"Rok 2021 objektivem fotoaparátu"

1. únor 2022 - 20. duben 2022

Sláva vítězům, čest poraženým!

Děkujeme za všechny soutěžní fotografie, za vaše nejhezčí okamžiky loňského roku. I přesto, že téměř celý rok 2021 byl ještě silně poznamenán pandemií covid-19, není to z fotografií znát. Co ze soutěžních fotografií cítíme? To, že si chcete uchovat hezké vzpomínky a příjemné momentky. Záběry dětí a miminek nám dávají sílu. Smysl života. Motivaci. Domácí mazlíčci i zvířátka z přírody zajišťují odreagování. Největší klid, relax a pohodu cítíme ale z mimořádně povedených fotografií krajinek a přírody. Opět se potvrdilo, že příroda je mocná čarodějka a ta česká je nádherná. Podívejte se na dechberoucí kouzla přírody na vítězných snímcích. Není to nádhera?

Vítězové

1. cena: 10 000 Kč v hotovosti
Ladislav H.
Kouzla paní zimy

2. cena: Dárková poukázka v hodnotě 5 000 Kč
Jana R.
Světlo

3. cena: Dárková poukázka v hodnotě 1 000 Kč
Martin Š.
Veverka na oříškách

4. cena: Dárková poukázka v hodnotě 1 000 Kč
Radka D.
Západ slunce

5. cena: Dárková poukázka v hodnotě 1 000 Kč
Josef F.
Podvečer na Moravském Toskánsku


Ukončené fotosoutěže

"Úsměv HappyFoto 2021"

Protože s úsměvem jde všechno líp, oprášili jsme oblíbené téma a od 30. června 2021 do 24. srpna 2021 dychtivě sledovali přibývající soutěžní fotografie s vašimi úsměvy. Téma vás velmi bavilo, o čemž svědčí 503 přihlášených úsměvů, mezi které jste rozdělili svých 4396 hlasů. Převažovaly úsměvy roztomilé dětské, setkali jsme se ale i s vysmátými koníky, pejsky, dokonce i slůnětem. A protože smích léčí, přáli bychom vám, abyste se smáli rádi a často.

K výsledkům fotosoutěže

"Rok 2020 objektivem fotoaparátu"

První fotosoutěž roku 2021 byla velmi úspěšná. Za období od 23. února 2021 do 31. března 2021 jste do fotosoutěže přihlásili celkem 852 fotografií a 3893 hlasů rozhodlo o nejlepších. Souboj o 1. a 2. místo byl napínavý. Pouhé 4 hlasy nakonec rozhodly o absolutním vítězi. Jednoznačně vedly fotografie z našich luhů a hájů. Naše příroda je krásná a jak se sami na první pohled můžete přesvědčit, umí čarovat. Važme si jí a chraňme ji!

K výsledkům fotosoutěže

Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

  • O super akcích a slevách
  • O nových produktech
  • O zajímavých novinkách
  • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.