START MENUBAR
END MENUBAR

To říkají naši zákazníci

Zuzana P., 20.6.2017 - emailem

To mám velkou radost! Vaše knihy jsou totiž opravdu nejlepší. Již jsem vyzkoušela mnoho a vždy se ráda vracím k Vám. Moc děkuji za rady, vyzkouším a snad bude vše v pořádku.

Alena B., 19.6.2017 - emailem

Dobrý den, děkuji Vám, za bleskové dodání a krásné provedení mých fotoknih. S pozdravem Alena B.

Pavel K., 4.6.2017 - emailem

Dobrý den, s obrovským překvapením a radostí jsme si přečetli Váš dopis, který zvěstoval, že jsme se stali výherci v soutěži Moje Happy foto. Jsme s manželkou a dcerkou šťastni, že se štěstí obrátilo právě na nás a byla z toho určitě velikého množství krásných fotografií vybrána právě ta naše. Fotografování je naším velkým koníčkem a naše vzpomínky uchováváme právě ve fotoknihách od Vás, a samozřejmě Vám zůstaneme věrni, protože Vaše fotoknihy jsou ze všech nejlepší :-) máme jich doma spoustu. Mockrát Vám jménem celé naší rodiny DĚKUJI !! S přátelským pozdravem a přáním krásného víkendu, Pavel K.

Jitka L., 4.6.2017 - emailem

Dobrý den, objednávám u vás fotoknihy již léta a jsem spokojená zákaznice. Takže jsem vám to chtěla jen sdělit. Hezký den Jitka L.

Jaroslava K., 25.5.2017 - emailem

Dobry den, vcera jsem od Vas obdrzela svoji prvni fotoknihu. Nejsem technicky typ, takze mi jeji zpracovani trvalo dele, a to i pres Vase velmi podrobne napovedy, jak v systemu tak i po telefonu. Navic jsem pracovala s hodne staryma fotkama, ktere bylo potreba skenovat. Ale vysledek stoji za to, takze Vam timto mooooc dekuji za krasne a kvalitni zpracovani, oslavenec bude mit zcela jiste velkou radost. Pokud mi to cas dovoli, urcite nebude tato fotokniha moji posledni a urcite pak necham jeji zpracováni Vasi firme. JESTE JEDNOU DEKUJI. URCITE VAS BUDU DOPORUCOVAT. Jaroslava K.

Karolína F., 18.5.2017 - emailem

Dobrý den, dnes mně přišla sms o tom, že fotokniha je již na cestě k nám. Jsem víc než překvapená rychlostí zpracování. Podařilo se vám nemožné! Ani jsem se neodvážila doufat, že by fotokniha mohla do pátku dorazit, když jsem ji v úterý odesílala! Jsem nesmírně dojata profesionalitou vaší firmy. Děkuji a jsem s pozdravem Karolína F.

Dagmar a Josef N., 17.5.2017 - emailem

Dobrý den, dovolujeme si touto cestou poděkovat za Váš vstřícný přístup a za velmi rychlé vyřízení níže uvedené reklamace, které nás velmi potěšilo. Jsme Vaši dlouholetí zákazníci, máme od Vás již cca 40 fotoknih a toto byl za celou dobu první problém se kterým jsme se setkali. Ještě jednou velmi děkujeme a těšíme se na další spolupráci. Krásný den přejí Dagmar a Josef N.

Jana K., 16.5.2017 - emailem

Dobrý den, chtěla jsme Vám moc poděkovat za rychlé vyřízení níže uvedené reklamace. Jsem s Vašimi službami naprosto spokojená. Přeji Vám spoustu další spokojených zákazníků. Hezký den Jana K.

Mirko K., 9.5.2017 - emailem

Dobrý den, dnes mi přišla vyhotovená kniha z naší svatební cesty a musím uznat, že provádíte opravdu kvalitní a precizní práci, Moc Vám děkuji a jen tak dále :-)

Jarmila M., 3.5.2017 - emailem

Dobrý den, dnes jsem dostala 2 ks doobjednané fotoknihy a chtěla bych touto cestou poděkovat především p. Kláře Kaločaiové. Hezký den a těším se na další spolupráci. Jarmila M.

Ivana U., 28.4.2017 - emailem

Dobrý den, neskutečně vám děkuji za vaši rychlost ani nevíte jakou jste mi udělali radost. Mějte se všichni moc krásně a děkuji. S pozdravem Ivana U.

Alena H., 23.4.2017 - emailem

Dobrý den, chtěla bych vám tímto moc poděkovat, za rychlé zpracování a odeslání knížky, kterou jsem objednala minulý týden. Byla doručená včas a měla veliký úspěch. Moc děkuji a přeji příjemný den. Alena H.

Lucie H., 7.4.2017 - emailem

Dobrý den HappyFoto, dnes jsem obdržela svojí fotoknihu, mám z ní velkou radost, není to má první fotokniha, ale je nejhezčí ze všech, kvalita, barvy perfektní. Děkuji Vám, Vaše zákaznice Lucie H.

Eva M., 23.3.2017 - emailem

Dobrý den, vyplnila jsem Váš dotazník a chtěla jsem firmu HappyFoto a její zaměstnance na konci moc pochválit a sdělit jak jste skvělí. Také, že mi vždy vyjdete vstřic i když bojuji s počítačem (odesláním objednávek fotoknih vždy stíhám poslední dny akcí). Ale prostor pro osobní vyjádření pochvaly tam nebyl. Tudíž děkuji za Vaši práci i přístup k nám zákazníkům. Přeji vám hodně úspěchů v podnikání. S pozdravem Eva M.

Dana H., 23.3.2017 - emailem

Dobrý den, dnes mi dorazily fotografie. SUPR - máte mou pochvalu! A to nejen za rychlost se kterou jste vše zpracovali ale i za kvalitu tisku. U mnou upravovaných starých fotografií jsem se trochu obávala, ale vše dopadlo moc dobře. Děkuji mnohokrát - myslím že maminku dnes dojmu k slzám. Hezký den. Dana H.
START FOOT

Kontakt

HAPPY FOTO Česko spol. s r.o.

Omlenická 780

CZ - 382 41 Kaplice

Tel.: +420 380 313 936

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

END FOOT