Textilní fotodárky

  • Prostor pro krásné fotografie a vtipné výroky
  • Dlouhá životnost textilních fotodárků
  • Vhodné dárky pro každou věkovou kategorii
1. Kategorie
2. Produkt

Tričko s potiskem, polštář s fotkou a další hity z textilu

Originální kousky na sebe i pro sebe. Pro ženy i muže, pro malé i velké, pro mladé i starší. Potisk textilních materiálů je poslední roky čím dál oblíbenější. Chcete nechat potisknout tričko? Fotomotivy ani originální nápisy nejsou problém. Čím vtipnější, tím lepší! Vtipně lze připravit i zástěru. Pro ni i pro něj. Máte nápad? Mazlivý polštářek s ještě mazlivějším obrázkem vám navodí sladké sny. Už sníte? Raději ještě chviličku bděte. Vyberte jednu povedenou fotografii a vdechněte jinak obyčejným produktům neobyčejné kouzlo. Originalita a kreativita nezná hranic!

Informace o produktu

  • Originál mávnutím kouzelného proutku
  • Nejhezčí nápady za nízké ceny
  • Dlouhá životnost i při praní v pračce
Tričko s potiskem

Překvapte své blízké originálním tričkem. Tričko od HappyFoto s vlastním potiskem je výjimečným dárkem za super ceny.

Polštářek

Podarujte své milované originálním dárkem! Polštářek od HappyFoto s vlastním motivem přivodí sladké sny každému. Neváhejte objednejte!

Zástěra

Kuchyňská zástěra nesmí chybět žádnému kuchaři! Zástěra od HappyFoto je skvělý doplněk do kuchyně i originální dárek. Zkuste to taky!

Stínítko

Užijte si cestu autem v pohodlí. Štiplavým slunečním paprskům je díky stínítkům od HappyFoto konec. Vlastní motiv Vám zpříjemní cestu. Vyzkoušejte sami!

Rohožka

Přivítejte své hosty stylovou rohožkou. Rohožka od HappyFoto překvapí vlastním motivem. Praktický doplněk a skvělý dárek. Kvalita zaručena!

Nákupní taška

Noste si na nákup svoji vlastní tašku. Taška bude díky vlastní fotce skvělým doplňkem i krásným dárkem. Objednávejte ihned!

Taška na notebook

Praktická taška na notebook. Taška od HappyFoto je díky vlastní fotce skvělým doplňkem i krásným dárkem. Objednávejte ihned!

Taška přes rameno

Šikovná taška přes rameno s vlastním potiskem. Taška od HappyFoto je díky vlastní fotce skvělým doplňkem i krásným dárkem. Objednávejte ihned!

Až obdržíte hotový magický hrneček, možná se budete divit, proč je černý a není na něm nic vidět. Magický hrneček je zvláštní svým „magickým efektem“. Motiv je vidět jen po nalití horké tekutiny. Nalijte do hrnečku kávu nebo čaj a těšte se ze své oblíbené fotografie.

U pivního tácku lze upravit pouze jedna strana. Můžete vložit jednu či více fotografií a to včetně textů.