⚠️ Vybrané prémiové textilní fotodárky můžete objednat už jen do 30. března 2023 nebo do vyprodání zásob. Více ZDE »

S našimi nápady na Valentýna zazáříte
Cca 3 minuty čtení, k přečtení v sekci DIY & Inspirace

S našimi nápady na Valentýna zazáříte

Valentýn klepe na dveře a my pro vás máme pár tipů, jak potěšit na Valentýna svou drahou polovičku. Ke všem našim tipům postačí pár hezkých zamilovaných fotografií. Nic drahého. Čtěte dál a inspirujte se.

Nápad #1: Chytré kombinace a fotoalbum je na světě

Pro náš první tvůrčí tip budete potřebovat: pěkný sešit (nejlépe s kroužkovou vazbou), vyvolané fotografie, lepidlo, fixy nebo pastelky.

Jak na to? Začněte tím, že si necháte vyvolat společné fotografie. Věříme, že jich máte dost. Vyberte ty milé a zajímavé. Následně vezměte nůžky a lepidlo a popusťte uzdu své kreativitě. Nebojte se fotografie rozstříhat na nejrůznější tvary - na kolečka, trojúhelníky či srdíčka. Zapojit můžete i staré časopisy a vystřihovat z nich obrázky. Vše doplňte o výstižné a vtipné popisky.

Nápad #2: Leporelo s milovanou osobou

Potřebovat budete: pevnější papír (může být i s různými vzory), fotografie (např. Retro foto), pravítko, nůžky, lepidlo, fixy nebo pastelky.

Jak na to? Na začátek promyslete, jak velké leporelo budete vyrábět. Doporučujeme orientovat se velikostí připravených fotografií. Retro foto mají velikost 10 x 12 cm a širší bílý okraj v dolní části je určen na nejrůznější komentáře. Podle velikostí fotografií si nastříhejte podkladový papír.

Pokud je váš papír příliš krátký, klidně jich slepte více k sobě do jednoho pruhu. Zvažte také, zda budete lepit fotografie pouze z jedné nebo z obou stran. Následně se pusťte do ohýbání a skládání leporela. Šířku opět přizpůsobte šířce připravených fotografií. Nakonec se pusťte do lepení fotografií a přidávání různých nápisů a vzkazů.

Chcete-li svému leporelu dodat výjimečný nádech, můžete ještě na úplný závěr na jednu stranu přilepit ozdobnou stuhu.

Nápad #3: Zeď plná zamilovaných fotografií

Však to všichni znáte, naše disky na chytrých telefonech praskají ve švech a je velká škoda, aby upadly v zapomnění. Raději je zužitkujte a ozdobte s nimi bílé prázdné zdi, které nabízejí nekonečné množství možností.

Co budete potřebovat: větev nebo jinou dřevěnou hůlku, fotografie, provázek z přírodního materiálu, nůžky, lepidlo, fixy nebo pastelky.

Jak na to? Rozstříhejte provázek na podobně dlouhé kousky. Doporučujeme cca 15 - 20 cm. Zvolit samozřejmě můžete i kratší či delší, podle toho, jaké velké rozestupy budete mezi fotografiemi chtít. Záleží, co se vám bude líbit. Fotografie si rozdělte na hromádky podle toho, jak je budete chtít mít nalepené u sebe. Pak už jen přilepte jeden konec provázku na jednu fotografii a druhý na druhou. Takto fotografie pospojujte do libovolně dlouhých závěsů, které v pravidelných intervalech navazujte na připravenou větev nebo hůlku. Důležité je, abyste lepidlo nechali vždy dostatečně zaschnout. Použijete-li pro výrobu Retro foto, pak určitě vlastnoručně dopište milý vzkaz. Tím docílíte naprosto dokonalého retro stylu.

Vyberte vhodné místo pro své dílo. Umístěte ho na volnou zeď, nebo jím klidně ozdobte okno své lásky. A těšte se na reakci, až vaše drahá polovička překvapení uvidí 😊.

Bavte se tvořením a těšte se, až své vlastnoruční dílo ukážete nebo na Valentýna předáte své/mu nejmilejší/mu.

Sdílet příspěvek
Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

  • O super akcích a slevách
  • O nových produktech
  • O zajímavých novinkách
  • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.