Individuálně potištěná hliníková deska

 • Elegantní fotoobraz kovového vzhledu
 • Vysoce odolný materiál i pro venkovní využití
 • Formáty od 20 x 30 cm do 50 x 150 cm, počet dílů 1 až 4
1. Produkt
2. Typ

Trendy fotoobrazy na hliníkové desce

Klidně se nechte zlákat módním trendem a pořiďte si svůj vlastní trendy fotoobraz. Foto na hliníkové desce je ultramoderní prezentace fotografií se silnou intenzitou barev. Luxusní a exkluzivní provedení ocení i profesionální fotografové. Materiál vyniká svou stabilitou, odolností a dlouhou životností. Hliník má zvláštní kouzlo. Působí chladně, přitom elegantně a skvěle se hodí k modernímu životnímu stylu. Pokud navíc sáhnete po ušlechtilých vícedílných aranžmá, kdy fotoobraz tvoří 2 - 4 díly (dle vašeho výběru), dodáte svým fotografiím takové kouzlo, že sami těžko uvěříte. Tak jste dobří!

Informace o produktu

 • Moderní materiál s pěnovým jádrem mezi hliníkovými deskami
 • Hliníková deska o tloušťce 0,3 cm | vhodná do interiéru a bez laminování i do exteriéru
 • Přímý tisk (matné) nebo v příp. zájmu kašírováno a laminováno (lesklé)
Výroba velkoformátových fotoobrazů
Výroba velkoformátových fotoobrazů

Nechte se na pár minut vtáhnout do říše výroby velkoformátových fotoobrazů. Takto se rodí moderní fotoobrazy z Vašich fotek.

Vícedílné fotoobrazy
Vícedílné fotoobrazy

Nabízíme moderní materiály plátno, hliník, pěnovou desku a akrylát. Na vícedílný fotoobraz lze vložit jeden i více obrázků. Při vložení více obrázků tvoříte vlastní koláž. Fotoobraz tvoří 2-4 díly.

Foto na hliníkové desce
Foto na hliníkové desce

Originalita, kvalitní materiály, zajímavá cena obraz z vlastní fotky na hliníkové desce dodá šmrnc každému interiéru. Nevěříte? Tak to zkuste také!

Úchyty
Úchyty

Spolehlivé závěsné systémy, které jsou vhodné pro interiéry a nejsou zepředu vidět. Plastové nebo kovové, vybíráme je podle použitého materiálu a jeho váhy.

Materiál u fotek na hliníkové desce

Elegantní deska kovového vzhledu, které bude vašemu fotoobrazu slušet

Hliníková deska

Hliník je náš aktuálně nejinovativnější materiál. Hodí se skvěle především pro moderní a čistý styl bydlení. Jádro desky z umělé hmoty je mezi dvěma hliníkovými vrstvami. Hliníková deska vyniká svými ostrými rysy, štíhlou, stabilní, pevnou až neohebnou postavou a nízkou váhou.

Výhody:

 • Moderní hliníková deska o tloušťce 0,3 cm | vhodná do interiéru a bez laminování i do exteriéru
 • Stylová, ostrá, štíhlá, pevná a odolná, vhodná pro velkoformátové fotoobrazy

Možnosti provedení vašich fotek na hliníkové desce

Podívejte se, co všechno se dá s hliníkovou deskou podniknout

Jednodílné fotoobrazy

Moderní, ušlechtilé a velmi stabilní. To jsou tři z nejdůležitějších vlastností, z nichž budete profitovat, pokud se rozhodnete pro foto na hliníkové desce. Jednodílný fotoobraz se hodí do každého, zejména moderního prostředí. Šťastné prožitky zachycené tímto způsobem upoutají pozornost svým osobitým a moderním stylem.

Výhody

 • Nabízíme mnoho atraktivních rozměrů, všechny v orientaci na výšku i na šířku
 • Vybírejte mezi přímým tiskem (matné) a kašírováním a laminováním (lesklé)

Vícedílné fotoobrazy

Fotografie, kterou si vyberete, bude ve spojení s hliníkovou deskou působit zvlášť ušlechtile. Skvěle se hodí do moderního prostředí. Nechte své nejhezčí vzpomínky vyplout na povrch. Disponujete-li dostatkem místa, pak ve velkém stylu. Uspořádání vícedílných fotoobrazů zvolte podle volného prostoru, počet dílů se pohybuje od dvou do pěti. Díky hliníkové desce má váš fotoobraz šanci stát se obrazem pro bohy.

Výhody

 • Vícedílný fotoobraz mohou tvořit 2, 3 nebo 4 díly
 • Doporučujeme montážní vzdálenost (rozestup mezi jednotlivými díly obrazu) alespoň 3 cm

Technologie tisku u fotek na hliníkové desce

Nejlepší technologie, která bude vaší hliníkové desce slušet

Přímý tisk

HappyFoto je již spoustu let ztělesněním kompetence a inovace. Profitujte z dlouholetých zkušeností, které úročíme v každém fotoobrazu na hliníkové desce. Přímý tisk je ultramoderní technologie, kdy se barva spojí s vybraným potištěným materiálem. Vyniká intenzitou a hloubkou barev, maximální ostrostí. Vaše foto na pěnové desce bude extrémně působivé.

Výhody

 • Přímý tisk na hliníkovou desku se vyznačuje matným povrchem
 • U jednodílných fotoobrazů na hliníkové desce máte možnost zvolit kašírování a laminování, čímž dosáhnete hezkého lesklého povrchu

Podívejte se, jak může vaše fotografie na hliníkové desce vypadat

Vyberte si mezi matným (přímý tisk) a lesklým (kašírováno a laminováno) povrchem

Přímý tisk

Jednodílné fotoobrazy na hliníkové desce získají přímým tiskem jemnou povrchovou strukturu. Barvy se přímo spojí s hliníkovou deskou a váš fotoobraz získá zcela individuální styl. U jednodílných fotoobrazů na hliníkové desce můžete vybírat mezi přímým tiskem nebo kašírováním a laminováním. Preferujete-li matný povrch, pak je přímý tisk jedinou správnou volbou.

Výhody

 • Přímý tisk na hliníkovou desku se vyznačuje matným povrchem
 • Spojení barvy s hliníkovou deskou zajišťuje bohaté barvy a jejich prokreslení do nejmenších detailů

 

Kašírováno a laminováno

U jednodílných fotoobrazů na hliníkové desce můžete zvolit kašírování a laminování, což zajistí krásný lesklý povrch vašeho obrazu. V tomto případě netiskneme rovnou na hliníkovou desku, ale na kvalitní papír, který následně nalepíme na pevný podklad (kašírování = trvalé spojení více vrstev) a potáhneme lesklou fólií (laminování = potažení plastovou fólií). Fólie se nestará jen o lesklý vzhled, ale zajišťuje účinnou ochranu před poškozením a nevhodnými povětrnostními podmínkami. Tato technologie je podstatně náročnější, ale vašim fotoobrazům dodá zářivě lesklý povrch.

Výhody

 • Laminované hliníkové desky jsou odolnější vůči UV záření
 • Jejich povrch je lesklý a díky fólii lépe chráněný proti povrchovému poškození

Spolehlivé závěsné systémy, které jsou vhodné pro interiéry a nejsou zepředu vidět

Plastové nebo kovové, vybíráme je podle použitého materiálu a jeho váhy

Svůj obývací pokoj zkrášlíte vlastním fotoobrazem jen v tom případě, kdy jej bezpečně zavěsíte. Nabízíme vám spolehlivé závěsné systémy, které jsou vhodné pro interiéry a nejsou zepředu vidět. Nemusíte si lámat hlavu nad tím, který systém vybrat a zda budete mít dostatečný počet kusů. Ideální řešení vymyslíme my a nabídneme vám ho v nákupním košíku. Musíme zohlednit vybraný materiál, počet dílů a jejich rozměr. Na vás je pouze rozhodnutí, zda si objednáte fotoobraz včetně závěsného systému či nikoliv.

Disponibilní montážní materiál

 • Kovové šroubovací úchyty:
  Mají z jedné strany samolepící vrstvu pro nalepení na obraz a z druhé kovový výlisek pro zavěšení na zeď. Součástí dodávky jsou hmoždinky, šrouby a plastové podložky do zdi. Návod k montáži je vždy přiložen. Tento stabilní závěsný systém Vám nabídneme u větších a těžších fotoobrazů.
   
 • Plastové nalepovací úchyty:
  Mají z jedné strany samolepící vrstvu pro nalepení na obraz a z druhé kovové očko pro zavěšení na zeď. Do zdi stačí malý hřebíček, který není součástí dodávky. Tento typ úchytů Vám nabídneme u menších a lehčích fotoobrazů.
   
Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

 • O super akcích a slevách
 • O nových produktech
 • O zajímavých novinkách
 • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.