Cestování

Cesta Franze Berlicha kolem světa

Dva roky mezi 2017 a 2019 strávil Franz Berlich na cestách kolem světa. Navštívil 31 zemí a mimo jiné poznal Jižní Afriku, Asii, Fidži, Austrálii, Nový Zéland i Jižní Ameriku. Při cestě kolem světa se zrodí mnoho jedinečných záběrů impozantní krajiny, prožitých momentů, působivých staveb, památek a mnoho dalšího, které rozhodně stojí za to, aby byly zachovány ve fotoknihách, fotokalendářích, na fotoobrazech nebo nejrůznějších fotodárcích. Podívejte se, jak působivé fotografie Franz během své cesty pořídil. Je možné, že po jejich zhlédnutí dostanete cestovní horečku.

Fotokniha pevná, cca A4 na výšku

Fotokniha pevná, cca A4 na výšku

od 249,00 Kč

Fotoknihy digitálně vytištěné poskytují dostatek místa pro kreativní zachycení dojmů z vaší dovolené včetně všech oblíbených záběrů, popisků a komentářů. Až na 300 stranách tak zůstane vaše dovolená natrvalo zachována a jednoduše se k ní můžete kdykoliv vrátit.

deLUXE Nástěnný fotokalendář A3 na šířku

deLUXE Nástěnný fotokalendář

A3 na šířku

792,00 Kč

Na deLUXE Nástěnném fotokalendáři A3 na šířku to sluší hlavně snímkům z přírody. O jejich kouzlu se můžete přesvědčit na našem vzorovém kalendáři. Vytvořte si nejlépe hned svůj vlastní s nejhezčími okamžiky ze své poslední dovolené.

Kryt na Galaxy S9

Kryt na Galaxy S9

649,00 Kč

Mnoho lidí má nejhezčí fotografii jako tapetu telefonu. Proč si tou druhou nejhezčí neozdobit telefon i zezadu a nepoužít ji na kryt?

Prémiové foto 10 x (cca) 15 cm

Prémiové foto

10 x (cca) 15 cm

2,45 Kč

Jsou cenově výhodné, přitom prvotřídní kvality a coby prémiové fotografie obdržíte své snímky z dovolené v nejkratší možné době.

deLUXE Fotokniha “do kapsy“

deLUXE Fotokniha “do kapsy“

od 199,00 Kč

K rychlému prolistování a sdílení dojmů z dovolené s ostatními se nejlépe hodí deLUXE Fotokniha „do kapsy“. Díky optimální velikosti je vždy po ruce a díky použití značkového fotopapíru prezentuje vaše fotografie v nejlepší kvalitě, přitom za nízkou cenu.

Smaltovaný maxihrneček

Smaltovaný maxihrneček

499,00 Kč

U kempařů a světoběžníků je velice oblíbený smaltovaný hrneček. Z hrnečku se záběrem z poslední cesty chutná nápoj ještě mnohem lépe.

Akrylátový fotorámeček 13 x 19 cm

Akrylátový fotorámeček

13 x 19 cm

1 099,00 Kč

Kvalitní a mimořádná podívaná, to je akrylátový fotorámeček. Je prvotřídním bytovým doplňkem a své nejkrásnější fotografie z dovolené máte stále na očích. Nesejdou z očí, nesejdou z mysli.

Rohožka velká

Rohožka

velká

749,00 Kč

Originalita u domovních dveří je možná díky rohožce s vlastní fotografií. Výborně se hodí snímky se zářivými barvami, které mohou být oživeny textem.

Fotoplátno 50 x 70 cm

Fotoplátno

50 x 70 cm

1 119,00 Kč

Nejhezčím snímkům z cest byste měli dopřát dostatek místa. Například v podobě fotoplátna k zavěšení na vaše oblíbené místo.

Koženkový přívěsek hranatý

Koženkový přívěsek

hranatý

329,00 Kč

Malé, milé a nejlepší kvality jsou koženkové přívěsky na klíče. Díky vaší nejlepší momentce z cest se budou těšit velké oblibě.

Foto na hliníkové desce 50 x 150 cm

Foto na hliníkové desce

50 x 150 cm

3 999,00 Kč

Projevte svou tvořivost a udělejte si panoramatický fotoobraz. Ať už ho zavěsíte kamkoliv, bude nepřehlédnutelný.

 Cestování

Dárkové poukázky

v pdf ihned k vytištění

Splnili si vaši blízcí cestovatelský sen? Mají spoustu zážitků a fotografií, ale nic v tištěné podobě? Dopřejte jim uchovat vzpomínky a prožitky třeba ve fotoknize. Věnujte jim dárkovou poukázku v hodnotě dle vlastního výběru.

Sdílet příspěvek
Přihlášení k odběru bulletinu
Přihlášení k odběru bulletinu

Nenechte si uniknout skvělé nabídky!

Přihlaste se k odběru bulletinu a získejte informace z první ruky. O čem?

  • O super akcích a slevách
  • O nových produktech
  • O zajímavých novinkách
  • O soutěžích

Odhlásit odběr můžete kdykoliv kliknutím na odkaz v bulletinu.
Jak nakládáme s vašimi daty se dočtete na stránce Ochrana osobních údajů.