START MENUBAR
END MENUBAR

To říkají naši zákazníci

Eliška H., 22.3.2017 - emailem

Dobrý den, dotazník jsem vyplnila. S vašimi službami jsem hrozně moc spokojená. Každoročně objednáváme fotodárky, fotografie, kalendáře nebo fotoknihy. Nikdy jsme neměli žádný problém a vždy bylo vše podle našich představ. Vždycky se obracím jen na happyfoto, protože je to nejlepší stránka, krerá je spolehlivá a mám s ní skvělé zkušenosti :) S pozdravem a přáním krásného dne Eliška H.

Zdena Š., 10.3.2017 - emailem

Dobrý den, chtěla bych Vás touto cestou pochválit a poděkovat za vyřízení reklamace a pěkné a ochotné jednání paní na lince. Kniha dnes přišla a je nádherná, jsem moc spokojená. Nebyla to první kniha a určitě ráda zase objednám a Vás doporučím. Moc děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků. Zdena Š.

Karel L., 7.3.2017 - emailem

Dobrý den, dnes jsem poštou obdržel fotoknihy, podle níže uvedené objednávky. Jsou opravdu krásně zhotovené a vytištěné a dodané v rekordním čase. Moc Vám děkuji a budu Vaši firmu propagovat mezi svými známými. Se srdečným pozdravem Karel L.

Iva Č., 6.3.2017 - emailem

Dobrý den, kniha přišla v pořádku. Moc děkuju, jsem z ní nadšená. Za rok bude druhý díl ;) Hezký den, Iva Č.

Jürgen K., 3.3.2017 - emailem

Dobrý den, včera jsem obdržel vaši fotoknihu. Jsem moc spokojen. Velice se mi líbí. Budu ji vřele doporučovat ostatním. Hezký den přeje J. K.

Josef B., 2.3.2017 - emailem

Dobrý den, dnes nám byla doručena naše fotokniha. Moc vám chceme poděkovat za rychlost a kvalitu zpracování naší objednávky. Jsme hodně spokojení. Přejeme vám krásný den. J. B.

Jiřina S., 2.3.2017 - emailem

Vážení přátelé. Dovoluji si Vás takto nazvat, protože jste mi udělali VELKOU RADOST. Moji reklamaci jste vyřídili tak rychle a s profesionálním přístupem, že velice ráda budu své knihy dělat dále u Vás.Vím, že když na tom záleží nejvíc, vždy se něco pokazí, ale napravit to a s takovým seriózním přístupem umíte jen Vy. Děkuji, Vaše vděčná zákaznice Jiřina S.

Miroslav D., 1.3.2017 - emailem

Vážení, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za Vaše služby. Objednal jsem si fotoknihu. Ojednávku jste vyřídili velmi rychle a kvalitně a navíc, díky slevě, kterou jste mi nabídli, jsem si ji mohl dovolit. S manželkou jste nám způsobili velikou radost při vzpomínce na náš svatební den před 38 lety. Moc děkujeme.

Bernard H., 1.3.2017 - emailem

Děkuji za vyřízení. Jste skvělí! Přeji příjemné dny do Kaplice. Bernard H.

Jana S., 20.2.2017 - emailem

Dobrý den, moc děkuji za rychlé vyřízení mé objednávky. Jsem moc spokojená, všechno je krásné a přišlo vše v pořádku. Ještě jednou velký dík! S pozdravem Jana S.

Jana P., 17.2.2017 - emailem

Dobrý den, dnes mi dorazila fotokniha. Moc děkuji, je krásná, povedla se vám a musím konstatovat, že opravdu tisk na fotopapír je úplně něco jiného než digitální tisk. Všechny knihy mám dosud v digitálním tisku a tahle je teda fakt nejkrásnější. Díky, už pracuju na další. Hezký den Jana P.

Martin J., 14.2.2017 - emailem

Je vynikající, že člověk v ČR může narazit ještě na nějakého odborníka ve svém oboru... Děkuji za pomoc. MJ

Tereza K., 10.2.2017 - emailem

Dobry den, prave jsem si knížku vyzvedla na poště a prohlédla. Je krásná! Děkuji za hezké zpracování a tak rychle dodání! ? S pozdravem Tereza K.

Zdenka Ú., 4.2.2017 - emailem

Moc děkuji. Jsem mooooooc spokojená. Děkuji. Vaše stálá zákaznice Zdenka Ú.

Květa K., 11.1.2017 - emailem

Vážení, dnes nám byly doručeny 3 kalendáře A3, které jsme si u Vás objednali. Máme z nich velkou radost a chceme Vám vyjádřit veliký dík za profesionální zpracování. Před časem jsme si objednali kalendář A4 u firmy Fotolab a kvalita jejich zpracování v žádném případě nedosahuje Vaší úrovně. U Vás jsme měli již několik fotoknih a vždy jejich úroveň byla ve vysoké kvalitě. Chceme Vám ještě jednou poděkovat a popřát Vám v novém roce pevné zdraví, hodně zakázek a stejně spokojených klientů jako jsme my. Všem svým známým a přátelům Vaše služby vřele doporučujeme. S pozdravem manželé K.
START FOOT

Kontakt

HAPPY FOTO Česko spol. s r.o.

Omlenická 780

CZ - 382 41 Kaplice

Tel.: +420 380 313 936

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

END FOOT