🎄 Vánoční GARANCE: Dokončete své objednávky do čtvrtka 14. prosince 2023 - 23:59 hod. Více ZDE🎄

smart moments offline
smart moments offline
smart moments offline

smart moments offline

Ke stažení do počítače

 

 • Appka pro Windows & macOS, která vám usnadní život
 • Rozpozná a seskupí vaše největší zážitky
 • Vyřadí podobné a nekvalitní fotky
 • Krásný fotoprodukt pro vás sestaví během pár vteřin
 • Projekty vám uloží lokálně do počítače nebo online do cloudu
   

Stáhnout pro Windows  Stáhnout pro macOS

Fotoprodukty, které objednáte extrémně rychle přes HappyFoto smart moments v počítači

Již dnes najdete v appce skoro všechny fotoprodukty z naší nabídky. Makáme a připravujeme další. Hezké osobní fotodárky, u kterých nestrávíte s přípravou celou věčnost a svou povahou, designem a poselstvím nadchnou. Připojujeme výčet aktuálně dostupných produktů vč. největších rozdílů a výhod při objednání pomocí HappyFoto smart moments:

Hezké fotoknihy

Hezké fotoknihy

díky barevným zážitkům

 

 • Fotoknihy, deLUXE Fotoknihy, Fotosešity, Minikniha
 • Exkluzivně ve smart moments: 3D EFEKT - lakovaný text na deskách u vybraných pevných fotoknih
 • Díky chytrým funkcím stačí pár kliknutí a fotokniha je hotová
Krásné fotografie

Krásné fotografie

díky pestrým momentkám

 

 • Prémiové foto, zvětšeniny, koláže, retro foto, eco foto, foto na doklady
 • Možnost uložení projektu
 • Díky vyřazení podobných a nekvalitních fotek je objednávka ve výrobě rychlostí blesku
Úžasné fotokalendáře

Úžasné fotokalendáře

díky hřejivým vzpomínkám

 

 • Nástěnné, deLUXE Nástěnné, speciální
 • Exkluzivně ve smart moments: stolní fotokalendáře vč. stojánku ze dřeva
 • Volba počátečního měsíce a roku fotokalendáře a doplnění vlastních událostí je unikátní
Moderní fotoobrazy

Moderní fotoobrazy

díky půvabným prožitkům

 

 • Foto na plátno, na pěnové desce, za akrylátovým sklem, na hliníkové desce, postery
 • Všechny materiály a formáty jednodílných fotoobrazů
 • S možností přepnutí jednotlivých formátů mezi sebou
Báječná fotoblahopřání

Báječná fotoblahopřání

díky originalitě obrázků

 

 • Fotopřání, pohlednice, blahopřání
 • Netradiční blahopřání s obálkou zdarma
 • Exkluzivně ve smart moments: 3D EFEKT - lakovaný text na pohlednicích a blahopřáních
Skvělé fotodárky

Nápadité fotodárky

díky jedinečným poselstvím

 

 • Nádoby na pití, hry & zábava, textilie, kryty na mobil, praktické fotodárky, do domácnosti
 • Tisk na nejrůznější materiály (keramika, smalt, sklo, hliník, dřevo...)
 • Nejoblíbenější dárky pro malé i velké z jedné fotky

Čím je HappyFoto smart moments tak výjimečná?

 

 

Tisíce fotek roztřídí a seskupí podle vašich největších zážitků

Je totiž abnormálně inteligentní! Stačí, když jí ukážete složku, kde máte své fotografie v počítači nebo na notebooku uložené. Roztřídí je a připraví skupiny fotek s vašimi největšími zážitky, které by se do fotoknihy nebo fotokalendáře mohly hodit.

Samozřejmě, že pro seskupení fotek potřebuje informace o čase a místě, kde byl snímek pořízen (tzv. GPS poloha). Je tedy jasné, že pokud vaše snímky tuto informaci uloženou nemají, bude appka tápat.

V těchto případech máte ale možnost udělat výběr fotografií ručně. Můžete vložit vlastní složky s fotkami, které jste si už předem roztřídili, nebo vybírat fotografie jednotlivě. V každém případě doporučujeme vkládat celé složky, protože ty můžete následně omezit časovým intervalem od - do.

Určitě neztrácejte čas výběrem jednotlivých fotek. To by byla zbytečná práce. Chytrý výběr nejlepších fotek proběhne plně automaticky hned v následujícím kroku. Pokud o něj budete stát.

 

 

 

Vybere pro vás ty nejhezčí fotky

Je to fakt bomba! Appka pošetří váš drahocenný čas a už se nikdy nebudete muset zabývat otravným tříděním fotek. Neznáme nikoho, koho by to bavilo. Slyšíme, že právě tento okamžik je rozhodným momentem, který vás od sestavení fotoknih (především) odrazuje. S HappyFoto smart moments je toto úskalí minulostí. Výběr kvalitních fotek je největší předností a potenciálem naší aplikace. Dopřejte si pohodu a klídek a nechte to na ní.

Appka podobné záběry, ofocené dokumenty, screenshoty nebo nekvalitní fotky totiž bezpečně pozná a tyto automaticky vyřadí. Nazýváme to chytrým výběrem. No také že to chytré je!

Můžete se ale stejně dobře rozhodnout pro využití všech svých fotek. Rozhodnutí je na vás. Do ničeho vás nebudeme nutit.

A ještě něco. Rozhodnete-li se nechat fotky vytřídit, i tak máte možnost ty vyřazené ve svém fotoproduktu později použít. Bez obav!

Pomůže vám s designem

Cestou chytrého sestavení projektu

Smart moments umí ledacos! A dělá návrhy. Slušné. Zatímco probíhá analýza a třídění fotek, vy už můžete ladit design.

U fotoknih vyplňte text, který bude vytištěn na deskách a hřbetu fotoknihy (kromě fotoknih měkkých a fotosešitů). U pevných fotoknih, u kterých vám appka nabídne 3D povrchovou úpravu desek, se rozhodněte, zda si ji budete přát či nikoliv. Výběr fotky na přední a zadní stranu desek doporučujeme nechat až po dokončení analýzy. Až na základě analýzy vám můžeme udělat návrh tří fotek, které smart moments vyhodnotí za nejpovedenější. Vyberte preferovaný vzhled fotoknihy a barvy. Vzhled je kombinací počtu fotek na stránce, rozestupů mezi nimi, jejich orámováním a písma. Barvu vybíráte pro pozadí, orámování a písmo. Připravili jsme několik sad, ale můžete si vytvořit i vlastní kombinace. U barev zadat i vlastní kód (HEX).

U fotokalendářů si navíc nastavte, jakým měsícem a rokem má váš kalendář začínat. Do obliby se totiž čím dál víc dostávají fotokalendáře na školní rok od září do srpna. Vyberte si kalendárium, které se vám nejvíc líbí a nastavte si jeho barvy. Řekněte nám, zda chcete ve svém fotokalendáři zvýraznit státní svátky a zda máme vytisknout nějaké vaše vlastní události. Pokud ano, neobejdeme se bez vás. Budete nám je muset prozradit.

Hotovo? Pak ještě koukneme na fotky. Povedl se chytrý výběr? Chcete vyřazenou fotku ve svém produktu mít, protože vám na ní záleží? Potřebujete přesunout fotky? Jistě! Všechno jde. Ale nic z toho nemusíte. A to je to kouzlo.

Když to chcete podle sebe

Pokračováním k ručním úpravám projektu

Po automatickém vytvoření fotoknihy & fotokalendáře pomocí chytrých funkcí aplikace HappyFoto smart moments cesta nekončí. Pokud tedy nejste už v této fázi s výsledkem úplně spokojeni a sami dál pokračovat nechcete!

Chcete-li ale své fotoknize nebo fotokalendáři dodat vlastní rukopis, můžete pokračovat. Přejděte pomocí tlačítka „Doupravit ručně“ v levém dolním rohu obrazovky k ručním úpravám svého projektu. Co všechno můžete ručně změnit? Doplnit nebo zadat?

Vkládat texty libovolného množství na libovolná místa. Klidně i napsat román. Nebo sbírku básní. Měnit fonty a barvu písma, velikost, zarovnání. Budete-li hodně kreativní, můžete mít každé písmenko jinak velké, jinak barevné i napsané jiným fontem. Zvětšovat a zmenšovat fotky, ořezávat je i otáčet. Posouvat je na vysněné pozice, měnit jejich pořadí. Dávat jim nejrůznější pozadí. Klidně může být na každé stránce jiné. Milujete-li barvy, nebojte se toho. Přidávat a ubírat stránky fotoknihy, měnit jejich pořadí. U fotokalendáře nastavit libovolný počáteční měsíc a rok. Měnit druh kalendária stránku po stránce. Přidávat další fotky do projektu, dokud na ně bude na stránce místo.

Spokojeni? Našli a zrealizovali jste vše, co jste chtěli? Pokud ne, budeme rádi, když nám dáte vědět, co vám v naší chytré aplikaci ještě chybí. Pokud nepostrádáte nic, odvedli jsme dobrou práci a to nejlepší na závěr vás teprve čeká. Zažijete to hned poté, co vám dorazí balíček s vyhotovenou fotoknihou nebo fotokalendářem. Hřejivý pocit štěstí. Vzpomínky zachovány.

 

Zajistí, abyste o svůj projekt nepřišli

Smart moments přemýšlí dopředu! A protože ví, že vám na svých fotoproduktech a připravených projektech záleží, bude vám pobízet, abyste si je uložili. Rovnou vám nabídne dostupné možnosti a vy se rozhodnete, kterou vyberete.

První variantou je uložení projektu lokálně od svého počítače nebo notebooku. V tuto chvíli nepotřebujete připojení k internetu a dokud ze zařízení sami projekt nesmažete, najdete ho tam. Appka sama navrhne lokální složku, kam by ráda projekt uložila. Vy si samozřejmě můžete připravit i jinou a na její návrhy přistupovat nemusíte. I když to doporučujeme. Myslete na to, že každý lokálně uložený projekt má dva díly a potřebuje oba díly. Jeden soubor s koncovkou *.hfsm a jednu složku stejného názvu, kde máte uložené fotky z daného projektu. Pokud byste se rozhodli své projekty kamkoliv přesouvat, musíte vždy oba dva soubory, jinak projekt neotevřete.

Druhou variantou je uložení projektu online v HappyFoto cloudu. Nebudete plýtvat místem ve svém počítači a váš počítačový disk se zachvěje radostí. Pro uložení projektu v cloudu potřebujete samozřejmě registraci/přihlášení a dobrý internet. Projekty v cloudu vám pohlídáme 21 dnů od uložení a vy máte možnost tuto lhůtu kdykoliv zresetovat a nechat běžet od začátku. Jen na to nesmíte zapomenout.

Velkou výhodou uložení projektu online v cloudu je to, že v okamžiku, kdy se rozhodnete ho objednat, už leží všechna data na našich serverech a nic dalšího se nemusí k nám nahrávat či přenášet. Objednání je pak otázkou pár kliknutí. Těšíme se na vaše objednávky!

Nějaké dotazy?

Máte nějaké nejasnosti? Potřebujete poradit s appkou? S výběrem produktu? Podívejte se, co všechno už jsme řešili, co zajímalo ostatní zákazníky, na co se nás ptali. Pokud nenajdete odpověď na svůj dotaz, jsme vám samozřejmě k dispozici. Ozvěte se!

Ano, výběr a pořadí fotek ve fotoknize můžete libovolně upravovat. Otevřete projekt, ve spodní modré liště klikněte na „Fotky“. Zde vidíte přehled všech kapitol včetně fotek, které jsou jednotlivým kapitolám přiřazeny. Pokud některou z fotek v kapitole nechcete, stačí kliknutím na „fajfku“ v jejím levém horním rohu tuto odznačit. Fotky bez „fajfky“ ve fotoknize nebudou. Opětovným zakliknutím je do kapitoly, resp. fotoknihy zase vrátíte. Pokud chcete fotky přesunout z jedné kapitoly do druhé nebo ji přesunout na jiné místo v kapitole, přidržte prstem vybraný obrázek a přetáhněte ho na požadované místo.

Ano, kapitoly můžete individuálně upravovat. Každou vytvořenou kapitolu lze upravovat. Otevřete projekt, ve spodní modré liště klikněte na „Fotky“. Zde vidíte přehled všech kapitol včetně fotek, které jsou jednotlivým kapitolám přiřazeny. Vyberte kapitolu, kterou chcete upravit a klikněte na symbol tužky vedle názvu kapitoly. Po kliknutí na „Design kapitoly“ můžete přidat text na začátek kapitoly, zvolit vlastní vzhled a barvy.

Ano, vybranou kapitolu můžete z fotoknihy odstranit. Otevřete projekt, ve spodní modré liště klikněte na „Fotky“. Zde vidíte přehled všech kapitol včetně fotek, které jsou jednotlivým kapitolám přiřazeny. Vyberte kapitolu, kterou chcete odstranit a klikněte na symbol tužky vedle názvu kapitoly. Zvolte „Odstranit kapitolu“. Odstranění kapitoly budete muset v dalším kroku ještě potvrdit. Všechny fotky obsažené v této kapitole budou z fotoknihy odstraněny. Ve vašem zařízení ale samozřejmě zůstanou.

HappyFoto smart moments všechny fotky, které jste vybrali a chcete je umístit do fotoknihy, roztřídí do logických skupin, které se nazývají kapitoly. Jsou to úplně stejné kapitoly, které znáte z klasických knih. Každá kapitola pojednává o určitém tématu, může mít svůj text, svůj vlastní design. Kapitoly můžete do fotoknihy přidávat, nebo je odstranit. Dokonce i fotky můžete v rámci jedné kapitoly nebo i mezi kapitolami samotnými přesouvat, do kapitol přidávat nebo z nich odstraňovat.

Ano, HappyFoto smart moments má funkci konvertování fotoknih. Konvertovat, tedy změnit svou fotoknihou na jinou můžete přímo v otevřeném projektu.

V offline a online verzi klikněte na modrý symbol čtverce ve spodní liště a vyberte, jaká bude vaše nová fotokniha.

V mobilní verzi klikněte na tři tečky, které jsou umístěné v pravém horním rohu obrazovky. Dole na obrazovce se otevře menu s příkazem „Konvertovat“. Klikněte na něj a vyberte, jaká bude vaše nová fotokniha.

Chytrá appka smart moments bezproblémově funguje na chytrých telefonech iOS od verze softwaru 15 a Android od verze softwaru 9. Offline verze na počítačích Windows od verze 10 a macOS od verze OSX 10,14. Upozorňujeme ale na to, že v chytrém telefonu je nutné mít dostatek volné operační paměti. Ideální je při práci s aplikací všechny ostatní nepotřebné aplikace zavřít. Při objednání doporučujeme kvalitní internetové připojení. Je potřeba si uvědomit, že nahrání např. fotoknihy do košíku je přenosem obrovského množství dat. 

Výběr jiné země můžete udělat na dvou místech. Buďto ji vyberte v menu aplikace (tři vodorovné čárky v levém horním rohu obrazovky) pod bodem "Nastavení", nebo kliknutím na vlaječku státu v menu úplně dole před webovou adresou.  

Po výběru jiné země se vždy stáhnou nové zdroje aplikace. Důležité ale je, že uložené projekty zůstanou na svém místě, ať spustíte aplikaci pro jakoukoliv zemi. Vždy je najdete mezi uloženými projekty.

Vůbec nic. Appka automaticky ukládá všechny rozpracované projekty. Můžete kdykoliv přestat a pokračovat později. Jakmile se do aplikace vrátíte, zeptá se vás, zda chcete na rozpracovaném projektu pokračovat, nebo ho uložit. V žádném případě se nemůže nic ztratit!

Aplikace smart moments je přírůstek do rodiny HappyFoto aplikací. Chytrá aplikace na fotoknihy, když chcete udělat fotoknihu v co nejkratším čase přímo ve svém chytrém telefonu. Smart moments vám seskupí sady fotek s největšími zážitky, podobné či nekvalitní fotky vytřídí a postará se o hezký vzhled fotoknihy, aniž by jednu jedinou fotku ořezala. Skutečně během pár minut máte hotovou hezkou fotoknihu, kterou stačí nahrát do košíku a objednat.

Požadavky aplikace na systém

Pamatujte na to, že při používání appky HappyFoto smart moments doporučujeme nastavení měřítka obrazovky na 100 %.

Windows

• Windows 10 a vyšší
• Minimálně 4 GB RAM
Appka může fungovat i na starších systémech, nemůžeme ale její bezproblémový chod zaručit a případné chyby vyřešit.

Aktuální verze aplikace: 1.11.7
Aplikace je průběžně aktualizována. Používejte vždy nejnovější verzi.

Stáhnout pro Windows

macOS

• OSX 10.14 a vyšší
• Minimálně 4 GB RAM
Appka může fungovat i na starších systémech, nemůžeme ale její bezproblémový chod zaručit a případné chyby vyřešit.

Aktuální verze aplikace: 1.11.5
Aplikace je průběžně aktualizována. Používejte vždy nejnovější verzi.

Stáhnout pro macOS

Online i mobilní verze HappyFoto smart moments jsou stejně dobré

Nemůžete, nebo nechcete do svého počítače instalovat žádné programy? Nevadí! Sáhněte po online nebo mobilní verzi appky. Neproděláte na tom. Jsou totiž stejně dobré.

Online ke spuštění v prohlížeči

smart moments online verze

- Ke spuštění přímo na webu
- Pro všechny běžné prohlížeče
Více o online verzi »

Vybrat produkt a objednat

Mobilní ke stažení do telefonu

smart moments mobilní verze

- Všudypřítomně mobilně na iOS & Android
- Snadné a rychlé objednání
Více o mobilní verzi »

Stáhnout v App Store    NYNÍ NA Google Play

Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

 • O super akcích a slevách
 • O nových produktech
 • O zajímavých novinkách
 • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.