Fotodárky pro zábavu

  • Zábavné hry a pomůcky pro celou rodinu
  • Rychlé a snadné objednání
  • Neotřelé nápady na dárky pro blízké
1. Kategorie
2. Produkt

Zábavné fotomagnetky, fotopuzzle, pexeso a další

Procvičí paměť a zlepší mysl. Zabaví, zaujmou a potěší. Tak by se daly stručně charakterizovat dárky z fotek, které patří do kategorie Hry & Zábava. Nikde není napsáno, že tato skupina výrobků je určena jen pro děti. Najdeme desítky příležitostí, kdy se z fotopuzzle budou stejně radovat jak naše dítka, tak naši rodičové. Nebo třeba tolik oblíbené fotomagnetky. Na lednici budou dělat radost všem, kteří se k ní budou blížit. Malým i velkým. Co nostalgická sněhová koule, kterou jsme obdivovali už jako malí v sekretářích našich babiček? Dospělým připomene staré časy, dětičky nadchne neposedný sníh a kolegyně z kanceláře se bude radovat z nového těžítka. Je úplně jedno, který fotodárek vyberte. Všechny jsou díky použití vlastních fotografií originální. Na všechny stačí jedna fotografie a radost udělají všem věkovým kategoriím. Forever young!

Informace o produktu

  • Perfektní zábava pro malé i velké
  • Procvičí paměť, zlepší mysl
  • Dárky nejenom s obrázky, ale i texty a kliparty
Sněhová koule
Sněhová koule

Zachyťte svou oblíbenou vzpomínku ve sněhové kouli. Stačí zatřepat a Vánoce jsou každý den. Něžný dárek s vlastní fotkou potěší mladé i starší.  Neváhejte!

Samolepky
Samolepky

Získejte jedinečný dárek pro každého! Samolepky od HappyFoto s vlastním motivem Vám připomenout Vaše blízké i krásné chvíle. Nevěříte?  Přesvědčte se sami!

deLUXE Miniknížečka
deLUXE Miniknížečka

Mějte své milované stále při sobě. deLUXE Miniknížečka pojme až 18 fotek. Skvělý dárek pro zamilované. Co na Valentýna? Přece deLUXE Miniknížečku!

Fotomagnetky
Fotomagnetky

Připomeňte si své zážitky každým otevřením lednice. Fotomagnetky originálně zachytí fotky událostí i Vašich blízkých. Zvěčněte své vzpomínky!

Zamilovaný medvídek
Zamilovaný medvídek

Dejte své milované originální dárek! Medvídek s vlastním motivem na tričku je něžným vyznáním lásky. Medvídek od HappyFoto - pravý dárek od srdce!

Pexeso
Pexeso

Zahrajte si pexeso s vlastními fotkami. Vyberte na kartičky nezapomenutelné momentky a zažijte kopec legrace. S pexesem od HappyFoto zábava zaručena!

Fotopuzzle 12 dílků
Fotopuzzle 12 dílků

Puzzle z fotky s 12 dílky je ideální dárek pro dětičky, které kouzlo puzzlíků teprve začínají objevovat. Složte si puzzle s vlastním motivem.

Fotopuzzle 70 dílků
Fotopuzzle 70 dílků

Puzzle z vlastní fotografie o velikosti cca A4 je ideálním dárkem pro děti. Fotopuzzle od HappyFoto může být originálním dárkem i sdělením.

Fotopuzzle 192 dílků
Fotopuzzle 192 dílků

Vlastní foto puzzle z fotky o velikosti cca A3 nabízí dostatek místa pro jednu hezkou velkou fotografii nebo nápaditou koláž z vícera fotek. Složte si puzzle s vlastním motivem.

Fotopuzzle 500 dílků
Fotopuzzle 500 dílků

Puzzle z fotky je ten správný adrenalin. Složte si puzzle s vlastním motivem. Fotopuzzle od HappyFoto může být originálním dárkem i sdělením.  Využijte neomezených možností a vytvořte si ty svoje!

Fotopuzzle 1000 dílků
Fotopuzzle 1000 dílků

Pořádnou zábavu si můžete užít u puzzle z fotky o 1000 dílcích. To už není zábava na jedno odpoledne. Složte si puzzle s vlastním motivem.

Až obdržíte hotový magický hrneček, možná se budete divit, proč je černý a není na něm nic vidět. Magický hrneček je zvláštní svým „magickým efektem“. Motiv je vidět jen po nalití horké tekutiny. Nalijte do hrnečku kávu nebo čaj a těšte se ze své oblíbené fotografie.

U pivního tácku lze upravit pouze jedna strana. Můžete vložit jednu či více fotografií a to včetně textů.

 

 

Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

  • O super akcích a slevách
  • O nových produktech
  • O zajímavých novinkách
  • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.