Fotokniha

Krásné fotoknihy z vašich vlastních fotografií

 • Vysoká kvalita za nízké ceny
 • Snadná tvorba a objednání online
 • Výroba šetrná k životnímu prostředí
Fotoknihy od HappyFoto

Fotoknihy

Více info

Digitálně vytištěné na značkovém papíru a vlepené do desek patří k našim nejoblíbenějším

 • Až do 300 stran | Do 240 stran přidávání stran po 2
 • Vybrané formáty s možností lakování stránek
deLUXE Fotoknihy od HappyFoto

deLUXE Fotoknihy

Více info

Vyvolané na fotopapíru v prémiové kvalitě s plochou vazbou patří k našim nejkvalitnějším

 • Až do 120 stran | Přidávání stran po 2
 • Vybrané formáty na lesklém nebo matném fotopapíru
Fotosešity od HappyFoto

Fotosešity

Více info

Digitálně vytištěné na značkovém papíru a sešité drátky patří k našim nejlevnějším

 • Až do 32 stran | Formát časopisu
 • Cenově nejvýhodnější fotoknihy

Druhy vazeb u fotoknih

Nabízíme vám tři různé vazby fotoknih. Rozlišujeme mezi lepenou vazbou, plochou lepenou vazbou a drátkovou vazbou.

Lepená vazba: Fotoknihy s lepenou vazbou mají blok vnitřních listů vlepený do desek, do hřbetu knihy.

Plochá lepená vazba: DeLUXE Fotoknihy se pyšní plochou lepenou vazbou (tzv. layflat). Přechod stran je při otevření fotoknihy souvislý a absolutně plochý.

Drátková vazba: U fotosešitů jsou strany sešité v přehybu 2 drátky, což vypadá jako vazba u časopisů.

Více o vazbách u fotoknih

Druhy desek u fotoknih

Fotoknihy i deLUXE Fotoknihy mohou mít pevné nebo měkké desky. Fotosešity mají desky vždy měkké.

Pevné desky: Pevné desky tvoří fóliovaný pevný karton a lze je individuálně upravovat vlastními fotografiemi a texty. Fotoknihy pevné mohou mít až 300 stran a deLUXE Fotoknihy pevné na fotopapíru až 120 stran.

Fotoknihy pevné   deLUXE Fotoknihy pevné

Měkké desky: Individuálně upravitelné měkké desky se vyrábějí z fóliovaného pevného papíru. Fotoknihy měkké mohou mít 132 stran. Desky deLUXE Fotoknih měkkých na fotopapíru jsou rovněž ze značkového fotopapíru. Tento druh fotoknih lze objednat do 100 stran.

Fotoknihy měkké   deLUXE Fotoknihy měkké

Povrchová úprava desek fotoknih: V aplikaci HappyFoto smart moments máme možnost u vybraných fotoknih zvolit možnost "S 3D povrchovou úpravou". Text na předních deskách fotoknihy upravíme speciálním reliéfním lakováním. Díky nanesení parciálního laku vytvoříme speciální 3D EFEKT a tím dosáhneme unikátního kontrastu mezi lesklým vystouplým nadpisem a matnou plochou desek.

Více o povrchové úpravě desek fotoknih

Formáty u fotoknih

V rozsáhlé nabídce HappyFotoknih najdete deset různých velikostí. Ta nejmenší má rozměr cca 10 x 10 cm a ta největší je o malinko větší než formát A3 (velká čtvrtka).

Fotoknihy pevné: U fotoknih s pevnými deskami vybírejte ze šesti různých formátů. Některé z nich jsou společné pro fotoknihy s lepenou vazbou i pro fotoknihy s plochou lepenou vazbou (tzv. layflat).

Fotoknihy pevné   deLUXE Fotoknihy pevné

Fotoknihy měkké: U fotoknihy měkkých najdete v každé kategorii specifické formáty. U digitálně tištěných vybírejte ze tří formátů, u vyvolaných na fotopapíru pak ze čtyř spíše menších.

Fotoknihy měkké   deLUXE Fotoknihy měkké

Druhy papírů u fotoknih

Všechny fotoknihy od HappyFoto se vyznačují vysokou kvalitou papíru. V použitých papírech je samozřejmě rozdíl. Všechny se ale řadí mezi špičky své kategorie.

Kvalitní papír pro digitální tisk: Vysoce kvalitní papír používáme u stránek fotoknih, které jsou vytištěny digitálně. Strany potiskneme oboustranně a jsou tedy vhodné pro fotoknihy s velkým počtem stran.

Kvalitní papír pro digitální tisk zušlechtěný lakováním: Vysoce kvalitní papír fotoknih pevných, cca A4 na výšku i na šířku, vám v případě zájmu můžeme opatřit UV lakem. Oboustranně potištěné vnitřní stránky celoplošně nalakujeme, čímž docílíme jejich vysokého lesku.

Značkový fotopapír pro vyvolání fotochemickou cestou: Pro zhotovení všech deLUXE Fotoknih používáme výhradně značkové fotopapíry (Fuji Crystal Archive). Některé fotoknihy vyrábíme s povrchem prémium lesk (Fuji Crystal Archive HD Album), některé s povrchem prémium mat (Fuji Crystal Archive LUSTRE), vybrané formáty dokonce na fotopapíru lesklém i matném. Strany se vyvolají jednotlivě a poté se slepí zadní stranou k sobě. To jim dodává jejich vyšší gramáž, pevnější spojení a absolutně plochou dvojstranu při otevření.

Více o papírech u fotoknih

Technologie vyvolání & tisku

V závislosti na tom, pro jakou fotoknihu se rozhodnete, vybereme nejvhodnější technologii výroby. Fotoknihy buďto digitálně vytiskneme, nebo vyvoláváme na fotopapír. Ať už se rozhodnete tak či onak, můžete si být jisti, že vaši fotoknihu dodáme v nejvyšší možné kvalitě.

Digitální tisk: Fotoknihy a fotosešity digitálně vytištěné se vyznačují vynikající kvalitou a vysokým rozlišením tisku. Největší výhodou je oboustranný tisk a rychlé zpracování objednávky. U fotoknih pevných, cca A4 na výšku i na šířku, nabízíme lakování stránek. Celoplošně lakování stránek je krokem následujícím ihned po jejich vytištění a používá se na to speciální samostatná linka.

Vyvolání fotochemickou cestou: deLUXE Fotoknihy na fotopapíru vyvolané tradiční fotochemickou cestou se vyznačují vynikající sytostí a intenzitou barev, výbornou ostrostí a hloubkou záběru. Stránky fotoknihy vyvolané na fotopapíru jsou nepřekonatelné.

Více o technologii vyvolání & tisku

Naše programy

Pomocí našich špičkových programů pro objednání produktů z vlastních fotografií si splníte své sny o tom, jak by měla vaše fotokniha, fotoobraz nebo třeba fotokalendář vypadat. Programy nabízíme v offline verzi k nainstalování do počítače, jako aplikaci do chytrého telefonu nebo webovou verzi, kterou můžete spustit ve svém webovém prohlížeči. Své projekty můžete bezplatně ukládat do HappyFoto cloudu a sdílet je mezi svými zařízeními. Při výběru vhodného programu bude hrát roli, zda chcete strávit na svým fotoproduktem víc času a ladit design do posledního detailu, nebo moc času investovat nechcete a necháte sestavení svého produktu na našich chytrých technologiích. Ať už se rozhodnete tak či onak, jedno je jisté. Vaše vzpomínky uchované ve fotoproduktech od HappyFoto jsou nesmrtelné a budou vám dělat radost navěky.

1

Vyberte program

Rozhodněte se dle svých priorit pro správný program. Ten nainstalujte nebo spusťte na webu.

2

Vyberte produkt

V programu nebo na webu vyberte produkt, který chcete objednat.

3

Připravte produkt

Připravte produkt tak, jak chcete, aby ve finále vypadal.

4

Objednejte

Hotový produkt nahrajte do nákupního košíku a objednejte.

HappyFoto smart moments  HappyFoto smart moments

Správná volba, když to musí lítat. Ideální pro ty z vás, kteří chcete objednat fotoknihu, fotografie, fotokalendář, fotoobraz nebo fotodárek během pár sekund. HappyFoto smart moments je nejmladší přírůstek do rodiny našich programů, který vyniká snadným ovládáním a chytrými plně automatizovanými kroky s možností individuálních úprav. Jakými? Automatickým výběrem nejlepších fotografií nebo jejich seskupením na největší zážitky. Vyzkoušejte, uvidíte! Více o smart moments »

HappyFoto aplikace HappyFoto aplikace

Nezáleží na tom, zda jste se rozhodli objednat si fotografie, vytvořit svou vlastní fotoknihu, fotokalendář, fotoplátno, hrnek nebo magnetky. Všechny fotoprodukty z naší nabídky na vás čekají v HappyFoto aplikaci. Vyznačuje se velkým prostorem pro vaši kreativitu, spoustou designových možností a profesionálních funkcí, které vám umožní připravit produkt dle svých konkrétních představ. Splňte si své sny! Více o aplikaci »

Fotoknihy od HappyFoto - uchovejte si své chvíle štěstí

Žijeme ve světě, kde čas rychle plyne, a tak vzpomínky na hezké chvíle a zážitky patří k tomu nejcennějšímu, co máme. Fotoknihy od HappyFoto vám pomohou uchovat si vzpomínky a příběhy po řadu generací, ať už jimi jsou svatby, okamžiky s dětmi, dovolené, cestování nebo nejdůležitější prožitky. Každá fotokniha obsahuje fotografie dle vašeho výběru.

Vyberte si z naší bohaté nabídky. Můžete se rozhodnout pro pevnou nebo měkkou vazbu, digitálním tiskem nebo vynikající kvalitou skutečných fotografií. Nabízíme rovněž cenově výhodné fotosešity. V HappyFoto si určitě vyberete. Máme v nabídce fotoknihy vhodné pro jakoukoliv příležitost.

Fotografujete pomocí chytrého telefonu? Netrácejte čas a fotoknihu si objednejte rovnou pomocí mobilní aplikace HappyFoto. To je v současné době nejrychlejší a nejkratší cesta ke skutečné knize z vlastních fotografií.

Souhrnný přehled výhod

 • Nejmodernější výrobní linky garantují nejlepší kvalitu zpracování
 • Digitální tisk na kvalitní papír (170 g/m2) - v případě zájmu s následným lakováním, vyvolání fotochemickou cestou na lesklý nebo matný značkový fotopapír (Fujicolor Crystal Archive)
 • Nejoblíbenější nestárnoucí produkt již pěknou řádku let
 • Tematické předlohy i individuální tvorba
 • Kdekoliv a kdykoliv - offline, online, na chytrém telefonu
Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

 • O super akcích a slevách
 • O nových produktech
 • O zajímavých novinkách
 • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.