Jak na nejlepší romantické fotky v páru
Cca 3 minuty čtení, k přečtení v sekci Fototipy

Jak na nejlepší romantické fotky v páru

Poezii daného okamžiku můžete na svůj fotoaparát zachytit i když prší, sněží, padá barevné listí nebo se právě opalujete na pláži. Přečtěte si naše tipy, co udělat proto, aby vaše fotky byly neodolatelné a každý vám je záviděl.

Oblečení a doplňky

Nejlépe vypadá jednoduché oblečení s minimem vzorů. Přednost vždy dejte světlým tónům, protože nezapadnou do pozadí tak jako ty tmavé. Svůj outfit můžete okořenit doplňky, jakými jsou šperky, bižuterie nebo barevné šály a šátky. Snažte se vyvarovat tomu, abyste s partnerem měli prakticky stejné oblečení. Nemusí to totiž vždy vypadat přirozeně. Je proto vhodné ladit spolu stylem, nikoliv mít “stejnokroj”.

Sladit byste se měli také s ročním obdobím a pozadím. Pokud očekáváte, že se budete fotit pod rudě zbarvenými stromy, červené oblečení nebude dělat dobrotu. Ve výsledku je však vždy nejdůležitější, abyste se cítili dobře v oblečení, které jste si vybrali a bylo vám pohodlně.

TIP: Jedna z nejčastějších otázek během focení zní: “Co mám dělat s rukama?” Řešení je velmi jednoduché. Použijte nějaké rekvizity. Kolo, květinu nebo svého domácího mazlíčka. Můžete popustit uzdu své fantazii a vyzkoušet, co funguje nejlépe a která “rekvizita” k vám sedí nejlépe.

Pozadí

Krásné pozadí je základ úspěchu. Mezi naše tipy patří fotografie, jak se procházíte se psem v lese nebo jak se vedete historickým centrem města za ruce. Mezi další romantické scenérie patří krajina, jezero či moře.

Všem těmto tipům na fotku můžete vdechnout život i bez fotografa, a to na samospoušť. Skvěle vám poslouží stativ na mobil. Nebudete muset totiž telefon nikde pracně opírat. Zkuste například nastavit samospoušť a pomalu spolu jít směrem k telefonu. Existují nejrůznější ovladače, u nichž pomocí bluetooth můžete zmáčknout spoušť, aniž byste museli stále znova nastavovat samospoušť.

Kreativní pózy

Nemusíte se pouze procházet, skvěle vypadají i dynamické pózy. Zkuste skákat, běhat po schodech, klouzat se na skluzavce nebo jezdit po zábradlí.

Dalším skvělým motivem je, pokud jeden partner vezme druhého na záda. Vyjadřuje to lehkost lásky. Nezapomeňte na úsměv a přirozený výraz, aby to nevypadalo, že jste pózovali.

Pohled

Výsledek ovlivní také to, kam se budete dívat. Pohled do kamery totiž není jediná možnost. Můžete si také zvolit místo, na které se budete společně dívat. Skvěle bude vypadat také vzájemný pohled sobě do očí.

S těmito jednoduchými tipy už nestojí nic v cestě úspěšnému párovému focení. Z výsledků vašeho snažení pak může vzniknout působivá fotografie vytištěná na velkém plátně nebo fotokniha.

Sdílet příspěvek
Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

  • O super akcích a slevách
  • O nových produktech
  • O zajímavých novinkách
  • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.