START MENUBAR
END MENUBAR

Vaše výhody s HappyFoto

Získali jsme prestižní ocenění Osobnost Český Goodwill 2016

Získali jsme prestižní ocenění Osobnost Český Goodwill 2016

Český Goodwill je ocenění pro podnikatele a společnosti, kterých si lidé váží pro jejich odpovědný přístup k podnikání, férové jednání se zaměstnanci, zákazníky a dodavateli. Ve čtvrtek 20. října 2016 proběhlo v Praze velké finále 4. ročníku. Na ocenění Český Goodwill 2016 bylo celkem přijato 111 platných nominací. Do finále postoupilo 74 firem. My jsme vyhráli v kategorii Osobnost ČG 2016 s nejvyšším počtem hlasů udělených veřejností.


Jsme členy Asociace pro elektronickou komerci (APEK)

Jsme certifikovaným obchodem APEK

Certifikace “APEK Certifikovaný obchod” zaručuje zákazníkům internetového obchodu to, že certifikovaný obchodník splňuje pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu. Jak to celé proběhlo a jakou jsme nakonec měli radost se podívejte.


Jsme členy Asociace pro elektronickou komerci (APEK)

Jsme členy Asociace pro elektronickou komerci (APEK)

Naše společnost se stala členem Asociace pro elektronickou komerci (APEK) dne 4. 11. 2014. APEK je sdružením firem, podnikatelů a odborníků v elektronickém obchodu. Mezi členy patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce. A jedním z nich jsme i my.


Doručení všech objednaných produktů jednou zásilkou Vám nikdo jiný nenabídne

Celou Vaši objednávku obdržíte v jednom balíčku

Nabízíme Vám doručení všech objednaných produktů v rámci jedné objednávky jednou zásilkou. Je úplně jedno, zda objednáte fotografie a fotoknihy,  fotoknihy a kalendáře,  fotodárky a fotografie ..., vše Vám přijde najednou za jedno poštovné. Žádáme ale o pochopení, že dodání těchto smíšených objednávek trvá malilinko déle. Více informací k dodacím lhůtám ...


Doobjednání fotoknih a fotodárků

Doobjednání fotoknih a fotodárků

Čas, který jste investovali do přípravy fotoknih, je stejně cenný, jako na nich zachycené vzpomínky. Nechcete se s nimi pochlubit také příbuzným či známým? Nepotřebujete Vy sami ještě pár kousků? Je to tak snadné! Během 30 dnů od odeslání objednávky můžete během pár vteřin a bez nového přenášení dat doobjednat libovolný počet fotoknih za aktuální cenu, kterou uvidíte v nákupním košíku. Více info ...


Prémiový fotopapír používáme na výrobu všech fotografií

Prémiový fotopapír používáme na výrobu všech fotografií

Používáme fotopapíry Fujicolor Crystal Archive Supreme, které vynikají svou pevností a podáním barev. Nejedná se o běžné fotopapíry, nýbrž o pevnější prémiový fotopapír, za který si u konkurence musíte připlatit. HappyFoto dodává prémiovou kvalitu za běžnou cenu bez příplatků.


Digitální úpravy fotografií provádíme zdarma

Digitální úpravy fotografií provádíme zdarma

HappyFoto používá na vylepšení kvality fotografií program VIESUS od švýcarské firmy Imaging Solutions. U internetových objednávek rozhodujete o tom, zda máme Vaše snímky digitálně upravovat či nikoliv, sami. Více informací o programu VIESUS ...


Rozsáhlá nabídka uspokojí každého

Rozsáhlá nabídka uspokojí každého

Proklikejte se naším webem. Určitě najdete vhodný produkt pro Vás, Vaši rodinu, Vaše kamarády, pro každého. V nabídce máme LUXUSNÍ fotoknihy, které se vyrábějí na značkový fotopapír, fotoknihy velké (cca A4) s pevnou lepenou vazbou až do počtu stran 240, fotopřání, fotografie na plátno, fotokoláže ... Nechte se inspirovat a určitě si vyberete.


Využíváme největší logistickou síť v České republice

Využíváme největší logistickou síť v České republice

Žádná společnost v České republice prodávající fotografie, fotoknihy a fotodárky nemá tolik poboček jako zásilková fotoslužba HappyFoto. Každá poštovní schránka je naší sběrnou. Každý počítač s připojením do internetu je naší sběrnou. K rozesílání hotových zakázek využíváme služeb České pošty, s.p., která vám zásilku donese až ke dveřím.


Chráníme životní prostředí

Chráníme životní prostředí

Laboratoř HappyFoto je uznávanou ekologickou fotolaboratoří a první laboratoří vůbec, která získala už v roce 1996 mezinárodní certifikát EN ISO 14001. Ekologicky příznivé zpracování fotografií je jednou ze základních filozofií společnosti. Více informací k ekologii ...


Největší česká zásilková fotoslužba

Největší česká zásilková fotoslužba

Mnoholeté zkušenosti a 300.000 aktivních zákazníků mluví jasně pro HappyFoto.

START FOOT

Kontakt

HAPPY FOTO Česko spol. s r.o.

Omlenická 780

CZ - 382 41 Kaplice

Tel.: +420 380 313 936

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

END FOOT