Fotodárky pro zábavu

  • Zábavné hry a pomůcky pro celou rodinu
  • Rychlé a snadné objednání
  • Neotřelé nápady na dárky pro blízké
1. Kategorie
2. Produkt
3. Počet dílků

Puzzle z fotky

Kdo hledá, najde. Puzzle z fotky je ten správný adrenalin. Přináší vášeň, romantiku a zábavu. Jak velkou zábavou skládání puzzlíků bude? To předurčí počet dílků, použitá fotografie, koláž obrázků, texty, rámečky, efekty. Čím více, tím hůře. Pro menší dětičky použijte raději snazší motiv, studentům a dospělým dejte pořádně zabrat.

Puzzle z vlastní fotografie nabízíme v pěti různých variantách. Zvolte si v modré liště, kolikadílkové fotopuzzle vás zajímá.

Fotopuzzle 12 dílků
Fotopuzzle 12 dílků

Puzzle z fotky s 12 dílky je ideální dárek pro dětičky, které kouzlo puzzlíků teprve začínají objevovat. Složte si puzzle s vlastním motivem.

Fotopuzzle 70 dílků
Fotopuzzle 70 dílků

Puzzle z vlastní fotografie o velikosti cca A4 (malého školního sešitu) je ideálním dárkem pro děti. Fotopuzzle od HappyFoto může být originálním dárkem i sdělením.

Fotopuzzle 192 dílků
Fotopuzzle 192 dílků

Vlastní foto puzzle z fotky o velikosti cca A3 (velkého školního sešitu) nabízí dostatek místa pro jednu hezkou velkou fotografii nebo nápaditou koláž z vícera fotek. Složte si puzzle s vlastním motivem.

Fotopuzzle 500 dílků
Fotopuzzle 500 dílků

Puzzle z fotky je ten správný adrenalin. Složte si puzzle s vlastním motivem. Fotopuzzle od HappyFoto může být originálním dárkem i sdělením.  Využijte neomezených možností a vytvořte si ty svoje!

Fotopuzzle 1000 dílků
Fotopuzzle 1000 dílků

Pořádnou zábavu si můžete užít u puzzle z fotky o 1000 dílcích. To už není zábava na jedno odpoledne. Složte si puzzle s vlastním motivem.