Zvětšeniny v profi kvalitě

 • TOP kvalita s lesklým nebo matným povrchem
 • Stálost a věrnost barev
 • Velké fotografie na stěnu
1. Produkt
2. Formát

Prémiové zvětšeniny 30 x 45 cm, lesk

Fotografie velikosti cca velké čtvrtky. Kdo má rád lesk, třpyt a záři, volí prémiové zvětšeniny na lesklém fotopapíru. Objednejte velkoformátové fotografie pohodlně přes internet. Z počítače nebo svého chytrého telefonu.

Více informací o možnostech zpracování IDEÁL & KLASIK

Detaily o produktu

 • Rozměr cca: 30,50 x 45,50 cm
 • Papír: Značkový fotopapír (Fuji Crystal Archive Supreme)
 • Technologie: Vyvolání fotochemickou cestou
 • Možnosti: Ideál = Celý záběr, kterému nic nechybí. Fotografie mohou mít bílé okraje (je dáno poměrem stran pořízeného záběru). | Klasik = Vždy přesný formát, přesahující části záběru mohou být odstřiženy.
 • Doba zpracování: 3 pracovní dny | v EU
Prémiové zvětšeniny 30 x 45 cm, lesk 1
119,90 Kč
83,93 Kč

Ceny vč. DPH bez poplatků

1 Akce platí jen přes internet do 07.06.2022 23:59:59 hod.

Prémiový fotopapír lesklý pro tu nejlepší kvalitu

Značkový fotopapír pro vaše brilantní fotografie

Fuji Crystal Archive Supreme

Fotopapír Fuji Crystal Archive Supreme je skutečný poklad. Má zesílený podklad a byl obohacen atraktivním, zlatým potiskem na zadní straně. Tento fotopapír se vyznačuje luxusní úpravou a skvělým vzhledem.

Výhody:

 • Zesílený fotopapír se zlatým potiskem
 • Vynikající reprodukce barev a vyvážení bílé

Skutečné fotografie vyvolané na značkový fotopapír

Technologie vyvolání tradiční fotochemickou cestou je nesmrtelná

Vyvolání fotochemickou cestou

Vyznačuje se vynikající sytostí barev, výbornou ostrostí a jasem. Zahrnuje procesy osvětlení, vyvolání a ustálení. Pro výrobu veškerých fotografií používáme značkové fotopapíry Fujicolor Crystal Archive. Jen skutečná fotografie vydrží stovky let. Zatím ji nic nepřekonalo.

Výhody

 • Nepřekonatelná ostrost, jas a hloubka záběru
 • Vynikající podání barev

Více o vyvolání fotografií

Možnosti zpracování IDEÁL & KLASIK

Jaký způsob přenesení svých záběrů na fotopapír vyberete?

Jakmile fotíte, ať už digitálem, mobilem nebo zrcadlovkou, vždy vám máme co nabídnout. Krásné zářivé fotografie, které objednáte snadno a rychle z jakéhokoliv svého zařízení. Všechny cesty vedou do HappyFoto. Vybíráte nejen formát fotografií a fotopapír (kde je na výběr), ale i způsob přenesení záběrů na fotopapír. Je libo IDEÁL nebo KLASIK?

Co to je a proč je to tak složité? Vrátíme-li se o pár let zpět, zjistíme, že kinofilmové políčko a samozřejmě i fotografie, které se z něj tiskly a stále tisknou, mají poměr stran 3:2 (=1,5). To by bylo v pořádku, kdyby se na trhu neobjevily digitální fotoaparáty, které mají velikost snímače v poměru 4:3 (=1,3). Co s tím? Musíte se rozhodnout mezi zpracováním IDEÁL a KLASIK.

IDEÁL

Proč ideální fotografii? Jak vypadá? Typickým znakem fotografií typu IDEÁL je to, že vyhotovená fotografie 100% odpovídá poměru stran originálního záběru dodaného k vyvolání. Na výsledné fotografii je vždy vidět vše, co jste nafotografovali. Fotografie mohou být díky různým poměrům stran různě dlouhé, žádná část záběru ale nechybí. A to je z naše pohledu ideální.

KLASIK

Proč klasická fotografie? Co to znamená? Typickým znakem fotografií typu KLASIK je to, že se originální záběr dodaný k vyvolání přenese na fotopapír fixních rozměrů. V případě odlišných poměrů stran zvoleného formátu fotografií a vašich dat musíte myslet na to, že zvětšený snímek vyplní celou plochu fotopapíru a přesahující části záběru musíme odstřihnout. Jinak bychom snímek zdeformovali.

Z náhledu je patrné, jak budou fotografie (s ohledem na velikost zdrojových dat a výběr zpracování IDEÁL nebo KLASIK) ve výsledku vypadat