si v supermarketech pečivo či ovoce a zeleninu vkládat rovnou do svých vlastních textilních tašek? V některých obchodech už si takovou tašku můžete koupit. Taška se dá ale i vyrobit. A nemyslíme tím, doma ušít.

Leden 2019 - www.zdravyblog.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Nebojte se originálních dárků!

Možná si myslíte, že nejste dost kreativní, a bojíte se cokoli vyrábět. Ale určitě máte v zásobě spousty fotek, protože mobil dneska dělá fotografa z každého. Takže fotodárek, kalendář nebo fotoknihu u Happyfota určitě vytvořit zvládnete!

Prosinec 2018 - www.svet-zen.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

5 důvodů, proč si nekupovat kalendář

Nechceme, abyste byli celý rok bez kalendáře. Jen se vám snažíme naznačit, že ho nemusíte kupovat. Ukrást? To taky ne! Vyrobte si ho z vlastních fotografií u HappyFota! Přinášíme vám pět dobrých důvodů, proč byste si kalendář neměli nekupovat, respektive proč byste si ho měli vyrobit právě u HappyFota.

Září 2018 - www.extrazivot.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Když fotoknihu z dovolené, tak od HappyFota!

Vzpomínky na dovolenou si můžete uchovat na fotkách nebo ve fotoknize. Fotokniha má oproti fotkám několik výhod, víte to?

Srpen 2018 - www.svetdnes.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Když fotoknihu s recepty, tak od HappyFota!

Fotíte si to, co navaříte a napečete? Dáváte fotky na facebook, instagram, ukládáte si je? A co si z nich vyrobit fotoknihu – takovou soukromou rodinnou kuchařku? Takovou vlastní fotoknihu s recepty si můžete udělat buď pro sebe, nebo třeba pro někoho, kdo by podle vašich receptů také rád kuchtil.

Červen 2018 - www.okrecepty.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Dárek pro maroda? Hrneček s vlastní fotkou!

Chřipkové období je zpátky. Takový nemocný si určitě zaslouží malé bolestné, takový dáreček, který ho v postýlce rozveselí. Potěšte ho něčím originálním a osobním: mrkněte do mobilu a do počítače, jaké tam máte fotky. A vyrobte z nich fotodárek od HappyFota!

Únor 2018 - www.trendyzena.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Když fotoknihu, tak od HappyFota!

Už jste objevili kouzlo fotoknih? A víte, jaký je rozdíl mezi fotoknihou tištěnou digitálně a tou vyvolanou chemickou cestou? Velký! Všechny fotoknihy tiskne HappyFoto na velmi kvalitní značkový papír, jen ty deLUXE vyvolává tradiční chemickou cestou na super kvalitní fotopapír.

Leden 2018 - www.czechmag.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Pečete doma s dětmi cukroví? Udělejte si s nimi kuchařku nebo kalendář na rok 2018!

Předvánoční dobu si určitě se svými dětmi užíváte. Všude se motají a pomáhají v kuchyni s cukrovím? Jsou to neopakovatelné chvíle… Jestli si chcete tyto vzácné momenty uchovat, vyfoťte je. Z fotografií svých dětí si pak můžete vyrobit fotoknihu.

Prosinec 2017 - www.svetdnes.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Tip na dárek: Fotokalendář od Happy Foto vytvořený vlastníma rukama

Obdarujte svoje blízké kalendářem, který si můžete vyhotovit z vlastních fotografií. Připomeňte jim nezapomenutelné chvíle, které jste s nimi letos prožili. Jestli se fotokalendář rozhodnete darovat, přátelé nebo rodinní příslušníci určitě ocení, že jste ho vytvořili vlastníma rukama.

Listopad 2017 - www.extrazivot.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Ozdobte zeď vašeho příbytku fotokalendářem od Happy Foto!

Nemůžete sehnat pěkný kalendář na příští rok? Vyrobte si ho sami! Jestli se rozhodnete k Vánocům darovat vlastní originální fotokalendář od Happy Foto, přátelé nebo rodinní příslušníci určitě ocení, že jste ho vytvořili vlastníma rukama!

Říjen 2017 - www.dnesnibydleni.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Vyrobte si fotoknihu z dovolené už na zpáteční cestě v letadle! Stačí použít aplikaci HappyFoto-MOBILE!

Fotíte mobilem a stáhli jste si aplikaci HappyFoto-MOBILE? Fotky z chytrého telefonu či iPhonu si můžete nechat vyvolat nebo si z nich vyrobit fotodárek či fotoknihu rovnou v mobilu. Třeba ještě na dovolené, nebo v letadle, v režimu offline. Aspoň se na zpáteční cestě z dovolené nebudete nudit!

Červen 2017 - www.espritplzen.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Nejoblíbenější, největší a nejmenší fotoknihy od HappyFota

U HappyFota můžete vybírat nejen z několika různých formátů fotoknih, ale i z pevných nebo měkkých desek a různých vazeb. Který typ fotoknihy je nejobjednávanější? Je to formát cca A4 na výšku v pevných deskách. Největší formát fotoknihy, který si u HappyFota objednáte, má velikost cca A3.

Květen 2017 - www.dokonala-zena.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Zimní fotokniha od HappyFota – dejte rychle vzpomínkám šmrnc!

Máte úžasné fotky ze zimních radovánek? Nenechávejte je v telefonu či ve foťáku, mohli byste o ně lehce přijít. Šup s nimi do fotoknihy! Její vytvoření je snadné, rychlé a jde to i přes telefon! Fotky ze zimních lyžovaček, sáňkovaček a koulovaček určitě do fotoknihy patří.

Únor 2017 - www.inspiraceprozeny.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Textilní taška s vaší fotkou

Igelitky už nefrčí, na nákupy nebo třeba do fitka či jinam se dnes chodí s textilní taškou. A může být i s fotografií, kterou si sami dodáte. Tašku snadno vytvoříte podle návodu na stránkách www.happyfoto.cz. Jde to také online, takže si nemusíte do počítače stahovat žádný program.

Leden 2017 - www.mezizenami.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Kalendář s vaším psem od HappyFoto

Nemůžete sehnat pěkný kalendář na nový rok? Jestli máte psa a počítač nebo telefon plný jeho fotek, neváhejte a vyrobte si originální kalendář na stránkách největší české fotoslužby! Mezi zákazníky HappyFota je nejoblíbenější nástěnný kalendář, ale můžete si vytvořit i stolní, plánovací nebo roční.

Prosinec 2016 - www.svet-zen.cz

Celý článek - na stáhnutí v PDF

Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

  • O super akcích a slevách
  • O nových produktech
  • O zajímavých novinkách
  • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.