START MENUBAR
END MENUBAR

To říkají naši zákazníci

Jana S., 20.2.2017 - emailem

Dobrý den, moc děkuji za rychlé vyřízení mé objednávky. Jsem moc spokojená, všechno je krásné a přišlo vše v pořádku. Ještě jednou velký dík! S pozdravem Jana S.

Jana P., 17.2.2017 - emailem

Dobrý den, dnes mi dorazila fotokniha. Moc děkuji, je krásná, povedla se vám a musím konstatovat, že opravdu tisk na fotopapír je úplně něco jiného než digitální tisk. Všechny knihy mám dosud v digitálním tisku a tahle je teda fakt nejkrásnější. Díky, už pracuju na další. Hezký den Jana P.

Martin J., 14.2.2017 - emailem

Je vynikající, že člověk v ČR může narazit ještě na nějakého odborníka ve svém oboru... Děkuji za pomoc. MJ

Tereza K., 10.2.2017 - emailem

Dobry den, prave jsem si knížku vyzvedla na poště a prohlédla. Je krásná! Děkuji za hezké zpracování a tak rychle dodání! ? S pozdravem Tereza K.

Zdenka Ú., 4.2.2017 - emailem

Moc děkuji. Jsem mooooooc spokojená. Děkuji. Vaše stálá zákaznice Zdenka Ú.

Květa K., 11.1.2017 - emailem

Vážení, dnes nám byly doručeny 3 kalendáře A3, které jsme si u Vás objednali. Máme z nich velkou radost a chceme Vám vyjádřit veliký dík za profesionální zpracování. Před časem jsme si objednali kalendář A4 u firmy Fotolab a kvalita jejich zpracování v žádném případě nedosahuje Vaší úrovně. U Vás jsme měli již několik fotoknih a vždy jejich úroveň byla ve vysoké kvalitě. Chceme Vám ještě jednou poděkovat a popřát Vám v novém roce pevné zdraví, hodně zakázek a stejně spokojených klientů jako jsme my. Všem svým známým a přátelům Vaše služby vřele doporučujeme. S pozdravem manželé K.

Jindřich V., 10.1.2017 - emailem

Vážení, jsem naprosto v šoku a chtěl bych Vám touto cestou vyjádřit svůj obdiv. Jsem Vaším dlouholetým zákazníkem, ale to co se stalo tento týden naprosto předčilo všechny mé představy o službách. Jako vedoucí turistického oddílu objednávám Vaše fotoknihy pro naše členy (což sami vidíte ve svých přehledech o zákaznících). Tentokrát jsem se rozhodl, že pro naše vedoucí vytvořím a objednám kalendář pro rok 2017. Kalendář jsem v neděli 8.1.2017 vytvořil a odeslal. No a teď přichází to, proč jsem se rozhodl Vám napsat. Zhruba po čtyřiceti hodinách !!!!!!!!!!! mi pošta oznámila, že mi bude doručovat balík. Připadámi to neskutečné a chtěl bych Vám za takouvou službu poděkovat a přesto že jsem Vás již teď chválil, nyní máte můj neskonalý obdiv. Díky Jindřich V.

Jaroslava B., 4.1.2017 - emailem

Děkuji. Kalendář je moc super!!!!!!!!!!!!!! J. B.

František T., 27.12.2016 - emailem

Dobrý den. To já Vám velice děkuji!!! - Za zhotovení kalendářů pro naše rodiče a to i po datu garance - přesto doručené včas pod stromeček. Velice si tohoto Vašeho přístupu vážím a šířím chválu, kudy jen mohu. Věřím, že Vám to přinese další spokojené zákazníky; jinak se zatím odvděčit nedokážu. Zdravím, přeji pěkný den a všem od Happyfota v novém roce vše nejlepší. František T. s rodinou.

Jan U., 25.12.2016 - emailem

Zdravim. Byl jsem s fotoknihou spokojený a určitě nebyla posledni, děkuji Jan U.

Jana B., 21.12.2016 - emailem

Dobrý den, dnes mi byly doručeny kalendáře, zaslané po vyřízení reklamace. Děkuji za pochopení, za rychlou reakci a za nový výtisk. Jsem moc ráda, že můžu kalendáři podělit své blízké, vyřízení bylo bleskové. Ještě jednou děkuji, moc jste mě potěšili. :-) Přeji vám příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně spokojených zákazníků. S pozdravem Jana B.

Irena F., 15.12.2016 - emailem

Dobrý den, milé Happy Foto, mnohokrát Vám děkuji za došlý balíček mé objednávky č. 9768866. Balíček dorazil v pořádku i s přeúčtováním dle telefonické dohody. Velmi oceňuji Váš vstřícný přístup, se kterým jste přistupovali při řešení vzniklého nedorozumění. Jsem Vaším stálým zákazníkem. Tentokrát jsem vyzkoušela zpracovat formát fotoknihy na šířku, jako vhodný Vánoční balíček, který skrývá letní dovolenou mých nejbližších. Jako už několikrát předtím, i tentokrát jsem dojatá, když mohu listovat jednotlivými stránkami, těšit se z vydařených barev, kvalitou zpracování a celkově i velmi blízkému systému, v němž fotoknihy u Vás mohu zpracovávat. Cítím, že to bude nejkrásnější dárek pod stromečkem :) a velmi Vám děkuji. Každou zpracovanou fotoknihou získávám nové podněty, jak ji ještě vylepšit, co ještě zařadit - aby pro obdarované byly co nejkrásnější. Kreativita se uplatňuje pokaždé jiným zcela originálním způsobem a s výsledky jsme pokaždé moc spokojeni a nadšeni ještě dlouho po samotném zpracování a objevení balíčku v poštovní schránce. Moc Vám tímto děkuji, že tak můžeme uchovávat naše vzpomínky po léta dopředu a vždy si jednoduše vytáhnout "právě vzpomenutý zážitek" :) Velmi děkuji za krásný Vánoční dárek a už se moc těším, až si necháme vytvořit další "díly našich vzpomínek". Přeji Vám příjemný zbytek adventu, krásné prožití svátků Vánočních a v dalším roce spoustu stávajících i nových spokojených klientů. Se srdečným pozdravem Irena F.

Jan P., 15.12.2016 - emailem

Vážená paní Čížková, Vaše vánoční překvapení je skutečně mým prvním vánočním dárkem a vlastně i první mojí výhrou vůbec, pokud si dobře pamatuji. Přiznám se, že jsem Váš dopis četl několikrát, protože jsem z počátku nechápal to, že jsem vlastně něco vyhrál. Moc Vám za to skvělé překvapení děkuji! S vašimi fotoprodukty jsem hodně spokojený! Kalendář na rok 2017 je teprve mojí druhou objednávkou, ale jsem přesvědčený o tom, že není poslední! Ještě jednou Vám z celého srdce děkuji! Přeji Vám spokojené Vánoce a v novém roce spoustu spokojených zákazníků! S pozdravem Mgr. Jan P.

Ladislav M., 12.12.2016 - emailem

Dobrý den, pgm na firemním počítači nemám (firemní PC a důchodce?... ani tehdy jsem si to nedovolil), díky ale za "naťuknutí", instalace nové verze, zdá se, vše vyřešila, jak prosté, a i když v poslední době mé početné objednávky s hláškou "Chyba spojení se serverem....." procházely, musím konstatovat, že výsledek (můj vklad a vaše know how) byl dobrý/výborný, tak, jak u těch 17-ti fotoknih (a několika puzzles), které už máme, které si rádi stále prohlížíme a které nám připomínají pěkné zážitky z našich cest. Jsem rád, že jsem objevil před už tolika lety HappyFoto a doufám i nadále, že budeme spolupracovat a budeme happy... Vše dobré do budoucna.

Pavlína B., 12.12.2016 - emailem

Dobrý večer, předělaná Fotokniha již dorazila a je kouzelná, jsem opravdu nadšená a dojatá a velmi Vám děkuji za Vaši ochotu a vstřícnost. Určitě se bude líbit a já Vás mohu vřele doporučit a jistě, pokud budu mít opět nějaký zájem o cokoliv, obrátím se na Vás. Ještě jednou mnohokrát děkuji a přeji Vám do Nového roku at se Vám daří a mnoho spokojených zákazníku :-).
START FOOT

Kontakt

HAPPY FOTO Česko spol. s r.o.

Omlenická 780

CZ - 382 41 Kaplice

Tel.: +420 380 313 936

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

END FOOT