Velikonoce

Velikonoce jsou rodinné svátky jara. Udělejte svým příbuzným a přátelům radost osobním dárkem a užijte si volné dny se svými blízkými. Fotoknihy s momenty a událostmi, které jste společně zažili, patří mezi nejkrásnější dárky. Vhodným dárkem pro malé, mladé, starší, ale i nejstarší může být puzzle, pexeso nebo třeba trendy taška přes rameno na nezbytné maličkosti.

Fotopřání

5,90 Kč

Okouzlete svou rodinu a přátele originálním a osobním přáním k Velikonocům, které nabízíme v rozměru 8,9 x 17,8 cm (formát na výšku) nebo 17,8 x 8,9 cm (formát na šířku).

Fotopuzzle 500 dílků

249,00 Kč

Originální pomlázka pro malé i velké koledníky. Fotopuzzle s vlastní fotografií, které se jen tak neomrzí.

Fotokniha měkká, cca A4 na výšku

od 599,00 Kč

Inspirace

Fotoknihy a v nich zachycené společně prožité momenty potěší obdarované svým osobním kouzlem. Fotokniha měkká, cca A4 na výšku od HappyFoto je pro tento účel jako stvořená a jako velikonoční dárek jako stvořená.

Uchovejte vzpomínky, prožitky a momenty ve fotoknihách klidně i 100 let. Po kliknutí na prezentaci vpravo uvidíte inspiraci pro navržení své vlastní fotoknihy.

Fotomagnetky

149,00 Kč

Hezké magnetky přitahují pozornost a velmi snadno je navrhnete i sami. Na fotomagnetkách zachytíte své šťastné chvíle a pozoruhodné motivy originálním způsobem.

Pexeso

6 nebo 36 párů kartiček

79,00 Kč

Zábava pro celou rodinu a to nejen o Velikonocích! Vytvořte si pexeso z vlastních fotografií pro pobavení i procvičení paměti všech hráčů.

Taška přes rameno malá

429,00 Kč

Chcete skutečně originální tašku, kterou nemá nikdo jiný? Vyzkoušejte naši tašku přes rameno s vlastní fotografií. Tu zaručeně nikdo jiný přes rameno neponese.

Dárkové poukázky

v pdf ihned k vytištění

Na dveře už klepe velikonoční zajíček a vy máte nejvyšší čas vymyslet dárky k Velikonocům. S námi stíháte i na poslední chvíli. Originální pomlázka pro velké koledníky, která nadělá spoustu radosti, bude dárková poukázka.